Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOD żąda dymisji wojewody. Pikieta przed Urzędem Wojewódzkim w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2017 o 13:41 Powrót do artykułu
Najlepszy wojewoda od lat. Znowu kwiiiiik...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto im za to wystawanie po ulicach płaci?
0
Czy to Soros za to płaci?
0
Napiszę Wam jak odwołać wojewodę: jak będą wybory do parlamentu to trzeba pójść i zagłosować na niePiS i nieKukiz. Oczywiście protesty są potrzebne, ale jeżeli nie chodzi się na wybory "bo to nic nie zmieni..." to się naród budzi z ręką w nocniku...
0
Debile
0
wy, kod-ebilasy to panu wojewodzie możecie na***yć. tylko który to potraf,i jak to same stare prącie w nowym froncie.
0
Komuniści Obalający Demokrację (KOD)
0
Żądam delegalizacji KOD i PSL. Natychmiast.
0
"Biedni" ludzie, ale to jest właśnie demokracja, że sobie mogą tam stać.
0
za dwa lata obecny wojewoda będzie tak właśnie stał przed urzędem heheheheheeh i też będzie protestował i kolegom z partii konserwy do więzienia przywoził heheheheeh
0
Kto zamieścił to zdjęcie w zimowych okryciach?
0
KOD-Komitet Okradania Demokracji!!!Kiedyś dałem Wam na zbiórce 20zł i jak zobaczyłem jak Kijowski i inni defrauduje pieniądze z takich zbiórek to poczułem się totalnie okradziony.Wstyd!!!Ufałem,że może coś ten KOD chce zrobić dobrego ale jedynie czego chcą liderzy to okraść tych na dole i jak najszybciej nachapać się milionów!WARA
0
gonić pisiora
0
PIS=PRL=PZPR
0
KC PZPR pierwszy sekretarz partii rządzi krajem
0
precz z pisowską komuną
0
undefined napisał:
KOD-Komitet Okradania Demokracji!!!Kiedyś dałem Wam na zbiórce 20zł i jak zobaczyłem jak Kijowski i inni defrauduje pieniądze z takich zbiórek to poczułem się totalnie okradziony.Wstyd!!!Ufałem,że może coś ten KOD chce zrobić dobrego ale jedynie czego chcą liderzy to okraść tych na dole i jak najszybciej nachapać się milionów!WARA
 odnoszę dziwne wrażenie, że to jednak była puszka z datkami dla ... Rydzyka a nie na KOD
0
Pieprze kodowców, pójdą siedzieć a na koniec zabierzemy im emerytury.
0
Po pierwsze - oni to mogą mieć żądania jak Żydzi za okupacji, po drugie - jeżeli oni żądają dymisji wojewody to przemawia to za tym aby był on jak najdłużej. Życzę zdrowia Wojewodo !
0
POPIERAM
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: