Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To już gazeta musi reklamować takie rozrywki?! Przecież na necie już czeka tłum chętnych, gotowy rzucić się do akcji w "realu" - zamiast np. nudnego sprzątania zeszytów z biurka, czy wyniesienia śmieci (bo mama rano kazała). Uważam więc, że nie potrzeba dodatkowego rozgłosu w prasie. No chyba, że organizatorem tego "pożytecznego" działania jest ktoś z Redakcji... Następną akcję proponuję skrzyknąć celem zbierania papierków pod Pocztą Główną na trawniku o powierzchni 20 metrów kwadratowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAahahahha Renia skomentowała najlepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech te byki i nieroby wezmą się lepiej do kopania rowów w czynie społecznym , a nie uprawiają dekadencję. Syndrom początku 21 wieku- totalne dno byle było głośno. Kasus Joli Rutowicz dotarł nawet na takie zadupie jak Lublin. Brawo! Rozdać im worki i do Dąbrowy wygonić na zbieranie śmieci!!! To byłby performans!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok! O 15. przed ratuszem w "kolejce" ustawiło się 9 osób! Normalnie wielkie brawa dla organizatora tego "masowego" zbiegowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu stoja same szczeniaki z gimnazjum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pol kolejki to przypadkowi przechodnie. wszystko organizowal to jakis kolo z umcsu placzacy teraz w wyborzej ze przyszlo tak malo frajerow z forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No witam, hehe widze jednak że w Lublinie tego nie czujecie jeszcze Mam nadzieje że jeszcze. No osób faktycznie nie wiele przyszło, a Ci "przypadkowi przechodnie" o których ktoś napisał, to były osoby, które czekały na tą akcje. Nie wy z nimi gadaliście to nie wiecie A ten kolo z UMCS, wcale nie płakał wyborczej, tylko informował. Skąd wiem? Bo to ja byłem ;] Cóż jeszcze mogę powiedzieć... Zapraszam na 18 na Plac Litewski i do kolejnych takich akcji w Lublinie P.S. Kolezanka mi powiedziała, że to sie nie uda, bo Lublin, to "Polska B". Czy Wy tez się z tym zgadzacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, jeszcze jedno Ja tego nie organizowalem, chcialem to jedynie rozgłośnić. Promocja takich rzeczy jest ważna, aby to rozpromować wśród ludzi. Oczywiście, czekam na kontruktywną krytyke ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi sie podoba do tego potrzebne sa osoby z poczuciem humoru a nie udzielają sie na forum same snoby jak bym tam była to napewno stanęłabym w takiej kolejce miny przechodniów i spojrzenia bezcenne popieram w 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i flash może i mop ale na bank po polskiemu nie ma "kolejka za czymś" tylko "po coś" drodzy zabawiacze uliczni! Za panem w kaszkiecie mozna stać można w kolejce ale nie za piwem - tłumacząc prościej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdradze,ze planowana jest nastepna akcja: zbieranie psich odchodow i wymiocin z deptaka. miny przechodniow dopiero wtedy beda bezcenne! kto chetny??? palec pod budke..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego to człowiek z nudów nie zrobi:| do roboty!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej wyjść na miasto i zrobić coś fajnego niż siedzieć przed monitorem i rozkazywać co ma ktoś robić. Zamiast tego zbierajcie śmiecie. Weźcie się za siebie. WFD Ciągle pada sku***synu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga. w sobotę o 13 przy wejściu do redakcji Dziennika wszyscy sie onanizujemy. kto może niech przybywa, każda para rąk na wagę złota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam Flash Mob to fajna idea ale oczywiscie w Lublinie to jak zwykle wyszła zenada bo koleś który to organizuje to chyba robi to by siebie wypromować i poudzieljac wywiadow i widać że mu bardziej zalezało by sciagnac dziennikarzy niż aby zainteresowac akcja zwyklych ludzi. Totalna komercja wyszla zamiast undergroundu. Następnym razem to może jeszcze niech ludzie płacą organizatorowi za to ze w tym uczestniczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tego bolka z politologii, no ale chociaz sie polansuje celebryta (PO POLSKU: CEP).patrzcie zaden dziennikarz sie nie pojawil, tylko ten kiep porozsylal niusa do gazet, no i puscili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
becia napisał:
zdradze,ze planowana jest nastepna akcja: zbieranie psich odchodow i wymiocin z deptaka. miny przechodniow dopiero wtedy beda bezcenne! kto chetny??? palec pod budke..
A MOJA PROPOZYCJA JEST KRÓTKA : Zamiast tych wszystkich złośliwości , proszę zorganizować akcję "WYŁAPYWANIA " tych , co zostawiają te nieczystości...... No i miny całego otoczenia będą wtedy bezcenne........ Nawiasem mówiąc w wielkim świecie jest to najmodniejszy "sport"., który oprócz zabawy pokazuje jak szybko można się zorganizować w całkiem słusznej sprawie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogladalismy filmiki z kumplami i bylibysmy chetni do wlaczenia sie do akcji flash mob w lublinie. moglbym skminic jakies 5-10 osob. Tylko dawajcie znac eczesniej ;p moj nr gg 12176064, mail: mojapoczta48@gmail.com ja znajomym dalej podam.... Wyslijcie tylko info, to napewno sie pojawimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...