Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koce, śpiwory, bandaże. Jak możemy pomóc Ukrainie?

Utworzony przez his, 22 lutego 2014 r. o 21:13 Powrót do artykułu
Jak pomóc Ukrainie?
 Bardzo prosto - nie robić ukraińcom kłopotów i przyłączyć cały południowy wschód Polski do Ukrainy - zanim zrobią to sami sięgnąwszy po władzę dzięki otrzymywaniu wsparcia z Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pomóc ukrainie???? Z góry przepraszam za niektóre słowa. Cały kraj martwi sie jak pomóc ukrainie. Ja kur... ma... żyje z żona i dwójką dzieci za 610zł. miesięcznie. Nikt sie kur.... nie martwi czy mam na mleko dla dzieci czy mam na leki. Jebie to wszystkich. Jak nawet chce wziąć leki na kredyt w aptece dla dziecka po zapaleniu opon mózgowych to spotykam sie z odmową. Ale jakby mój syn miał na imię sasza lub jakaś inna zaraza z ukrainy to pewnie dostałby darmowe leki:-( Ja sie kur... pytam, JAK MY POLACY MAMY ŻYĆ W TYM KRAJU?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a polskie domy dziecka ? a polskie szpitale ? kto pomoze polsce ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo prosto - nie robić ukraińcom kłopotów i przyłączyć cały południowy wschód Polski do Ukrainy - zanim zrobią to sami sięgnąwszy po władzę dzięki otrzymywaniu wsparcia z Polski.
Niestety np ks. Isakowicz Zalewski jest traktowany jak oszołom.Rodziny tych zginęli bestialsko zamordowani przez UPA też.Wschodnia Ukraina zawsze odcinała się od banderowców. Obecna Polska niestety nie.Zabicie i ranienie ludzi na Majdanie to tragedia. Ale mocodawcy tych wydarzeń stanowią zagrożenie dla Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie wojsko powinno wejść na zachodnią ukrainę w celu obrony mniejszości polskiej przed eskalacją przemocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam stertę zasranych szmat. Chętnie oddam bandytom z Majdanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym chorym kraju rządzacy i ich media całkowice otumanili naród polski?. Jak można pomagać temu krajowi, którego obecni przywódcy stojący na czele rebeli w tym nijaki Tarasenko głosi roszczenia terytorialne wobec Polski. Jak można popierać tych co są na Majdanie pod flagami  ONU i UPA.   Przecież wg nich to: Przemyśl, Nowy Sącz, Zamość, Lublin, Chełm to są ukraińskie miasta tak jak tereny wokół nich.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jak a dlaczego? Dlaczego mamy pomagać nazistom spod znaku tryzuba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janukowycz okazał się pipą.Cała nadzieja w tym,że Putin zrobi porządek z tą hołotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leki, pieniądze, NFZ... Jak można pomóc chorym polskim dzieciom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtedy kiedy Ukraińcy wykrztuszą słowo przepraszam i uznają mordy na niewinnych polskich obywatelach za zbrodnie ludobójstawa to wtedy pomyslę czy im w czymkolwiek pomóc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomnieliście o światełkach na groby.żeby zapalili na grobach pomordowanych bestialsko przez banderowców kobiet , dzieci i pozostałych .tylko dlatego , że byli polakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻEMY IM POMÓC. JAK KTOŚ Z WAS UMIE TO PROSZĘ WYSYLAĆ IM W PACZKACH BOMBY DOMOWEJ ROBOTY. JAK KTOŚ JEST CHEMIKIEM TO ZAWSZE MOŻE WYSŁAĆ JAKIEGOŚ WAGLIKA, ITP. INNE CHOROBY. NA BANDEROWSKĄ SWOŁOCZ NIE MA INNEGO LEKARSTWA. JAK KTOŚ MA JESZCZE JAKIEŚ POMYSŁY PROSZĘ PISAĆ. POZDRAWIAM MĄDRYCH POLAKÓW PATRIOTÓW. CI NAKRĘCENI PRZEZ TUSKA, KACZYNSKIEGO I ICH BANDY NA POMOC BANDEROWCOM NIE MOGĄ NAZYWAĆ SIE PRAWDZIWYMI POLAKAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Ukrainije czas na wyzwolenie SLASKA ! Stop polskiej okupacji ! KUTZ i GORZELIK to nasza nadzieja na koniec okupacji SLONSKA !! polska to nie kraj a choroba, Ruch Autonomii Śląska to lekarstwo !!! Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o Polsce i Śląsku : Dać Polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła. Według mnie to poloki to sa podludzie nie zaslugojom na ta pieykno zimyjo!! poloki to biale murzyny, smieci europy !!! polak to makumba dla pana slazaka albo niemca!! moj Meister tak mowi polki to sie nadajom ino na P Putzfrauen albo Prostituirte --- sprzontaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner --- menele i racjo mo !! tu nie chodzi ino o pis ale o wszystkich goroli chodzi o to ze oni tukej na Slonsk przylezli za buga i tam majom wrocic jak sie im sie jeden kopf utnie taki pis to urosniye nowy trzeba ich wszystkich wykopac i trza pamientoc ze katolicy to mohery, slonsk zawsze juz za prusow i czechow byl PROTESTANCKI i tukej wtedy panowol richtig ordnung! katole to w calej europie som posmiewiskiem i som zacofanymi moherami nie ino poloki!! Ruchu Autonomii Śląska to jedyno schanso! polskie katolstwo raus !    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może lepiej sprzedać na aukcjach kolekcje prezydenta Ukrainy wśród jego wielbicieli z Unii Europejskiej!! Może starczyłoby na bandaże zamiast grabić biedotę polską!! Wspierających Janukowicza z naszego rządu przez ostatnie lata było wielu a teraz nie pomogą?- no tak, oni pomagają przetrwać Janukowiczowi, bo zawsze im może coś takiego się przytrafić i może kolega z bandy POmoże w POtrzebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysylajcie im widly siekiery I kosy, niech sie wyrznom banderoskie wszy,,,,,polskie dzieci I inni wolajom o pomste z nieba,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pomóc ukrainie???? Z góry przepraszam za niektóre słowa. Cały kraj martwi sie jak pomóc ukrainie. Ja kur... ma... żyje z żona i dwójką dzieci za 610zł. miesięcznie. Nikt sie kur.... nie martwi czy mam na mleko dla dzieci czy mam na leki. Jebie to wszystkich. Jak nawet chce wziąć leki na kredyt w aptece dla dziecka po zapaleniu opon mózgowych to spotykam sie z odmową. Ale jakby mój syn miał na imię sasza lub jakaś inna zaraza z ukrainy to pewnie dostałby darmowe leki:-( Ja sie kur... pytam, JAK MY POLACY MAMY ŻYĆ W TYM KRAJU?????
Tusk musi natychmiast odejść z całym tym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem i będzie OK,w innym wypadku nie ruszymy z miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam stertę zasranych szmat. Chętnie oddam bandytom z Majdanu.
Należy WAŁESĘ im tam wysłać będzie chlał z miejscowymi ,komuchami i zakładał im demokrację na polską nutę,  zrobi im tak DOBRZE jak u nas zrobił na następne pól wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janukowycz okazał się pipą.Cała nadzieja w tym,że Putin zrobi porządek z tą hołotą.
Tak putin wprowadzi tzw. rozwiązania Smoleńskie i kto mu podskoczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy WAŁESĘ im tam wysłać będzie chlał z miejscowymi ,komuchami i zakładał im demokrację na polską nutę,  zrobi im tak DOBRZE jak u nas zrobił na następne pól wieku.
  no i wałęsa ma sie dobrze, śmieje się z nas,  a my klepiemy biedę, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...