Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I co tu teraz z takim zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO,BRAWO,BRAWO!!!POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA.TAK TRZYMAĆ DZIEWCZYNY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając życie tylko mu "grozi" 5lat. Pewnie dostanie jakąś małą grzywnę a jutro wróci do "pracy". Przykre ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo! a dla wszystkich pasażerów to naprawdę pilnujcie torebek i kasy jak oka w głowie jak jeździcie w autobusach! Ja sama zostałam tak okradziona, złodziej wykorzystał ścisk i fakt, że autobus mocno zahamował, padł na mnie i wyciągnął mi portfel, złapali go i pomimo rozpoznania nic mu nie zrobili a niemała suma przepadła! również było to na racławickich! na policji powiedzieli mi, że mają taką grupę namierzoną, która właśnie w tym się specjalizuje i właśnie w tamtych rejonach, pod KULEM i pod BUDOWLANKA jest szczególny ścisk! Nie dajcie się i zwracajcie uwagę na wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno wejść takie prawo jak w krajach arabskich-złodziejowi rękę ucinać!-a gdy TO nie pomoże i dalej będzie kradł,to ucinać drugą. Albo na policzku wypalać rozgrzanym żelazem:złodziejowi literę Z ;pedofilowi literę P ; gwałcicielowi literę G ,itd. A gdy jedna litera to mało i znów przestępca wróci do swej"pracy",to na drugim policzku wypalać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobiły . ma za swoje. ja też zrobiłbym tak samo. Działali w samoobronie. popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO! Dzielne kobiety. Szczerze gratuluje skutecznego ujęcia kieszonkowca. Słaba płeć, a jednak zaradna. Tak trzymać. Przestępcy nie mogą być bezkarni. Złodziej powinien dostać porządną kara. Jeśli jej nie zapłaci, to powinien odpracować, a nie odsiedzieć.
Ostatnio edytowany 18 marca 2010 r. o 18:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odsiewać plewy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I PO CO BYŁO ŁAPAĆ? POŁAMAĆ RĘCE I NOGI PRZYWIĄZAĆ DO AUTOBUSU W KTÓRYM GRASOWAŁ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Powinno wejść takie prawo jak w krajach arabskich-złodziejowi rękę ucinać!-a gdy TO nie pomoże i dalej będzie kradł,to ucinać drugą. Albo na policzku wypalać rozgrzanym żelazem:złodziejowi literę Z ;pedofilowi literę P ; gwałcicielowi literę G ,itd. A gdy jedna litera to mało i znów przestępca wróci do swej"pracy",to na drugim policzku wypalać.
TAK POWINNO BYĆ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W autobusie nie było żadnych panów, którzy by pomogli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ujęły, wyprowadziły na przystanek i przytrzymały do przyjazdu policji???? ja tu czegoś nie czaje to albo one trenują jakieś sztuki walki albo ten złodziej to była jakaś totalna ciota którego nawet dziecko by wydymało heh:) Swoją drogą wielkie brawa dla pań, a tego idiotę niech nie karzą bo widze że to człowiek totalnie niezaradny.....jaja jak berety:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Powinno wejść takie prawo jak w krajach arabskich-złodziejowi rękę ucinać!-a gdy TO nie pomoże i dalej będzie kradł,to ucinać drugą. Albo na policzku wypalać rozgrzanym żelazem:złodziejowi literę Z ;pedofilowi literę P ; gwałcicielowi literę G ,itd. A gdy jedna litera to mało i znów przestępca wróci do swej"pracy",to na drugim policzku wypalać.
ja tez jestem za tym zwlaszcza za żelazkiem:) genialny pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to w ogóle przestępcy mają fajnie-bo w telewizji "zakrywa się" im twarze,a w prasie/internecie tylko pierwszą literę nazwiska podaje-to jest nic innego jak ochrona przestępców i przez to oni nadal czują się bezkarni. To jest smutne,bo gdy idziesz ulicą to nawet nie wiesz ilu przestępców codziennie przechodzi obok Ciebie-no bo skąd możesz to wiedzieć,jeśli w telewizji twarze zakryte? Fajne kary były np.w Średniowieczu-bo przestępca był publicznie wychłostany na Rynku,a po takiej chłoście to wstydził się wychodzić z ukrycia i ludziom w oczy spojrzeć-bo będą się z niego śmiać,że go chłostanego widzieli. I wtedy "wymiar sprawiedliwości"był bardzo tani w utrzymaniu i skuteczny. Teraz natomiast każdemu przestępcy"towarzyszą"niestety drogie procedury-całe mnóstwo:sędziów,adwokatów,drogie w utrzymaniu więzienia z"wyliczonymi kaloriami & humanitarnymi wygodami",umorzone śledztwa i umorzone rozprawy-a w efekcie przestępcy i tak bezczelnie wyśmieją się prosto w oczy swoim ofiarom(o ile ofiara jeszcze żyje) i całej reszcie osób poszkodowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będą pewnie odpowiadać za naruszenie wolności osobistej i przekroczenie granic obrony koniecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...