Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W tę samą niedzielę o godz.12 zorganizowany jest "Dzień białego fartucha" na Placu Litewskim. Wybitni specjaliści z zakresu psychiatrii społecznej oraz psychologowie specjaliści z zakresu zachowań stadnych stawiać będą chętnym uczestnikom tzw. pikniku diagnozę dotyczącą podłoża w/w zachowań. Dla przypadków szczególnych zarezerwowany jest autobus komfortowo wyściełany od wewnątrz miękkim, eleganckim suknem. Dla wszystkich gratisy: kolorowe pigułki, drażetki, tabletki!!!:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia i wstyd na cały świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD i inni to najgorsza kapitalistyczna swołocz w historii naszej ojczyzny. Na oczy widziałam jak dawali na zbiorki po 100, 200 złotych do puszek żeby to mieli na rozne obelgi na Pana Prezydenta andrzeja Dude i jarosława kaczyńskiego. To są wielkie pieniądze co ja na miesiąc nie mam po opłatach! To krwiopijcy, kapitaliści i stalinowcy zerujący na krzywdzie emerytow i rencistów! Chodzo tam wypachnieni rozśpiewani i zadowoleni że Polska się obraca w ruine!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD i inni to najgorsza kapitalistyczna swołocz w historii naszej ojczyzny. Na oczy widziałam jak dawali na zbiorki po 100, 200 złotych do puszek żeby to mieli na rozne obelgi na Pana Prezydenta andrzeja Dude i jarosława kaczyńskiego. To są wielkie pieniądze co ja na miesiąc nie mam po opłatach! To krwiopijcy, kapitaliści i stalinowcy zerujący na krzywdzie emerytow i rencistów! Chodzo tam wypachnieni rozśpiewani i zadowoleni że Polska się obraca w ruine!
Ruina to dopiero będzie. gdy wypachnieni i rozśpiewani sukienkowi wezmą nad nami górę :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kodziarze = neoTRAGOWICA - oby skończyli podobnie
Targowiczanie walczyli z Konstytucją 3 maja- a dziś z konstytucją walczy pis, więc porównanie jest chybione  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Kodzie co ty robisz tu na Wschodzie,żadne miasto cię nie kocha tylko swoi więc wy....a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie KOD to czerwoni i inni  oderwani od koryta,dla mnie KOD to obludnicy ktorzy bronia konfidenta Bolka,dla mnie KOD to frajerzy  bo dla nich autorytetem jest konfident ! Dla mnie KOD to szkodniki Polski bo chca scigac do Polski muslimow chca zrobic z Polski syf i balagan miksujac spoleczenstwa, dla mnie KOD to konfidenci  bo ida sie skarzyc do obcych na Polske
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ja mam dla mundrych  pierwego sorta oto wasz idol sektym  psior: Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich… 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń
Zesrała się bida i płacze. Co ty pitolisz za bzdury. Napisz jeszcze o pradziadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bedzie bardzo trudno pokazac, ze " nie jestescie tylko banda oszolomow". Moze jednak faktycznie wasza dzialalnosc to wyrafinowany plan na zdestabilizowanie kraju. Mozgiem tego przedsiewziecia na pewno nie sa podskakujacy starzy/mlodzi typu bezdomny Kijowski a raczej paru siedzacych wysoko na grzedzie dziadkow wolnosciowcow , byc moze z Unii Wolnosci, albo nawet spoza naszego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targowiczanie walczyli z Konstytucją 3 maja- a dziś z konstytucją walczy pis, więc porównanie jest chybione " Historyk", ktory wyrazil powyzsza opinie najwidoczniej uzywa zamiennie slowa konstytucja i korupcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niesamowite, jak łatwo manipulować ludźmi. Podejrzewam, że znaczna część KODowców nie miała w ręku aktualnej konstytucji, bo wiedziałaby co tam Kwach z Millerem powypisywali. Nie wiedzą też pewnie tego, że Trybunał Konstytucyjny w historii Polski pojawił się wtedy, gdy Jaruzelski wprowadzał stan wojenny, oraz tego że Ich (Polaków) kasa, została zrabowana z OFE za pozwoleniem tegoż TK, bo kierował się on "stabilnością finansową" Polski. Ten cały KOD to pic na wodę. Nie wierzcie w to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z KOD - u to oderwani od koryta Rycho...Zdzicho i kolesie od Sowy , szkoda mi tylko tych zmanipulowanych emerytów którzy skaczą jak pajace pod dyktando Aferzystów , tych co stracili władze i nie mogą się z tym pogodzić.... Dlaczego PO , PSL płakało żę nie ma pieniędzy dla Polskich Dzieci??????????? okazało się ze są !!!!!!!!! Liżecie du...ę Merkel a ona wam zafunduje pomoc w postaci imigrantów zarobkowych!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na KOD-zie i ktoś ukradł mi portmonetkę , a moja koleżanka Jadzia zaszła w ciążę i nie wiadomo z kim .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zesrała się bida i płacze. Co ty pitolisz za bzdury. Napisz jeszcze o pradziadku.
A masz jakieś szczegóły ! Bo ja mam nazywał kalkstein !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co będzie serwowane na pikniku ????? proszę podać meni , czy naklejki KODU będą dawane za darmo i posiłki ?????? jestem bezdomny i chciałbym zaprosić Kolegów , czy posiłek można wziąć na wynos?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ja mam dla mundrych  pierwego sorta oto wasz idol sektym  psior: Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich… 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń  
No i mamy oszołomy - delikatnie mówiąc na sektę psior - górą a jak guru sekty zaczynał widać na załączonym wyżej opisie ! Czy to nie więcej jak oszołom !! To bandycki uboski bydlak !!!!!! Jak ktoś nie wierzy proszę zapytać tych co byli ich sąsiadami - oprócz tych co ich skasowali za to, że dużo wiedzieli o rodzie z Vilnusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ja mam dla mundrych  pierwego sorta oto wasz idol sektym  psior: Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich… 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR. 2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń  
OO uparty debilek ze swoimi mądrościami się uaktywnił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale numer!! KOD idzie demonstrować za konstytucją uchwaloną przez komuchów. Co Wy ćpacie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile płacą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni raz geriatria z prl-lu spotka się na placu litewskim ,przebudowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...