Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolarze przejeżdzają przez Lublin. Są korki

Utworzony przez lublin, 4 czerwca 2010 r. o 19:33 Powrót do artykułu
rajd banderowcow przez naszkraj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny tekst!"Kolarze przejeżdżają przez Lublin"...-ale KIEDY??? Dziś?jutro?o której godzinie? Za tydzień wejdę na ten post i znów będzie pisało:"Kolarze przejeżdżają przez Lublin.Są korki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee tam przejeżdżają, na zdjęciu wcale nie kręcą pedałami, więc stoją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" TOURE DE SLOVIAN " Bardzo proszę Redakcje "Dziennik Wschodni" o przekazanie mojej propozycji-sugestii Organizatorom Wyścigu Kolarskiego "Przyjażni" (sic?). Moja propozycja będzie miała duże zainteresowanie międzynarodowe a i spełni oczekiwania Organizatorow. Sam pomysł Wyścigu Kolarskiego jest wspaniały ale już nazwa "zcina z nóg" (?). UWAGA, cyt; " Międzynarodowy Wyścig Przyjażni Polsko-Ukraińskiej im. pułk. Skopenko " (sic?) Aż "ciarki po plecach przechodzą", toż to "czysty komunistyczny wybryk" i Komu potrzebny ?. Jeżeli sobie dobrze przypominam , to przy ul. Narutowicza i ul.Okopowej stał potężny budynek "TPPR" ( Towarzystwo Przyjażni Polsko-Radzieckiej ) a dzisiaj Ukraina też "broni się" przed by łymi "przyjażniami" które... okupują porty ukraińskie (!). Dlatego dla dobra ogółu, niech ten Wyścig łączy narody NATURALNIE . Już język rosyjski nie jest językiem... obowiązkowym, dlatego proponuje nazwę Wyścigu... - TOURE DE SLOVIAN - i Organizatorami byłyby Państwa Słowiańskie ; Polska , Białoruś , Ukraina , Czechy i Słowacja . Wyścig by prowadził poprzez te Państwa a obsada TOURE DE SLOVIAN byłaby Międzynarodowych Ekip Kolarskich . Jesteśmy Narodami Słowiańskimi i taki Wyścig wzmacniałby Nasz Region Słowiański . Propozycja nie do odrzucenia !. Jesteśmy Narodami Słowiańskimi i poprzez narodowość pochodzenia JESTESMY SOBIE BLISCY !. Dyrektorem TOURE DE SLOVIAN strony pol skiej powinien zostać słynny Polski Kolarz STANISLAW SZOZDA lub STANISLAW GAZDA , bo Ryszard Szurkowski będzie Dyrektorem... TOURE DE SOLIDARITY . A miastami polskimi tego Regionu byłyby ; Lublin , Rzeszów i Kraków . Mówiąc o Dyrektorze, mam na myśli stanowi sko Organizacyjne , bo obecnie Kolarstwo to Grupy Zawodowe które wyznaczają swoich Kolarzy . Jeżeli dane Państwo będzie chciało wystawić Swoją Reprezentacje Kolarską , to oczywiście wystawi ale musi ten zespół finansować , bo dzisiaj SPORT staje się sportem... nieamatorskim (?) nawet Olimpiada traci "ducha olimpizmu". Czyli bardzo proszę Redakcje "Dziennik Wschodni" o przekazanie Organizatorom mojej propozycji-sugestii . Mam nadzieję, że "Dziennik Wscho dni" razem z "Kurierem Lubelskim" włączą się w Organizacje tej SLOWIANSKIEJ pożytecznej dla Naszego Regionu Imprezy (?). OCZEKUJEMY NA START PIERWSZEGO TOURE DE SLOVIAN ! SZCZESC BOZE !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...