Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech ich w końcu kupi Deutche Bahn i wyrzuci 90% menedżerów, to może będziemy jeździli pociagami jak w Europie a nie w Indiach czy Bangladeszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tłumaczy, że chodziło o… dobro pasażerów, bo w nowoczesnym pociągu złożonym z czterech wagonów może siedzieć 216 osób, a w zamian spięto trzy tzw. "ezety”, co dało razem 560 siedzeń.   ---> To nie można było dopiąć kurwa jeszcze jednego wagonu zamiast dawać EZT-y? Pierdolenie.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ich w końcu kupi Deutche Bahn i wyrzuci 90% menedżerów, to może będziemy jeździli pociagami jak w Europie a nie w Indiach czy Bangladeszu.
  Ludzie na kolei tak samo boją się zmian jak zwolnień. Stąd taki beton. Nie rozumieją jednak, że jak nie zmienią podejścia to .... sami się wykoleją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
85% pasażerów Bolka to słoiki studiujące w Lublinie jak źle w pociągu to można z buta . Ciekawe dlaczego kierowca busa nie weźmie jednego pasażera za dużo a w pociągach można jechać jak sardynki , nie ma ograniczeń ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tłumaczy, że chodziło o… dobro pasażerów, bo w nowoczesnym pociągu złożonym z czterech wagonów może siedzieć 216 osób, a w zamian spięto trzy tzw. "ezety”, co dało razem 560 siedzeń.   ---> To nie można było dopiąć ku*** jeszcze jednego wagonu zamiast dawać EZT-y? pier***enie.  
A skad maja wziąsc wagon?? Ta firma nie ma prawie żadnych wagonów bo zostały im odebrane dezyzja rzadu w 2008 roku i przekazane do innej firmy PKP Intercity. Jak tylko jest jakas awaria lub ida wagony na okresowe remonty to jezdza takie rupiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I te buciory na siedzeniu potem lament że brudno - wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z koleją brudną, śmierdzdzącą, niedomytą. Ludzie przecież można podróżować klimatyzpwanymi busami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam tym Bolko w niedzielę, co prawda nie całą trasę bo dosiadłam się w Katowicach ale warunki również nie sprzyjały. Tym większe było zdziwienie bo zazwyczaj podstawiają nowy skład na tej trasie a tutaj na weekend majowy taka niespodzianka. Skład był stary, niektórych okien nie można było nawet otworzyć, półeczki na bagaż malutkie przez co wszyscy tonęli w swoich rzeczach między nogami.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam tym Bolko w niedzielę, co prawda nie całą trasę bo dosiadłam się w Katowicach ale warunki również nie sprzyjały. Tym większe było zdziwienie bo zazwyczaj podstawiają nowy skład na tej trasie a tutaj na weekend majowy taka niespodzianka. Skład był stary, niektórych okien nie można było nawet otworzyć, półeczki na bagaż malutkie przez co wszyscy tonęli w swoich rzeczach między nogami.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co się takiego stało??? Już dajcie spokój z tym szukaniem dziury w całym. I jeszcze taki obszerny artykuł. Naprawdę albo nie macie o czym pisać albo świadomie wpisujecie się w prowadzoną od jakiegoś czasu nagonkę na to co jeszcze zostało polskie. Podkręcacie takim artykułem emocje, a gawiedź oczywiście łatwo daje się podpuścić i chóralnie narzeka jak to jest źle.  Pewnie gdyby kolej została sprzedana za bezcen i tego typu sytuacja się zdarzyła, to raczej artykuł byłby w tonie "Przestańcie narzekać. Cieszcie się, że jeździ ten pociąg. Oni pewnie jeszcze dokładają żeby was wozić -> Stulcie ryja. Cicho siedzieć." Tak obiektywne i niezależne media mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Furman ?? Ten specjalista od wszystkiego z Forum Niedorozwoju Lublina ? I wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co dbać o klienta , jak państwo i tak dołoży do firmy"dziad".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jechałem tym pociągiem (na trasie Katowice - Lublin) i muszę przyznać, że na brak miejsca nie można bylo narzekać - chociaż muszę się zgodzić z tym, że półki na bagaże w tych składach są niestety małe. Ale faktem jest, że pasażerowie liczący na I klasę i większe wygody zostali zwyczajnie oszukani. Mi zależało tylko na tym, żeby dostać się z punktu A do punktu B, więc taka sytuacja mi nie przeszkadzała, skoro dla wszystkich znalazło się miejsce. Ale jeśli chodzi o ludzi zamawiających bilety z przeświadczeniem, że warunki będą lepsze, to powinni otrzymać zwrot części kwoty jeszcze w pociągu, a nie być zmuszanymi do składania reklamacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu afera. Bo to tylko w Polsce mają awaryjne sytuacje. Ale Polacy jak to Polacy niecierpliwi, gderliwi i zawsze widza dziurę w całym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj moim zdaniem nie chodzi o aferę w stylu "pojechał nie ten skład co trzeba, a przecież chciałem jechać w wagonie z wi-fi...", tylko o to, jak potraktowano pasażerów. Wyobraźcie sobie, jak diametralnie mogłaby się zmienić sytuacja i spojrzenie na zmianę składu, gdyby konduktor (albo jakaś osoba upoważniona) podczas kontroli biletów osób, które miały być w I klasie powiedział zwyczajne "Przepraszamy za niedogodności, ale ze względu na dużą liczbę pasażerów zmieniliśmy składy na pojemniejsze" i zwróciła część kosztów biletu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym którzy twierdzą że nic się nie stało niech kupią markowe spodnie niby z rewelacyjnego materiału a dostaną zwykłe szmaciaki które będą się rozciągać i mieć inny rozmiar.Widać większość nie tłukła się w żółwim tempie przez 8 godzin albo i 9 do Wrocławia.Głowa boli po takiej podróży.Jeszcze trzeba sobie teraz połazić i reklamacje składać.Za bilety autobusowe też zwrócą i za stracony czas?Jak się nie ma miejsc to się biletów nie sprzedaje w 1 klasie i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez bym wolal sprzedac 560 biletow a nie 216
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci z Wrocławia traktują lublinian jak zacofanych ludzi a Lublin jak zwykła dziurę bo to przeciez Polska B dla nich więc można dla tych gorszych wcisnąć byle co.A rzeczywistość jest zupełnie inna bo tu zacofania nie ma i jest pięknie.W latach 2006-2013 dostali 75% a my 25% dofinansowania z Unii europejskiej bo nam 25% po prostu ukradli więc teraz sie wymandrzają złodzieje.A kradzione nie tuczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrocław-Lublin  najbardziej traumatyczna podróż w zyciu. 8h w zimnie z kompletnie zapchanymi odrażającymi toaletami, na plastikowych siedzeniach, bez przedziałów , za duże pieniądze.  Nigdy więcej ! Przewozy powinny dopłacać za taką traumę.Na prawdę wstyd !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wystąpić z reklamacją z tytułu "niezgodności usługi z umową" i domagać się 100% zwrotu kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...