Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOD będzie protestował w Lublinie 13 grudnia. Lider Solidarności: To hucpa polityczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2016 r. o 21:15 Powrót do artykułu
komitet obrony doopy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TZW. SOLIDARNOŚĆ, BO TO TO, TO MA TYLE WSPÓLNEGO Z SOLIDARNOŚCIĄ, CO ZIMA Z LATEM!!!SZUMOWINY I KANCIARZE, KTÓRZY RAZEM Z KACZKAMI I KLECHAMI WYKORZYSTAJĄ TĘ DATĘ, BY DZIELIĆ LUDZI I JESZCZE ZWIĘKSZAĆ WROGOŚĆ I NIEUFNOŚĆ POLAKÓW DO SIEBIE!!A ŚWIAT JESZCZE BARDZIEJ SIĘ OD NAS ODDALA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwszym aktem ataku władzy na TK było nielegalne wybranie wybranie 3 sędziów przez PO i próba jego zawłaszczenia. Z czego wniosek że KOD występuje przeciwko PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po manifestacji na Królewskiej zapraszamy Wszystkich, którzy chcą pomodlić się w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny. Mszę w bazylice oo. dominikanów o godz. 18:00 odprawi o. Ludwik Wiśniewski. Przed mszą, o 17:30 odmówiony zostanie różaniec Fatimski - również ofiarowany w intencji Ojczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Wtorkowy protest ma być skierowany przeciwko ograniczaniu swobód obywatelskich.... A jakież to swobody obywatelskie są aż tak ograniczane? Odcięło Wam ryje od koryt i kwiczycie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzychu nie wstyd ci?? Tyle się mścić za niedoszłego ambasadora? I to z kodomitami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w zomo dzisiaj w kodzie demokracja zawsze w modzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten rząd nas oszukał. Zamiast fachowców mamy misiewiczow. Dziś pisanie o swiniach odrywanych od koryta odnosi sie do świń z pisu. A lubelszczyzna nic nie zyskała za rządów pis. Nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie liderze Solidarności! Niech Pan lepiej milczy. Tę pierwszą Solidarność zakładałam. Pan jest liderem przybudówki PiSu, która zawłaszczyła sobie nazwę " SOLIDARNOŚĆ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ignorant pisze o zomo w kodzie, mam 41 jestem totalnym antykomunistą, mój dziadek był piłsudczykiem - obraża mnie opowiadanie takich głupot!!! Należę do KOD i jestem dumny z wartości, których bronimy i nie mają one nic wspólnego z komuną bynajmniej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z komuną i jej kodziarstwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w historii Polski był okres z większą ilością głupawych antypolskich demonstracji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedoszły Konsul w Nowej Zelandii po latach niebytu pokazał swą buzię. Oj biednyś Ty biedny drobny Papugo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne trybunały, żadne ustawy. Oni sobie nie mogą wydarować, że PiS wygrał i tyle. Te trybunały są tylko pretekstem żeby po.narzekać na PiS :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądźmy dzisiaj wszyscy na Królewskiej o 16:00. Upamiętnimy ofiary stanu wojennego i wyrazimy sprzeciw wobec dewastacji naszego Państwa. Przynieśmy biało-czerwone flagi i gorące serca. Po manifestacji można wybrać się na mszę w intencji Ojczyzny do bazyliki oo. dominikanów. Mszę o godz. 18:00 odprawi o. Ludwik Wiśniewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy panowie jak ten, to wstyd dla Solidarności-to samo Pan Duda. Solidarność ma już niewiele wspólnego z obroną ludzi pracy. Kasa i władza-tylko to się danich liczy. Wstyd Panowie, wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślący będą protestowali, zniewoleni 500+ pochowają się po swoich domach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę dziś na Manifestacji. Nie w interesie KOD-u( którego jestem sympatykiem), nie w obronie PO czy też SB. Będę, żeby wyrazić protest przeciwko działaniom PiS-u i Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.Kamiński do tych politycznych zdobyczy należy dodać AWS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Król jaka hucpa polityczna? Nie widzi pan jak rujnujecie Polskę? że Solidarność jest przybudówką PiS, wiadomo nie od dziś stąd oburzenie Króla. Przeliczyliście się z 500+ i innymi obietnicami wyborczymi. Póki co korzystacie z pieniędzy poprzedników ale i one się kończą,PRL się zbliża Życzę na Nowy Rok,więcej rozumu i rozsądku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...