Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta zmarła w ZUS. Lekarze wyjaśnią przyczynę (wideo)

Utworzony przez klusek, 6 listopada 2010 r. o 07:09 Powrót do artykułu
Jestem w tej samej sytuacji.ZUS poprzez swoich sowicie opłacanych funkcyjnych lekarzy odmawia mi świadczeń.W sądzie opinie tych lekarzy są niepodważalne.Jak tam zdechnę to może wreszcie uwierzą że jestem chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znając kompetencje zusu za tydzień wyślą jej pismo że w związku z niestawieniem się cofają jej rentę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też ostatnio byłam na komisji u orzecznika w Zusie wcale tak nie jest że jak ktoś ma podaną konkretną godzinę to o niej wejdzie ja miałam na 12,30 a weszłam dopiero przed 14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz po tym przypadku w ZUS lekarze orzecznicy będą bardziej kompetentni i będą przyjmować dokładnie o godzinie, na którą miał się wstawić chory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo prawda jest taka , że władcy życia i śmierci , tzn.orzecznicy( aniołowie śmierci ) zus, powodują wielki stres w ludziach oczekujących na wyrok, ta kobieta tego napięcia nie wytrzymała , ale orzecznik pewnie dostanie premię za efektywność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chorym biednym ludziom odbiera się renty za to lekarz orzecznik dostaje premię! Bogaty zdrowy jak byk kupuje sobie rentę i nikt go na komisje nie wzywa, nie przechodzi badań okresowych, OBŁUDA I ZAKŁAMANIE RZĄDZĄ W TEJ PLACÓWCE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS zabiera pracownikom 30 procent wynagrodzenia, a potem robi łaskę że wypłaci pracownikowi część jego pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeZUS ją wezwał do siebie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik ZUS zapewnia, ze pogorszenie stanu zdrowia rencistki nie miało związku z wizytą w Zakładzie. - Jak to przeczytałem to się popłakałem ze śmiechu (przepraszam rodzinę zmarłej), ale tak to jest, rzecznikom płaci się za opowiadanie bzdur. Idąc do ZUSu w Lublinie na komisję trzeba liczyć się niestety z arogancją ze strony lekarzy orzeczników, lekarze traktują cie jak śmiecia, brak poszanowania człowieka to standard bo tym palantom lekarzom w głowach sie poprzewracałao przez to, że są lekarzami. Nic dziwnego, że kobieta zmarła i uważam, że lekarzami powinna zająć sie prokuratura bo jestem więcej niż pewny, że coś jej nagadali przed śmiercią i ta się zdenerwowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przecież orzecznik miał ją cudownie ozdrowić.Takie wzywanie chorych jeszcze bardziej pogłębia ich problemy i nie sprzyja dochodzeniu do zdrowia.Prawdziwych oszustów na stołkach to nie sprawdzają tylko tych maluczkich i ogłaszają jak wiele ZUS zaoszczędził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakład Utylizacji Społeczeństwa. owoc życia Twojego jeZUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta młoda osoba jest rzecznikiem ZUS???????? Przepraszam czyją ona jest córką???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ja a co się stało ze to co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często pacjenci, aby udowodnić, że są chorzy przed badaniem przez jakiś czas nie biorą leków. Może to się skończyć bardzo źle. Czy tak było tym razem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUS ZUS JEBAC ZUS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos tu nie pasuje. Skoro cialo zostalo juz przekazane rodzinie to o jakiej sekcji zwlok jest mowa? Czy Panowie Redaktorzy znaja procedury czy nie? Moim skromnym zdaniem, jezeli jest zlecona sekcja zwlok to cialo jest przekazane do Zakladu Medycyny Sadowej a nie rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do autorek tego newsa pań Magdaleny Bożko, Anny Jasińskiej czy przeczytały to co razem popełniły??? Ja czytając odnoszę wrażenie,ze nie."Ciało zmarłej przekazano już rodzinie" piszą a po chwili "Lekarze nie wiedzą jeszcze, co było przyczyną zgonu. – Wykaże to sekcja zwłok,".Jeśli wydano ciało rodzinie to jak można przeprowadzić sekcję zwłok?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Często pacjenci, aby udowodnić, że są chorzy przed badaniem przez jakiś czas nie biorą leków. Może to się skończyć bardzo źle. Czy tak było tym razem?
Czesto tez zdarza sie ze pacjenci sa cudownie uzdrawiani przez zus mimo ze medecyna nie widzi takiej opcji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano są cudowne przypadki uzdrowienia. przykłady można mnożyć - facet bez rąk i nóg jest zdaniem lekarzy orzeczników z ZUSu zdolny do pracy w rolnictwie, osoba niewidoma może pracować jako kierowca - tak uważają lekarze orzecznicy. Cudotwórcy normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Często pacjenci, aby udowodnić, że są chorzy przed badaniem przez jakiś czas nie biorą leków. Może to się skończyć bardzo źle. Czy tak było tym razem?
Tym razem to chyba z tobą jest coś nie tak, albo jesteś pracownikiem ZUS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...