Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem w tej samej sytuacji.ZUS poprzez swoich sowicie opłacanych funkcyjnych lekarzy odmawia mi świadczeń.W sądzie opinie tych lekarzy są niepodważalne.Jak tam zdechnę to może wreszcie uwierzą że jestem chory.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I znając kompetencje zusu za tydzień wyślą jej pismo że w związku z niestawieniem się cofają jej rentę..
0
Ja też ostatnio byłam na komisji u orzecznika w Zusie wcale tak nie jest że jak ktoś ma podaną konkretną godzinę to o niej wejdzie ja miałam na 12,30 a weszłam dopiero przed 14
0
Teraz po tym przypadku w ZUS lekarze orzecznicy będą bardziej kompetentni i będą przyjmować dokładnie o godzinie, na którą miał się wstawić chory.
0
bo prawda jest taka , że władcy życia i śmierci , tzn.orzecznicy( aniołowie śmierci ) zus, powodują wielki stres w ludziach oczekujących na wyrok, ta kobieta tego napięcia nie wytrzymała , ale orzecznik pewnie dostanie premię za efektywność
0
chorym biednym ludziom odbiera się renty za to lekarz orzecznik dostaje premię! Bogaty zdrowy jak byk kupuje sobie rentę i nikt go na komisje nie wzywa, nie przechodzi badań okresowych, OBŁUDA I ZAKŁAMANIE RZĄDZĄ W TEJ PLACÓWCE!!!
0
ZUS zabiera pracownikom 30 procent wynagrodzenia, a potem robi łaskę że wypłaci pracownikowi część jego pieniędzy.
0
jeZUS ją wezwał do siebie:(
0
Rzecznik ZUS zapewnia, ze pogorszenie stanu zdrowia rencistki nie miało związku z wizytą w Zakładzie. - Jak to przeczytałem to się popłakałem ze śmiechu (przepraszam rodzinę zmarłej), ale tak to jest, rzecznikom płaci się za opowiadanie bzdur. Idąc do ZUSu w Lublinie na komisję trzeba liczyć się niestety z arogancją ze strony lekarzy orzeczników, lekarze traktują cie jak śmiecia, brak poszanowania człowieka to standard bo tym palantom lekarzom w głowach sie poprzewracałao przez to, że są lekarzami. Nic dziwnego, że kobieta zmarła i uważam, że lekarzami powinna zająć sie prokuratura bo jestem więcej niż pewny, że coś jej nagadali przed śmiercią i ta się zdenerwowała.
0
a przecież orzecznik miał ją cudownie ozdrowić.Takie wzywanie chorych jeszcze bardziej pogłębia ich problemy i nie sprzyja dochodzeniu do zdrowia.Prawdziwych oszustów na stołkach to nie sprawdzają tylko tych maluczkich i ogłaszają jak wiele ZUS zaoszczędził
0
Zakład Utylizacji Społeczeństwa. owoc życia Twojego jeZUS
0
Ta młoda osoba jest rzecznikiem ZUS???????? Przepraszam czyją ona jest córką???????
0
O ja a co się stało ze to co...
0
Często pacjenci, aby udowodnić, że są chorzy przed badaniem przez jakiś czas nie biorą leków. Może to się skończyć bardzo źle. Czy tak było tym razem?
0
ZUS ZUS JEBAC ZUS !!!
0
Cos tu nie pasuje. Skoro cialo zostalo juz przekazane rodzinie to o jakiej sekcji zwlok jest mowa? Czy Panowie Redaktorzy znaja procedury czy nie? Moim skromnym zdaniem, jezeli jest zlecona sekcja zwlok to cialo jest przekazane do Zakladu Medycyny Sadowej a nie rodzinie.
0
Mam pytanie do autorek tego newsa pań Magdaleny Bożko, Anny Jasińskiej czy przeczytały to co razem popełniły??? Ja czytając odnoszę wrażenie,ze nie."Ciało zmarłej przekazano już rodzinie" piszą a po chwili "Lekarze nie wiedzą jeszcze, co było przyczyną zgonu. – Wykaże to sekcja zwłok,".Jeśli wydano ciało rodzinie to jak można przeprowadzić sekcję zwłok?????
0
Jacek napisał:
Często pacjenci, aby udowodnić, że są chorzy przed badaniem przez jakiś czas nie biorą leków. Może to się skończyć bardzo źle. Czy tak było tym razem?
Czesto tez zdarza sie ze pacjenci sa cudownie uzdrawiani przez zus mimo ze medecyna nie widzi takiej opcji...
0
Ano są cudowne przypadki uzdrowienia. przykłady można mnożyć - facet bez rąk i nóg jest zdaniem lekarzy orzeczników z ZUSu zdolny do pracy w rolnictwie, osoba niewidoma może pracować jako kierowca - tak uważają lekarze orzecznicy. Cudotwórcy normalnie
0
Jacek napisał:
Tym razem to chyba z tobą jest coś nie tak, albo jesteś pracownikiem ZUS-u.
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: