Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Kocham Polskę". Młodzież Wszechpolska rozdawała plakaty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2017 o 20:00 Powrót do artykułu
Kocham faszyzm też rozdawali?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chyba mlodym odbija, kocham polskę za 10 zł podwyżki emerytury po 40 latach pracy, nie moge, trzeba  chyba być całkowitym durniem
0
wy mozecie młodzi kochac, bo za seks i rozmnażanie sie dostajecie za darmo 500 zł od zrobienia jednego gówniarza, a my starzy emeryci przymieramy głodem i ta 10 zł podwyżka po 40 latach pracy zwala nas całkwoicie z nóg
0
pachołki pis
0
Przerażenie ogarnia, jak się czyta głupoty koderastów przyzwyczajonych do pieszczot w PRLu, wychowanych na bezgranicznej miłości do ZSRR, odmóżdżonych i załamanych, że przestali się liczyć w normalnym społeczeństwie. Cała nadzieja w tych młodych. Ja też kocham Polskę!
0
faszyści chowający się za patriotyzmem
0
dlaczego na tym plakacie jest 1942 a nie 2017?
0
Też kocham Polskę!  Wegetuje, jestem rencistką (rak).Dzieci moje ur.zaraz przed stanem wojennym.Kartki,kolejki od godz.3 rano.A teraz jest wszystko ,tylko kasy nie ma. Teraz młodzi mają wybór, wyjechać albo zostać w Polsce. MY nie mieliśmy wyboru.Nie chodzę od 8 lat na żadne wybory.Mam wszystkich w D---E.
0
Ciągle wojna i wojna, umieranie i męczeństwa. A może kochać Polskę pracując, ucząc się, szanując prawo i innych obywateli? Nie, to za trudne dla prawactwa.
0
To właśnie lewactwo doprowadziło do takiego stanu, jaki opisała "bez". A teraz wymaga się, żeby następni w ciągu roku naprawili bałagan z 70 lat dominowania lewactwa, które udaje, że w Polsce nigdy nie było tragedii.
0
No i fajnie, pozytywna akcja z pozytywnym przekazem. Proszę o więcej!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: