Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SzKODnikom dziękujemy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Geriatria ma parcie żeby przyciągnąć młodych ludzi do KODu. Na szczęście młodzi ludzie maja internet i wiedzą co się w świecie dzieje, nie tak łatwo nimi manipulować.
0
Ciekawe czy trzech SBeków z mojego osiedla, którzy byli na poprzednich kodach także będzie w niedzielę?
0
KOD to nasze zwycięstwo.
0
Czyje niby zwycięstwo? To gorsze oszołomstwo niż Sekta Smoleńska....
0
Na Placu Teatralnym nawet 20 osób w mediach w oku kamery będzie wyglądało na 100. Na Litewskim okazałoby się, że to garstka... A niech idą i manifestują. Przebywanie na świeżym powietrzu nie zaszkodzi...
0
Brawo Bardzo Dobre Miejsce.
0
Młodzież zawsze z partią ! W młodzieży siła ! Młodzi na barykady ! .............................................. Co widać na załączonym zdjęciu.
0
A ja już byłam raz na KOD-zie i ukradli mi portmonetkę , a moja koleżanka Jadzia w ciążę tam zaszła i nie wiadomo z kim .Już nie pujdę ,o nie.
0
Zabierzcie z sobą czerwone sztandary i odśpiewajcie międzynarodówkę będzie elegancko i nastrojowo ,ale młodzierz na foto jak to się nazywa Komitet Obłąkanych Demonstrantów cy jakoś tak.Jak te laski z foto zatańczą kankana to też przyjdę bo to będzie widowisko prawie jak katastrofa budowlana.
0
bardzo dobrze jestem z pisu ide z kolegami
0
członkowie i sympatycy pisu maja uczestniczyc
0
Bliżej będzie z magazynu transparenty i akcesoria nosić.
0
bardzo dobry wybór miejsca. Większość KOD-owców pamięta to miejsce kiedy klaskali i wiwatowali 1 maja na pochodzie, a I Sekteratrz KW PZPR machał do nich z prawdziwa miłością z budynku obecnie wykorzystywanego przez Uniw. Medyczny. Historia zatoczyła koło, towarzysze wrócili do źródeł.
0
A czy pan Szymon namaluje nowego siusiaka? Musimy przecież mieć jakiś transparent, on wskazuje nasz cel i jest naszym natchnieniem. Emerytka z KOD.
0
Na podstawie zdjęcia wnoszę,iż Jadzia w ciąży mogła być ostatnio jakieś pięćdziesiąt lat temu.
0
Tekst dla uczestników pochodu KOD:       Wyklęty, powstań ludu ziemi,Powstańcie, których dręczy głód,Myśl nowa blaski promiennymiPowiedzie nas na bój, na trud.Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,Przed ciosem niechaj tyran drży!Ruszymy z posad bryłę świata,Dziś niczym, jutro wszystkim my!refrenBój to będzie ostatni,Krwawy skończy się trud,Gdy związek nasz bratniOgarnie ludzki ród.Nie nam wyglądać zmiłowaniaZ wyroków bożych, z pańskich spraw.Z własnego prawa bierz nadaniaI z własnej woli sam się zbaw!Niech w kuźni naszej ogień bucha,Zanim ostygnie - przekuj w stal,By łańcuch spadł z wolnego ducha,A dom niewoli zniszcz i spal!Bój to będzie ostatni...Rządzący światem samowładnieKrólowie kopalń, fabryk, hutTym mocni są, że każdy kradnieBogactwa, które stwarza lud.W tej bandy kasie ogniotrwałejStopiony w złoto krwawy pot.Na własność do nas przejdzie cały,Jak należności słusznej zwrot.Bój to będzie ostatni...Dziś lud roboczy wsi i miastaW jedności swojej stwarza moc,Co się po ziemi wszerz rozrasta,Jak świt łamiący wieków noc...Precz darmozjadów rodzie sępi!Czyż nie dość żerów z naszych ciał?Gdy lud wam krwawe szpony stępi,Dzień szczęścia będzie wiecznie trwał.Bój to będzie ostatni... 
0
Beton na betonowym placu teatralnym!
0
A ja już byłam raz na KOD-zie i ukradli mi portmonetkę , a moja koleżanka Jadzia w ciążę tam zaszła i nie wiadomo z kim .Już nie pujdę ,o nie.
Jak ta Jadzia zaszła to niech się wróci,a potmonetki było nie wkladać do podwiązki bo nie wiadomo w jakim celu ktoś sięga w okolice UDA.
0
Panie Robercie teraz się spiewa'' Ojczyznę Wolną Racz Nam Zwrócić Panie.....''
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: