Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Komuna nie daje za wygraną Pewnie ich idolka jest motornicza tramwajowa co ma emeryture 6,5 tys
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Super że jesteście już w Lublinie, ja na pewno będę bo nie mogę spokojnie patrzeć na to co się dzieje, a minęło zaledwie kilkanaście dni rządów nowej władzy....
0
To pewnie ci co przyznali nagrodę dziennikarza roku kanalii michnikowi, kto wam płaci za tę błazenadę.
0
Super że jesteście już w Lublinie, ja na pewno będę bo nie mogę spokojnie patrzeć na to co się dzieje, a minęło zaledwie kilkanaście dni rządów nowej władzy....
Szkoda, że tak późno, bo może deficyt budżetowy lokalnie i ogólnokrajowo oraz dług publiczny byłyby niższe, poziom migracji i inwigilacji byłby mniejszy, ludzie myślący inaczej niż władza nie mieliby nalotów na prywatne mieszkania i firmy, a zdeterminowani o zmianę otaczającej nas rzeczywistości nie przebywaliby latami bez aktu oskarżenia i wyroków w aresztach śledczych.   Mimo wszystko gratuluję odwagi, której brakowało od 8, a kto wie czy nie od 26 lat...
0
Studenci do nauki!!! Chłopaki z Lubartowskiej, Bronowic i Tatarów znowu będą mieli kogo tępić. Hehe... Żart. Nie zachęcam nikogo do stosowania przemocy....
0
Zamość j..ne Peowskie miasteczko
0
Trzeba do Lublina zaprosić FEMEN. Kto wie, może do dziewczyn z Femenu dołączy Ulka z Nowoczesnej???
0
Trzeba do Lublina zaprosić FEMEN. Kto wie, może do dziewczyn z Femenu dołączy Ulka z Nowoczesnej???
Ulka Ulką. Aśka Mucha. To by było coś!!!!!
0
Jak to w restauracji? Jak tam się wszyscy pomieścimy? Trzeba wynająć jakąś aule.
0
Ile płacą za udział w ustawianych demonstracjach? Przydałoby się kilka bonusowych banknotów, a zawsze też marzyłem o karierze klauna.
0
Ten cały Sierpniowski jest z Zamościa i jest związany z zamojską PO. W 2006 i 2010 roku kandydował do zamojskiej RM z list platformy. Informacje łatwe do sprawdzenia, wystarczy wygooglować....
0
Ten cały Sierpniowski jest z Zamościa i jest związany z zamojską PO. W 2006 i 2010 roku kandydował do zamojskiej RM z list platformy. Informacje łatwe do sprawdzenia, wystarczy wygooglować....
Ot, taka cała ich apolityczność...
0
Femenu nie trzeba sprowadzać. Femen już jest w lubelskich akademikach...
0
Najlepsze w tym wszystkim było to, że Krzywonos krzyczała, że za tą konstytucję walczyli, ginęli w stanie wojennym ludzie. Hehe. Dobre. Stan wojenny 1981 rok, konstytucja  1997, nie wspominając o tym, że uchwalona przez lewicowy Sejm SLD-PSL....
0
Całe szczęście, że coraz mniej ludzi nabiera się na to pajacowanie funkcjonariuszy Systemu.
0
Najlepsze w tym wszystkim było to, że Krzywonos krzyczała, że za tą konstytucję walczyli, ginęli w stanie wojennym ludzie. Hehe. Dobre. Stan wojenny 1981 rok, konstytucja  1997, nie wspominając o tym, że uchwalona przez lewicowy Sejm SLD-PSL....
Nie denerwuj się tak. Ta kobieta  jest po prostu słabo wyedukowana. Rocznik 1953. Skończona Zasadnicza Szkoła Zawodowa dla Pracujących (1971) i Liceum dla Dorosłych w CKU (2004, z maturą??). Swoją drogą to ciekawe jest, że w 1995 roku wstąpiła do antyzwiązkowej UW (Unii Wolności, partii Leszka Balcerowicza), która odpowiada za stan polskiego przemysłu i los polskiego robotnika w tym  na Pomorzu (patrz stocznie)
0
Co to takiego ten KOD - czy to zmotoryzowane odwody gazety wyborczej inaczej KOD-ZOGW ??? ;)
0
Lukas teraz jesteś taki mądry??bo znalazłeś w internecie ???pokaż co ty potrafisz
0
Wreszcie jakiś promyk słońca zaświecił nad Lublinem. Cieszmy się  :)
0
Centralny czy powiatowy?
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: