Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Darmowa sterylizacja członków KOD-u i ich rodzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowa sterylizacja członków KOD-u i ich rodzin.
Uważaj bo puki się papierami okażesz to może być po j...ch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo KOD!!! Brawo MY!!! Znowu pokazaliśmy, że mamy jesteśmy razem, że zależy nam na demokratycznej Ojczyźnie. Pozdrawiam wszystkich uczestników, szczególnie naszych sympatyków z Białej Podlaskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, bo może wreszcie aktualna opozycja umożliwi realizację tego, co sama blokowała czyli wykonanie postanowienia sygnalizacyjnego Trybunału Konstytucyjnego (sygn. akt S 2/06) do wyroku Trybunału Konstytucyjnego z dnia 12.12.2005 r. (sygn. akt K 32/04) obligującego do zagwarantowania w ustawie o Policji konstytucyjnych praw osób poddanych kontroli operacyjnej, a konkretnie konieczności nałożenia na Policję obowiązku informowania z urzędu o bezskutecznej, zakończonej kontroli operacyjnej wobec osoby poddanej kontroli, jeśli w stosunku do tej osoby nie są prowadzone dalsze czynności procesowe. Sprawa dotyczy wszak między innymi inwigilacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODziarze, zróbcie coś pożytecznego i zbierzcie pieniądze na alimenty dla Kijowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koryt juz niestety nie odzyskacie a Bóg da że za parę tygodni zaczna sie procesy złodziei i konfiskaty- wtedy pogadamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wstydzę się nazwiska i tak powiem dzisiaj anty KOD milczał bo brak słów na pseudo występy artystyczne szKODników ;) bawiliśmy się jak nigdy. Pustota KOD wyszła , nawet swojego zdradzieckiego euro hymnu nie znają ;) milczeniem wzbudzilismy większą agresję u Targowicy niż okrzykami ;) policja kilka razy odsuwala szKODniki od naszej legalnej, pokojowej manifestacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurkowski sprawdzał czy warto przeskoczyć na inny kwiatek, ciągnie chłopa do \nowoczesnej, tak mówią na mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejrzałem zdjęcia, brakuje transparentu z siusiakiem autorstwa szymona, wieszcza lubelskiego. Manifestacja zatem się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
Każdy kto skończył 18 lat nabywa pełnych praw obywatelskich i posiada je do końca życia chyba że utraci ze względu na stan zdrowia psychicznego lub z powodu na złamanie prawa. Gówniarzu ''smrodzie jeden'' gdyby nie dziadkowie nie byś był spłodzony przez swoich rodziców. Wiecej szacunku dla ludzi bardziej dorosłych i niech ci'' krzywa ideologia ''nie przysłania chyba żywych jeszcze komórek na czubku głowy.
 
Szanowny gosciu..jak pisać skróty ,,, jesli piszesz "tyś ".. to słowo to w całosci brzmi to tyśąc ... "nowo polska jenzyka "???
Do "też dziadka".Skąd wiesz,że jestem tym jak mnie nazwałeś.Nikomu żadnych praw nie odmawiam,nikogo nie obraziłem.Mam też swoje prawa- nie życzę sobie aby ktoś za mnie na "transparenciku" się wypowiadał- "my naród".Nie należę ani do lewicy, ani do prawicy.Denerwują mnie te żałosne szopki, jakie są teraz odstawiane.Komuś zależy na tym aby pogrążać naszą ojczyznę w chaosie.Jeśli chcesz się ze mną licytować na wiek- to mam 16-letniego wnuka. Po treści twojej wypowiedzi dziadkiem moooże będziesz za 25 lat. Do przechodzeń.Dzięki, że mnie poprawiłeś.Od tej chwili będę pisał skrót "tyśąc". Zaistniałeś na forum.Jutro powiedz całej klasie w obecności pani od polskiego jak nauczasz w internecie.            
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POstkomunistyczna hołoto, wypad z mojej Polski!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo KOD!!! Brawo MY!!! Znowu pokazaliśmy, że mamy jesteśmy razem, że zależy nam na demokratycznej Ojczyźnie. Pozdrawiam wszystkich uczestników, szczególnie naszych sympatyków z Białej Podlaskiej.
Geriatria. Emeryci. "Jesteśmy razem". 350 tys. ludzi zameldowanych w Lublinie, Ponad 420 tys.ludzi razem ze studentami. I ledwo garstka (200 - 300 emerytów) gardłujących na dzisiejszej manifestacji KOD. Kabaret i WIOCHA.PL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rada Naczelna KOMUNISTYCZNEGO PSL przyjęła w sobotę uchwałę, w której apeluje o zniesienie embarga Unii Europejskiej wobec Rosji." PSL = Z D R A J C Y !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krew mnie zalewa jak widze ta targowice na ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRANSPARENT Z SIUSIAKIEM - trzymały w rękach starsze czy młodsze panie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
petru był jedynką na liście u okragłostołowca Geremka (inni kiszczak, bolek)w 2001 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze kodowe dziadziusie znowu wyszły na powietrze ;) No i działacze PO, Kijowskiego, Nowoczesnego Ryśka i byli funkcjonariusze milicji obywatelskiej, ludowego wojska, partii ;) Oj już nudne to jest, jest ich coraz mniej...
Na na miesięcznicę, to przychodzą panienki i młodzieniaszki? Jakoś to nikomu, a na pewno wodzowi nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Rubikoń nie przygalopował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koryt juz niestety nie odzyskacie a Bóg da że za parę tygodni zaczna sie procesy złodziei i konfiskaty- wtedy pogadamy
Koryta nie używam, bo nigdy nie było mi potrzebne. Przyznam się - mieszczuch jestem od pokoleń. Bóg ma swoje zadania i nie sądzę, żeby coś dawał dodatkowego; człowiek otrzymał tak dużo, ale nie wszyscy potrafią z tego daru skorzystać , szkoda. W sądach odbywa się dziennie wiele procesów i przestępcy powinni się bać wyroków - tak jest w każdym państwie prawa. Spać mogą spokojnie ludzie prawi i do takich ja się zaliczam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRANSPARENT Z SIUSIAKIEM - SZTUCZNY SIUSIAK PALIGLOOPA - CZEKOLADOWY ORZEŁ - TORT Z EUROWALUTY - co TARGOWICA znowu wymysli? Może potrójne ceny za ropę i gaz albo zniesienie embarga dla morderców z Kremla??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...