Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOD: Dziś ostatni protest przed sądem w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2017 r. o 18:15 Powrót do artykułu
Brawo Eolny Lublin! Brawo Wolni Obywatele! Wolne Sądy to Wolni Ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wolny Lublin! Brawo Wolni Obywatele! Wolne Sądy to Wolni Ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo statyści. Ale po imprezie świeczki oddajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej ustawy boją się złodzieje i przestępcy także ci w togach oraz ich całe rodziny: matki, żony, dzieci i wnuki oraz ci, którzy korzystają z usług w/w. Zapytać tych "obywateli '' dlaczego protestują to jak mantra: konstytucja, demokracja, wolność... Ale zapytać ich o konkrety, to nie wiedzą. Albo opłaceni albo pożyteczni idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RUskie zielone ludziki ze świeczkami w rękach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedno mnie zastanawia, dlaczego tam nie ma roboli, magistrów siedzacych na kasach w markecie, młodych prawnikow bez koneksji towarzysko rodzinnych robiacych za drobnych urzędników i pracujacych w róznych fachach byle tylko miec na chleb, gdzie jest sól tej ziemi????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
im się wydaje że protestami wymusili veta prezydenta, do durnych głow nie dochodzi że to taktyka- słowa Dudy- wiem co robię, zaufaj mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia ze starowy i tatar na czele ze spiewaczka sejmowa z przepitym glosem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RUSkie zielone ludziki ze światełkami -obraz cieszy wzrok każdego POprawnia myślącego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co teraz te stare pryki będą robić? Zanudzą się przy zapalonych świeczkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babciu ja też chcę, żeby moje dzieci żyły w wolnej Polsce, ale też w sprawiedliwej, bez zdrajców, złodziei- o czym wy nie mówicie!. Więc sprawa jest jasna- chcecie "aby było tak jak było". Jak było to każdy wie- nawet wy wiecie. Dwie afery zbliżają się do finału, następne czekają w kolejce do wymiary sprawiedliwości- wy chcecie za wszelką cenę przeszKODzić tym działaniom. Bronicie zdrajców i złodziei- wstyd i hańba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ośmieszacie się swoimi wypowiedziami. Bronicie wolności- a kto wam zabiera tą wolność?. To, że robicie schadzki (w wiadomej sprawie) -jeszcze bez pozwolenia pewnie -to nie jest wolność?. Dla przestępców zbliża się ograniczenie wolności- i tę wolność wam chodzi. Pomieszanie z poplątaniem. Świat staje na głowie. Upadek moralny. Sumienia należy oczyścić- będzie się żyło lżej. Babcie- ochrona złodziei ,zdrajców też jest grzechem. Przy konfesjonale należy o tym wspomnieć. Na to też są odpowiednie paragrafy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również nie chcę u nas Białorusi, która obecnie obowiązuje w sądownictwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro patrzeć jak grupa kilkuset ludzi ulega reklamie bandzie złodziei,których chroni kasta.Ustawy są tylko pretekstem,bo padł blady strach na szubrawców,którzy oszukiwali i zostawiali ludzi bez środków do życia,a kasta korzystając z okazji dużych łapówek im pomagała.Niech protestujący wsiądą na rowery i pojadą w Dąbrówce nad zalew i pójdą w las to zobaczą jak lubelska kasta jest urządzona.Dlaczego się tam schowali?Dlaczego nikt nie może przeczytać o ich stanie majątków?Dlaczego całe życie nie płacą na ZUS i korzystają ze 100% emerytury?Idźcie i dalej za nimi protestujcie!Głupcy,te ustawy nie dotyczą przeciętnego śmiertelnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jednak sianie trawy przez KOD, anie żadna "spontaniczna inicjatywa" zatroskanych obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak - w kraju jest coraz lepiej. Życzę sobie jeszcze tylko podwyżki i ukrócenia sitwy w budżetówce wszelkiej maści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Z badań opinii publicznej tylko 17% wiedziało naczyń polega ustawa sądownictwa przygotowana przez PiS. 67% biorących udział w spędach przygotowanych przez rozżalonych utrata wladzy nie miało pojęcia jakie zmiany są zapisane w ustawie. Zmian w sądach oczekuje 76% Polaków w tym nieznany procent obywateli polskich. Wychodzi na to że kilkunastu ludzi chorych na władze wykozystalo kilka tysięcy ludzi zawodowych protestujacych bo jak przeglądałem materiały z spędów z obrony demokracji kilkanaście twarzy pojawia się ciągle w roznych protestach.
 I o to chodzi, i o to chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niektóre dni na Pl. Litewskim w Lublinie pikietowało blisko dwa tysiące osób. - tak, szczególnie w dni w które odbywały się pokazy multimedialnej fontanny. A wy, rzetelna, wcale nie stosująca śliskich propagandowych metod z czasów PRLu gazeta, wliczaliście osoby oglądające fontannę, do pikietujących. Dokładnie tak jak uczyniliście to pisząc choćby o pikiecie w ostatnią sobotę. Nie jesteście wcale lepsi od PiSu i propagandy ich mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Retoryka komentarzy ponizej jest nieprawdopodobna. Wciąż z zjadliwą nienawiścią powtarzane słowa których już przesłuchać nie można - złodzieje i złodzieje. Jakby rozkradli Polskę, tak jak to w retoryce pis jest cały czas jak mantra powtarzane, to skąd obecny rząd miałby tak "na dzień dobry" kasę na rozdawnictwo na 500+ gdyby nie zapracował na to poprzedni rzad. Korzystają z dorobku poprzedników.... ale niedługo kasa im się skończy i sięgną po nasze - wszystkich Polaków portfele.... bo i pomysłu brak na to skąd wziąść kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wyklęty powstań ludu ziemii, powstańcie których gnębi PiS" - o tak śpiewałyśmy z innymi koleżankami resortowymi podczas tych pięknych wieczernic przy świecach, co nam je nasz kochany KOD zgotował. Zostało nam jeszcze sporo świec, bo kazali kupić dużo. A teraz: jak żyć? Schetyno, jak żyć? Ale zaśpiewmy teraz tak: "Bój to jest nasz ostatni..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...