Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobiety rozjeżdżają pieszych

Utworzony przez Pistolero, 4 grudnia 2008 r. o 18:07 Powrót do artykułu
Wymijanie samochodów, które zatrzymały się przed przejściem oznacza całkowity brak mózgu u kierowcy. Bez względu na to czy jest to facet czy kobieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic w tym dziwnego bo ... kobiety tak właśnie jeźdżą !! Nie chcę wtywoływac kolejnej wojny ale tak własnie jest. Jeszcze nie widziałem aby kobieta-kierowca, zatrzymała sieprzed przejściem czy wpusciła kogos czekajacego na właczenie sie do ruchu. Po prostu kobieta jest tak zaaferowana faktem że samochód jedzie że nie ma czasu rozglądać sie na boki, właczec wycieraczek itp. itd. P.S. Na przykładzie tego art. widac jak bezpiecznie jeźdżą kobiety NIestety wolna jada to niekoniecznie bezpieczna jazda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie minivanem tylko mini cooperem. Mam nieodparte wrażenie że Państwo dziennikarze bawią się w zabawe "gluchy telefon" i niestety są na końcu szeregu. Przeraża rzetelność czwartej władzy w kraju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co raz częściej spotykam panie, które za kółkiem chcą sie odreagować. Szkoda, że tak trwonią swoją kobiecość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Nic w tym dziwnego bo ... kobiety tak właśnie jeźdżą !! Nie chcę wtywoływac kolejnej wojny ale tak własnie jest. Jeszcze nie widziałem aby kobieta-kierowca, zatrzymała sieprzed przejściem czy wpusciła kogos czekajacego na właczenie sie do ruchu. Po prostu kobieta jest tak zaaferowana faktem że samochód jedzie że nie ma czasu rozglądać sie na boki, właczec wycieraczek itp. itd. P.S. Na przykładzie tego art. widac jak bezpiecznie jeźdżą kobiety NIestety wolna jada to niekoniecznie bezpieczna jazda .
Nie czepiaj się kobiet, bo wielu facetów identycznie mija inne samochody przed przejściem. Brak kultury jazdy, bezmyślność i głupota za kierownicą są problemem zarówno kobiet, jak i mężczyzn (tu warto przypomnieć wypadek, jaki zdarzył się rano przy Filaretów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To seksistowski artykuł! Ale cóż, facetów szlag trafia, że kobiety też jeżdżą autami! W tej samej gazecie jest też opisane, jak facet - kierowca zabił człowieka na chodniku! A inni faceci - kierowcy też nie próżnowali. Ale to nic, najlepiej się przejechać po kobietach! Ech faceci, faceci!!!!!!!!!!!!!!! Po co nienawiść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bęc napisał:
Co raz częściej spotykam panie, które za kółkiem chcą sie odreagować. Szkoda, że tak trwonią swoją kobiecość
Akurat kultura jazdy nie zależy od płci! Natomiast niewątpliwie facetów szkag trafia, że kobiety też jeżdżą autami! Jeżdżą i jeździć będą! Musicie się z tym chłopy pogodzić:-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak zacząć wymioeniać wypadka spowodowane przez mężczyzn. Podnoszenie swojego ego przez takie artykuły jest hmmm śmieszne, beznadziejne i dziecinne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
Nic w tym dziwnego bo ... kobiety tak właśnie jeźdżą !! Nie chcę wtywoływac kolejnej wojny ale tak własnie jest. Jeszcze nie widziałem aby kobieta-kierowca, zatrzymała sieprzed przejściem czy wpusciła kogos czekajacego na właczenie sie do ruchu. Po prostu kobieta jest tak zaaferowana faktem że samochód jedzie że nie ma czasu rozglądać sie na boki, właczec wycieraczek itp. itd. P.S. Na przykładzie tego art. widac jak bezpiecznie jeźdżą kobiety NIestety wolna jada to niekoniecznie bezpieczna jazda .
Przyjrzyj się szowinisto jak faceci jeżdżą! To są dopiero "popisy":-). Policz, ile jest choćby w postatnim tygodniu artykułów o jeździe kobiet, a ile o jeździe facetów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faceci to szowinistyczne świnie,najpierw popatrzcie sie na siebie,jak szpanujecie kto ma ile koni pod maską,ktory pierwszy ruszy na światłach,kto ma jaja a kto nie. A co do zatrzymywania się na przejściu, bądz przepuszczania inne pojazdy aby te włączyły sie do ruchu, jakoś zawsze przestrzegam tych zasad, bo wiem dobrze jak to jest ,kiedy stoi się na przejściu i nikt,(a wiekszości kierowców to męzczyzni)nawet sie nie zatrzyma,a co do włączenia sie do ruchu jest tak samo.Gdyby wszyscy potrafli sie zachowac na drodze,napewno było by owiele mniej wypadków,poprostu nie robcie tego co byście nie chcieli aby wam zrobili! Choc wiem ze i tak sie nic nie zmieni:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Facetem! Co za CHAM pisał ten artykuł? Zmień PAJACU ten tytuł bo nawet facetów drażni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaq191 napisał:
Nie minivanem tylko mini cooperem. Mam nieodparte wrażenie że Państwo dziennikarze bawią się w zabawe "gluchy telefon" i niestety są na końcu szeregu. Przeraża rzetelność czwartej władzy w kraju....[/quote] Następny przykład rzetelności: [quote]Kobieta wymijała samochody, które zatrzymały się przed przejściem[...] - mówi Jacek Deptuś, z lubelskiej policji.
Wątpię, żeby tak powiedzał policjant. Wyminąć można pojazd jadący z naprzeciwka, stojący pojazd można tylko ominąć. A tak przy okazji: Nie ma obowiązku (przynajmniej nie było) zatrzynać się przed przejściem, jeśli zatrzymał się przed przejściem pojazd jadący z naprzeciwka (ale jeśli zatrzymał się jadący w tym samym kierunku, to jest taki obowiązek).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa -kobiety. Pozostałe 18 mężczyźni. I o czym to świadczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wszystkim się wszędzie śpieszy. Popaprany świat. Macie samochody, samoloty, komórki, internet.... Kiedyś to wszystko się roz******li
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ignorując istoty rzeczy i poruszanego problemu trzeba stwierdzić, że tytuł artykułu jest po prostu prymitywny i głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BABA ma pół kilo mózgu mniej. Ale są i takie co nie mają mózgu wcale , tylko siano w głowie. Puste lale. I co wy na to!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA SEKSISTOWSKI TYTUŁ, BYŚ NAPISAŁ REDAKTORKU ŻE "KOBIETY ROZJECHAŁY PIESZYCH" TO BYM NIE OPONOWAŁA. NA FILARETOW BYL WCZORAJ SMIERTELNY WYPADEK I CO TEZ MOZE KOBIETA? A TAK W OGÓLE TO PIESI MIEJCIE SIE NA BACZNOŚCI BO TAK Z KOLEŻANKĄ MAMY ZAMIAR ROZJECHAĆ DZIŚ CHOCIAZ PO JEDNYM Z WAS - SKORO TO TAKA REGUŁA:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomku masz problem z kobietam?..... idąc twoim tokiem rozumowania należy nam kobietom stwierdzić, że mężczyźni mózg mają wielkości łebka od szpilki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faceci mają mózgi, ale trochę niżej niż wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morbid napisał:
faceci mają mózgi, ale trochę niżej niż wszyscy
Pomyślcie wszyscy o poszkodowanych. Dziewczyna i chłopak ciężko ranni. Bezsensowne są Wasze dyskusje w tym kontekście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...