Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejka po sokoła (wideo)

Utworzony przez charkie, 16 stycznia 2008 r. o 16:15 Powrót do artykułu
No, ale nie wiem czy ta moneta kosztująca 20 warta jest tyle ile kosztuje czy więcej? Jeżeli więcej, to czy sprzedaż zasponsorował wójek dobra rada czy ktoś konkretny (np prezes NBP)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura. Pani redaktor była przecież w banku. Mogła więc zapytać o cenę monety srebrnej. Nie wypisywałaby takich bzdetów. Moneta kosztowała nie 20, a 91 zł. Czy ustalenie takiego faktu przerosło zdolności dziennikarki DW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusta baba z tej dziennikarki, a jaka skrupulatna .... żenada... do zwolnienia franca i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NBP powinien przy tak dużej ilości chętnych wyjść im naprzeciw i wybić jeszcze tyle monet z tym sokołem aby zaspokoić potrzeby rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fang napisał:
NBP powinien przy tak dużej ilości chętnych wyjść im naprzeciw i wybić jeszcze tyle monet z tym sokołem aby zaspokoić potrzeby rynku.
No co TY... już na pierwszym roku ekonomii uczą o banalnej zależności między rzadkością, popytem i ceną.... Poczytaj o paradoksie diamentu i wody. Poza tym PRL 40 lat staral sie wszystkich zaspokoić i co z tego wyszło .... w skrócie: Wałęsa (OK), bliźniaki oraz filipińskie dolegliwości ... mało Ci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...