Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Kocham Polskę". Młodzież Wszechpolska rozdawała plakaty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lutego 2017 r. o 20:00 Powrót do artykułu
Kocham faszyzm też rozdawali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba mlodym odbija, kocham polskę za 10 zł podwyżki emerytury po 40 latach pracy, nie moge, trzeba  chyba być całkowitym durniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy mozecie młodzi kochac, bo za seks i rozmnażanie sie dostajecie za darmo 500 zł od zrobienia jednego gówniarza, a my starzy emeryci przymieramy głodem i ta 10 zł podwyżka po 40 latach pracy zwala nas całkwoicie z nóg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pachołki pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażenie ogarnia, jak się czyta głupoty koderastów przyzwyczajonych do pieszczot w PRLu, wychowanych na bezgranicznej miłości do ZSRR, odmóżdżonych i załamanych, że przestali się liczyć w normalnym społeczeństwie. Cała nadzieja w tych młodych. Ja też kocham Polskę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faszyści chowający się za patriotyzmem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego na tym plakacie jest 1942 a nie 2017?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też kocham Polskę!  Wegetuje, jestem rencistką (rak).Dzieci moje ur.zaraz przed stanem wojennym.Kartki,kolejki od godz.3 rano.A teraz jest wszystko ,tylko kasy nie ma. Teraz młodzi mają wybór, wyjechać albo zostać w Polsce. MY nie mieliśmy wyboru.Nie chodzę od 8 lat na żadne wybory.Mam wszystkich w D---E.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle wojna i wojna, umieranie i męczeństwa. A może kochać Polskę pracując, ucząc się, szanując prawo i innych obywateli? Nie, to za trudne dla prawactwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To właśnie lewactwo doprowadziło do takiego stanu, jaki opisała "bez". A teraz wymaga się, żeby następni w ciągu roku naprawili bałagan z 70 lat dominowania lewactwa, które udaje, że w Polsce nigdy nie było tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i fajnie, pozytywna akcja z pozytywnym przekazem. Proszę o więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...