Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOD będzie protestował w Lublinie 13 grudnia. Lider Solidarności: To hucpa polityczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2016 r. o 21:15 Powrót do artykułu
caly ten kod powinno sie wozic po lublinie ale na gnoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi tych ludzi z KOD-u ...:(((( Szkoda mi ich ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem Zomo byłem w ORMO....teraz jestem ,,,,,,,,,na emeryturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem Zomo byłem w ORMO....teraz jestem ,,,,,,,,,na emeryturze dobrej i nudzi mi się.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio jak byłam na Kodzie z koleżanką ,to ktoś ukradł mi portmonetkę , a moja koleżanka jest w ciąży i nie wie z kim . Już nie pójdziemy na KOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem Zomo byłem w ORMO....teraz jestem ,,,,,,,,,na emeryturze dobrej i i mi się nudzi .....więc .....bym wyszedł gdzieś do ludzi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nie gadają że to przez to co PiS robi bo już na drugi dzień po przegranych wyborach kwiczeli po oderwaniu od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem Zomo byłem w ORMO....teraz jestem za ,,,,,,,,, na emeryturze dobrej siedzę no i mi się nudzi .....więc .....bym wyszedł gdzieś do ludzi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie kilka rzeczy: 1)  zobaczcie w Lublinie ma wyjść około 1 000 osób. OK ale przecież to nie jest nawet 1% mieszkańców Lublina (który ma około 350 000 mieszkańćów). Jak to jest że niecałe 1% społeczeństwa narzuca swoją wole reszcie? To nie Korea Północna. Zobaczcie nawet taki przykład w Koreii Południowej jakiś czas temu (chyba ze dwa tygodnie temu???) był protest przeciw prezydent tego kraju. W samym Seulu wyszło na ulice kilkaset tyś ludzi na raz a w całej koreii dużo więcej. Tu naraz wychodzi co najwyżej 50-60 może 70 tyś ludzi w całej Polsce ale to wciąż nawet nie 1% społeczeństwa Polski. 2) zobaczcie ile już było marszów kod-u. 10? 12? 15? i co z tego wychodzi? nic. Zauważcie że za każdym razem kijowski, PO czy nowoczesna prosi o wyjście ludzi na ulice. Zobaczcie w Seulu (o tym o czym pisałem w 1 punkcie) w proteście przeciw pani prezydent nikt nie błagał ludzi oni sami poczuli że muszą to zrobić bez przymusu i propagandy w mediach (u nas TVN, POLSAT, ONET itp). Ludzie po prostu nie utoszsamiają się tymi co wychodzą na ulice. 3) mówi się o łamaniu demokracji. a czym jest wypowaidanie posłuszeństwa (przez niecałe 1% przegranych w poprzednich wyborach) legalnie i demokratycznie wybranej władzy? Zobaczcie to ludzie wybrali taki (a nie inny) rząd i czy wam się to podoba czy nie musicie go uznać bo na tym właśnie polega demokracja. Nie uznając go nie liczycie się z wolą społeczeństwa (ktoś powiedział że PiS wygrał przypadkiem, to gdzie podczas wyborów byli wyborcy PO i nowoczesnej? w domach???) Następne wybory będziecie mieli za kilka lat. Spróbujecie wtedy bo teraz nie macie jak. 4) PO nie wiele nauczyło sie po przegranej. Pamiętam kiedy przegrali wybory w TV pytano Kopacz o powód przegranej. Odpowiedziała że będą to analizowali. Gdzie ta analiza? Na ulicy??? 