Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOD: Dziś ostatni protest przed sądem w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2017 r. o 18:15 Powrót do artykułu
Z badań opinii publicznej tylko 17% wiedziało naczyń polega ustawa sądownictwa przygotowana przez PiS. 67% biorących udział w spędach przygotowanych przez rozżalonych utrata wladzy nie miało pojęcia jakie zmiany są zapisane w ustawie. Zmian w sądach oczekuje 76% Polaków w tym nieznany procent obywateli polskich. Wychodzi na to że kilkunastu ludzi chorych na władze wykozystalo kilka tysięcy ludzi zawodowych protestujacych bo jak przeglądałem materiały z spędów z obrony demokracji kilkanaście twarzy pojawia się ciągle w roznych protestach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to robiono uliczne zadymy, żeby ukryć operację pod hasłem: „wiele się musi zmienić, żeby nic się zmieniło”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASTA czuje się tak silna, ale pycha kroczy przed upadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTORY Z NICH PODPISAL KWIT ODCIECIA GLOWY ZE ZWLOK JOZEFA FRANCZAKA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palkownik MAZGULA spiewal MURY ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idioci na ulicach powinni szambo na nich lac i pałami to wygonić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwo! Fuu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40 osób..... Najgłupsi mieszkańcy Lublina.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kończcie protestów ! Kupiłam 2 zgrzewki zniczy, tych najtańszych z Biedronki, co z tym teraz zrobię? Jesteście niepoważni. Zawiedliscie mnie i inne emerytki resortowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządy warchołów będą się kończyć pycha i złość ich wykończy.... Kto zagłosuje na słupy z PiSu od wciskania guzika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blisko 2 tysiące - w szczycie może było 700-800 osób max - proszę nie kombinować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blisko 2 tysiące - w szczycie może było 700-800 osób max - proszę nie kombinować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządy warchołów z platformy i zsl skończyły się pycha i złość ich wykończyła.... ale kasta sądowa postkomunistyczna i zblatowana z platformą została, kasta nadzwyczajna tez miejmy nadzieję się skończy a powoli zaczną się normalne sądy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kończcie protestów ! Kupiłam 2 zgrzewki zniczy, tych najtańszych z Biedronki, co z tym teraz zrobię? Jesteście niepoważni. Zawiedliście mnie i inne emerytki resortowe i ich dzieci i wnuczęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z badań opinii publicznej tylko 17% wiedziało naczyń polega ustawa sądownictwa przygotowana przez PiS. 67% biorących udział w spędach przygotowanych przez rozżalonych utrata wladzy nie miało pojęcia jakie zmiany są zapisane w ustawie. Zmian w sądach oczekuje 76% Polaków w tym nieznany procent obywateli polskich. Wychodzi na to że kilkunastu ludzi chorych na władze wykozystalo kilka tysięcy ludzi zawodowych protestujacych bo jak przeglądałem materiały z spędów z obrony demokracji kilkanaście twarzy pojawia się ciągle w rożnych protestach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#KASTA i jej poplecznicy - zapraszają, robicie konkurencję konwencji żonglerów europejskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. a grube fisze pija whiskacze i puszczaja dymka z cygar smiejac sie z naiwniakow ze zniczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiory płaczą jak miło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeczek Soros nie dowiózł?? Zapraszamy 1.11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPiS UMCS uchwalił haniebną uchwałę potępiającą zapowiedź zmian w KASCIE sądowniczej. Zapamiętane to będzie, towarzysze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...