Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolarze na trasie, mieszkańcy w korkach

Utworzony przez ziuter, 17 września 2008 r. o 21:24 Powrót do artykułu
Fakt wystąpienia utrudnień był nagłaszany nie od wczoraj. Dziwią mnie takie zachowania. Rano MPK a po południu spacer. Dojscie z Centrum na LSM zajmuje ok godziny więc to raptem drugie tyle co jazda w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez kolarzy Lublin i poruszanie się po nim to jeden wielki burdel. Więc nie ma co narzekać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A BYŁO WIELKIE OSZUSTWO. KOLARSKA MAFIA ZASZCZUŁA UCZCIWYCH SPORTOWCÓW.WŁAŚNIE OBEJRZAŁEM POWTÓRKI. KOMENTATORZY BYLI JAK PAJACE, BO PAJACÓW ZROBILI Z NICH ROWERZYŚCI NA ''UKRAINACH''. TO WIELKI SKANDAL. ONI SIĘ ZMAWIALI. USTAWIALI WYNIK. PROKURATURA MUSI ZAJĄĆ SIE NIMI. GDY MIELI JUŻ SWÓJ NIECNY PLAN KOMENTATOR POWIEDZIAŁ. ZWOLNILI PO 2 OKRĄŻENIU BY POMACHAĆ LUBELSKIEJ PUBLICZNOŚCI. POMACHALI. TEN DUPEK W ŻÓŁTEJ KOSZULCE POWINIEN ODPOWIEDZIEĆ ZA ZMUSZENIE HISZPANA DO NIESPORTOWEGO ZACHOWANIA. WSZYSCY TO WIDZIELI. TO BYŁO JAK USTAWIANIE MECZU. SKANDAL I NIE MA SIĘ CO ŁUDZIĆ ŻE WYPROMOWALI LUBLIN. TO BŁAZENADA ZA KTÓRĄ NALEŻY OBCIĄŻYC PROWODYRÓW DYSKWALIFIKACJĄ. WIDZIELIT.Sz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem po cholerę nam takie atrakcje 1. w środku tygodnia, 2. w środku dnia, 3. w środku miasta. A cykliści i tak nas olali. Następnym razem zróbmy poza miastem żeby przynajmniej nie było bałaganu i problemów z przejazdem przez miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TSZ napisał:
A BYŁO WIELKIE OSZUSTWO.
Wyłącz Caps Look, bo tego nie da się czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...