Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobiety w ciąży zaparkują w Lublinie za darmo? Sonda

Utworzony przez QrX, 20 lutego 2014 r. o 17:57 Powrót do artykułu
Pomysł uważam za z gruntu bezsensowny - jak każdy podobny mu kretynizm z populistycznym podtekstem. Zresztą jestem przeciwnikiem jakichkolwiek ulg, specjalnego traktowania, dodatków, zasiłków etc etc - ponieważ oddalają nas od rozwiązania podstawowego problemu, jakim są za niskie dochody obywateli. Mam 68 lat, wychowałem się w rodzinie 2 + 9, pracował tylko ojciec - był technikiem ślusarzem narzędziowym i nigdy nie mieliśmy biedy, zresztą luksusu też, ale na wszystko starczało - nie chodziliśmy głodni i obdarci, mieliśmy zabawki,rowery, łyżwy, namiot; wszystkie dzieci zdobyły przyzwoite wykształcenie, niektóre wyższe. Bez specjalnych kart, ulg etc - z jednej pensji jednego pracownika w gruncie rzeczy fizycznego. Taki był społeczny poziom dochodów pracowniczych w latach pięćdziesiątych i sześćdzisiątych - i tu dziś jest podstawowy problem: wszyscy za mało zarabiamy. Jeśli będziemy godziwie zarabiać, nie będą potrzebne zachęty do większej dzietności ani ulgi na parkingach - każdy chętnie zapłaci za to, z czego korzysta i będzie miał tyle dzieci, ile da radę wychować. Dziś jestem emerytem i inwalidą - ale nie korzystam z żadnych ulg ani darmoch  - na szczęście mam niezłą emeryturę i stać mnie na płacenie za wszystko - i zachowanie godności pełnoprawnego członka społeczeństwa bez upokarzającej świadomości, że biorę coś darmo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo niektórzy wolą UPOWSKIM bandytom na ukrainie pomagać niż Polakom. Pamiętajcie Wołyń jak dzieci na sztachety były nabijane, jak Polaków piłą rżnęli.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto będzie sprawdzał czy kobieta jest w ciąży(czyżby pan kontroler ginekolog)???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARDZO FAJNY POMYSL LUBLINA . moze by tak Gdansk o tym samym pomyslal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic za darmo !!! Jeśli już to za kobiety w ciąży zapłacą (z podatków) mężczyźni i kobiety niewciąży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego tylko dla kobiet zamieszkałych na terenie Lublina ?! a co z tymi, które dojeżdzają do pracy do Lublina? gorsze są ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co może ja mam płacić za to że ty bądź tobie podobni myśleli kroczem a nie mózgiem?chcialo się rozmnażać to płac
super podsumowales/as wlasną matkę - gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł! Mam nadzieję,że będzie poparty przez innych posłów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja trochę zaoszczędzę.. budżet miasta nie straci zbyt wiele, nie oszukujmy się.. aż tak dużo ciężarnych nie ma. A miło, że Lublin będzie prorodzinny, że dba o kobiety w ciązy i rodziny wielodzietne. Jak ktoś chce to do wszystkiego się przyczepi. ja uważam,że to bardzo dobry pomysł. gratuluje pomysłu i proszę nie zrażać się tymi komentarzami. Kazde wsparcie kobiety w ciąży zasługuje na szacunek. Ciąża to nie choroba ale różnie każda kobieta ją znosi.. ci którzy krytykujecie.. zwróćcie uwagę czasem na kobietę w ciąży a nie odwracacie głowę jakby jej nie było..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety w ciąży w Lublinie, a już takie które stać na samochód, to i tak margines więc nie mam nic przeciwko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodzić to każda "suka" potrafi i jaki rozwój masz na myśli?Jak patrze na poziom obecnych bachorów to się załamuje, czytać to nie potrafi, ani pisać nie mówiąc o zachowaniu,czarno widzę przyszłość.Na szacunek trzeba zasłużyć, dawanie dupy to nie powód do szanowania kogoś.
Współczuje Twojej matce, dopiero musi być dumna, skoro wychowała tak cudownie wyrażającego się człowieka. Wyrazy współczucia dla przyszłego partnera/partnerki. Racja na szacunek trzeba zasłużyć, Twoja osoba nie zasługuje. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje Twojej matce, dopiero musi być dumna, skoro wychowała tak cudownie wyrażającego się człowieka. Wyrazy współczucia dla przyszłego partnera/partnerki. Racja na szacunek trzeba zasłużyć, Twoja osoba nie zasługuje. Gratulacje.
    dokładnie ! aż żal patrzeć jak wypowiadają się ludzie, którzy nie mają za grosz kultury osobistej.. szok !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli kobiety nie mogące zajść w ciążę są... dyskryminowane! To się kwalifikuje pod "paragraf" i można z tym iść do sądu (za jawną dyskryminację osób niepłodnych) :unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuje Twojej matce, dopiero musi być dumna, skoro wychowała tak cudownie wyrażającego się człowieka. Wyrazy współczucia dla przyszłego partnera/partnerki. Racja na szacunek trzeba zasłużyć, Twoja osoba nie zasługuje. Gratulacje.