5) Młodzi ludzie (co pokazła marsz 11 listopada - młodzi poszli nie na kod - czego chiał kijowski zapraszając na swoim profilu nawet nie lewaków na marsz kod-u- tylko na marsz narodowców) nie utasamiają się z kod-em bo ten nie ma im nic do zaoferowania. Potwierdzają to słynne słowa jandy ,,żeby było tak jak było''. Problem w tym że ludzie chcą zmian a ani PO ani kod czy nowoczesna nie są im w stanie tego dać. Pamiętacie co Petru mówił przed wyborami jak do sejmu startowała nowoczesna?? Że program tej partii to: gospodarka, gospodarka, gospodarka i jeszcze raz gospodarka. Nie wiedziałem że gospodarkę robi się wyprowadzając ludzi na ulice. Rękami młodych ludzi (i nie tylko) chcą obalić rząd i przejąć spowrotem władze. Ale co dalej? Kolejne kilka lat ,,zielonej wyspy" dla wybranych??? Na koniec powiem tak: w internecie ktoś dobrze napisał że PO kod i nowoczesna chce wyjść na ulice obalić rząd (do czego nawołują liderzy tych parti czy komitetów) i że ludzie wyjdą na ulice. Ale pamiętajcie że z drógiej strony również mogą wyjść ludzie też na tą samą ulice ale przeciw tym pierwszym. I co dalej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysyp obelg i to dosc jednorodnego rodzaju wygląda jak zorganizowana szefernakerowe akcja. Nie ma sensu z nimi polemizować. Trudno setny raz udowadniać fakty. Geneza powstania KOD jest związana nie z wyborami, ale z pierwszymi aktami ataku wladzy na TK. Uczciwy to przyzna i poszuka innych argumentów, kretaczy uda głupiego i zostanie przy swoim. A traktowanie innych jak świnie źle świadczy o oceniającym, nie ocenianym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1000 osób? To nawet nie wszyscy pracownicy aparatów starego reżimu. Dobrze, że wyjdą, bo zobaczymy, komu zależy na gniciu Ojczyzny, by stała się wasalem tych ze Wschodu i Zachodu, czyli kondominium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Król ????? jaki król ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He, he, he, Kamiński ! W którą stronę wiatr zawieje, tam szuka nie wiadomo czego. Żenada po prostu. Cały ten KOD i pokazywanie się pod ich transparentami, to obciach nad obciachy ! Polityczny grób. Chcą powrotu do koryt i starych powiązań kolesiów, a udają wielce zatroskanych o losy demokracji i Ojczyzny. Tfuj na takie zakłamanie!  Znaleźli się NOWI  DORADCY, tacy jak poprzednicy, co doprowadzili stoczniowców, górników i cały kraj do dziadostwa i bidy, a ichnie banki do rozkwitu i tego, że się teraz panoszą w Polsce. Ludzie, przejrzyjcie na oczy, oni się wciskają do każdej partii i robią destrukcję. Najważniejszy w Polsce jest spokój praca od i praca od podstaw. Nie dajcie się nabierać na ich hasła i prowadzić jak stado baranów.  Im więcej nienawiści w Polsce, burd, magla w Sejmie, tym dla różnych agentów lepiej, bo widać, że ich działania przynoszą skutek. A szukanie kasy za granicą przez zdrajców to zwykłe sprzedawczykostwo i kiedyś skutkowało banicją, co było najlżejszą karą dla zdrajców Ojczyzny. KODziarze, następne rozbiory Polski wam się marzą? Wont z Polski do swoich mocodawców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z KODem precz z komuną!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 35 latach znowu na ulice, ze starych przyzwyczajeń sie nie wyrasta,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tajni agenci SB dzisiaj walcza o demokracje! Buhahahaha! Ten pan znowu probuje sie pod cos podlaczyc. Bedzie trudno cos ugrac tu w Lublinie. Moze latwiej byloby w Szczecinie. A moze tam tez pamietaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare komuchy tęsknią za PRL-em , ale wasz czas miną ,teraz czas rozliczeń a te wasze marsze" kodu " na których się sami ujawniacie ....... Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z kodomitami!!! Polska zasługuje wreszcie na wolność!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wrażenie że postkomuna i poubecja , będą świętowały rocznicę stanu wojennego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z pisem, jarkiem i pseudo narodowymi chłopczyka mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...