Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOD posadzi drzewa na złość PiS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2017 r. o 08:25 Powrót do artykułu
Wreszcie jakaś z sensem akcja kodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kod to tylko sadzi się ale robić to nie było i nie ma komu - te swoje 8 lat przesrali to przynajmniej nareszcie będzie z nich teraz pożytek. Mam pytanie : czy na mojej prywatnej własności, gdzie nareszcie mogłem sobie bez pozwolenia wyciąć stare spróchniałe drzewo zasadzą mi kodziarze nowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zacznął czyścić rowy melioracyjne? "Balcerowicz głupio je zaniedbał, to mieliśmy powódź tysiąclecia." To ich guru był za to odpowiedzialny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie je posadzą na pasie startowym lotniska w Chełmie. Oni zawsze mieli genialne i "pożyteczne" pomysły. Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
esbecy odpracowuja komunizm sadząc drzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadzimy a potem będziemy wieszać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupiutcy ci alimenciarze, to Zuk z Komitetu Obrony Dochodów zarżnął najsłynniejsze drzewo w L - nie - baobab.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więźniowie wczoraj sprzątali a dzisiaj sadzą drezwa , piękny widok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja te drzewa usune :) wyrwe je ręcznie :) lub utne piłą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pod drzewkami będzie swawolił Swetru !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu widać z kim ma się do czynienia! Nie sadzą z potrzeby i troski ,a na złość PIS-owi. W ten sposób zrobią to żle , nie tam gdzie potrzeba i byle czym. Złość chyba leży u podstaw kodu.Droga do nikąd.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zbiórka na alimenty yyy tzn. Na drzewka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tobą nie kierowała chęć dowalenia komuś na oślep to byś wiedział, że "baobab" jeszcze stoi na swoim miejscu. To po pierwsze. Po drugie; to drzewo jest już praktycznie martwe, tak określili specjaliści dendrolodzy, i trzeba je usunąć. Po trzecie; na jesieni jeden wielki konar oderwał się od pnia (dobrze, że było to już w czasie remontu Placu bo inaczej mógłby spaść komuś na głowę). Po czwarte; lepiej go usunąć i na jego miejsce posadzić jakieś inne drzewo, które będzie cieszyć się taką popularnością w przyszłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO NA ZŁOŚĆ PIS, A NIE Z POTRZEBY SERCA DO PRZYRODY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dotychczas,to pierwsza pozytywna inicjatywa KOD tyle,że hasło i cel zupełnie od czapy,a nawet durne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motywacja durna, ale efekt pozytywny. Przynajmniej raz KODomici zrobią coś pożytecznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim imbecylem trzeba być żeby wymyśleć taką idiotyczną motywację? Nikt z tych inteligentów nie pomyślał, że drzewa warto sadzić dla samego sadzenia, bo to potrzebne? W tym kraju widzę że żeby coś zrobić to trzeba mieć w tym albo jakiś interes i korzyść albo dopiec/zrobić komuś na złość ... żałosne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszę przyznać, że komuś zdrowo odbiło! Z tego co wiem w Lublinie wciąż mamy władzę z PO. To komu KOD robi na złość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy KOD na zlecenie deweloperów od Żuka sądzi drzewa tam gdzie je wycieli deweloperzy. Cżyli w mieście już nie ma zieleni, smog gigantyczny ale dla kodowca Kamińskiego który był kiedyś w Konfederacji Polski Niepodległej jest cacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, niech sadzą. Oby na własnych działkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...