Nie zasługuje bo?Co ty możesz o mnie wiedzieć i moim życiu.Nic.Wszystkie twoje współczucia i gdybania sa chybione.Nie jestem np. sama, no ale to byś musiał coś wiedzieć na mój temat.Nic nie wiesz i oceniasz- tobie też gratuluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super podsumowales/as wlasną matkę - gratulacje
Moja matka nie wyciagała i nie wyciaga kasy od społeczeństwa więc do niej to nie pasuje, wystarczy czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty go w ogóle nie używasz, bo nawet płci nie rozrużniasz. Troszeczkę to niegrzeczne delikatnie mówiąc co napisałeś.Nie chcę faworyzować nikogo,ale obrażać również nie można.Gdybyś użył mózgu nie napisałbyś tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie.... ja jestem "suką" , ktora "dała dupy " i będę miała dziecko i wiesz co @ San? na początku byłam przerażona, ale teraz z tego się cieszę . Nalezy współczuć twojej matce że wychowała takiego  wstrętnego gnoma który nie potrafi używać szarych komórek :) unikam jednak pelnej aktywności własnie dlatego że widzę te nienawistne i pogardliwe dla kobiet w ciąży spojrzenia. Mimo ze na niezbędne zakupy wybieram się w porach mniejszego ruchu to tak jak ktoś pisał- wszyscy łącznie z kasjerką udają że nie widzą:/:/ ja sie jeszcze nigdy nie odważyłam z przywilejów korzystać ani w sklepie , ani na poczcie,a darmowe miejsca parkingowe?? hmmm... i tak nawet jeśli to by było to w centrum nie ma nawet tych płatnych miejsc:) :)
Nie używam komórek?Bo wale prosto z mostu co na dany tenat myślę?Ciężarne i matki polki juz się zachowuja jak święte krowy, którym wszystko wolno.Mam dośc sponsoringu ich lenistwa(bo wiele ogranicza się tylko to taśmowego rodzenia bachorów, tyłka do pracy nie ruszą).Gnoma to ty masz, jak wypełznie to się dopiero dowiesz jaki to syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty go w ogóle nie używasz, bo nawet płci nie rozrużniasz.Bezmózgi pomiocie kup sobie słownik ortograficzny i naucz się poprawnie pisać! Rozróżniasz!!! Współczuję partnerowi takiej wulgarnej i chamskiej kobiety...czy głupiej baby.Bogactwo słownictwa i tok rozumowania porażający.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie używam komórek?Bo wale prosto z mostu co na dany tenat myślę?Ciężarne i matki polki juz się zachowuja jak święte krowy, którym wszystko wolno.Mam dośc sponsoringu ich lenistwa(bo wiele ogranicza się tylko to taśmowego rodzenia bachorów, tyłka do pracy nie ruszą).Gnoma to ty masz, jak wypełznie to się dopiero dowiesz jaki to syf.
Osoba, która wypowiada takie słowa pokazuje jaki jest stan jej kultury osobistej czyli zerowy. Nie znam Twojej osoby ale czytając pełne nienawiści, chamstwa wypowiedzi nie trzeba mocno się wysilać, żeby zobaczyć, że odrobiny taktu Pan/Pani nie ma. Siebie też uważa Pan/Pani za gnoma, który wypełz z własnej matki czy za jedyną w swoim rodzaju, nieskażoną zidioceniem istotą? Na szacunek ktoś o takim sposobie wyrażania się nie zasługuje. Krytyka konstruktywa jest ważna w dyskusjach, ale chamstwo trzeba tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Ty go w ogóle nie używasz, bo nawet płci nie rozrużniasz. Bezmózgi pomiocie kup sobie słownik ortograficzny i naucz się poprawnie pisać! Rozróżniasz!!! Współczuję partnerowi takiej wulgarnej i chamskiej kobiety...czy głupiej baby.Bogactwo słownictwa i tok rozumowania porażający.
 
No jasne walnie się jeden błąd, który faktycznie w pośpiechu popełniłam i już się czepiacie, brak argumentów jak widać.Ja mam męża tak w ogóle.Głupi to są tacy jak ty.Kryzys w państwie, coraz większa dziura budżetowa, no ale trzeba bawić sie w państwo opiekuńcze, na co nas nie stać.Pomiotem to siebie i swoje ewentualne bachory możesz nazywać, nie mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...