Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W końcu się to skończy tak, że dostanie "ten co nie trzeba" i te ochroniarzyki dostaną takie baty że przyjedzie po nich 10 karetek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
Chciałam spytać jakim standardem wykazali się ochroniarze? Ochroniarz nie ma prawa nikogo dotknąć czy on sobie trzyma telefon czy robi zdjęcie - plac przed klubem jest miejscem publicznym - ciekawa jestem czy będzie Pan taki chętny przedstawić nagrania z monitoringu czy ponownie dziwnym trafem skasowały się ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radek werbowski napisał:
Co skomplikowanego i niezrozumiałego dla Pana "dziennikarza" z Dziennika Wschodniego było w sformułowaniu: "rozmawiamy 'off the record' bo nie mam żadnych informacji potwierdzonych a moi przełożeni są nieosiągalni do jutra. Jutro będę mógł Panu powiedzieć coś więcej na temat sprawy, bądźmy w kontakcie..."?? Nosz ku*** mać!!! Totalny brak standardów i etyki dziennikarskiej... poza tym... nie jestem menedżerem tego klubu, a konsultantem technicznym, współpracownikiem i djem...
TO po co sie gląbie udzielasz , za to ci placą to cwaniakujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZĘ O KONTAKT OSOBY POSZKODOWANE I ŚWIADKÓW POZEW.SHINE@SPOKO.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bit napisał:
nic głupszego jeszcze tu nie wyczytałem. Co jest śmiesznego w ganianiu pijanych gówniarzy po osiedlu żeby mieszkańcy czuli się bezpieczni ?? Rozumiem, że ważniejsze jest żebyś w lanserskim klubiku mogła spokojnie wypinać d... i na sponsora czekać
zaraz zaraz.... nie życzę sobie obrażania bo wypinanie dupki to nie moja broszka widze ze wystarczy napisać prawde i wtedy juz nietrudno o obraźliwe komentarze czy odpowiedzi mieszkancy osiedli takze chodzą do klubów i co oni nie mogą czuć sie bezpieczni bo porobiony ochroniarz łamie nos i okopuje jak worek ziemniaków ? wiec z całym szacunkiem BIT , skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia to się poprostu nie udzielaj , okej ?;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adwokat powinien puścić z torbami tę kloaczną tancbudę z ul. Jasnej. Oni już pewnie srają w gacie i ukrywają dane z monitoringu np. : "Kamery nie objęły miejsca zdarzenia" lub "Monitoring był akurat niesprawny" itp. Nikt nie ma prawa tknąć żadnego obywatela, który chce nagrać zdarzenie gdzie ktoś kogoś katuje. Przywalić burkom odszkodowanie takie, żeby im komornik wszedł dożywotnio na pensje. W Lublinie jest kilkaset knajp (w samym Śródmieściu kilkadziesiąt). Jeden bandycki syf mniej ... to nie zrobi różnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka tygodniu temu jak bylem w shine, to sam bylem świadkiem jak ochroniarz wylaczyl kamere przed wejsciem w chwili gdy drugi wyprowadzal klienta, no i jakby znowu kogos podbili to nie ma nagrania..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mn napisał:
pan Adam. – Wyjąłem telefon i próbowałem to nagrać. Pan Adam powinien chyba użyć telefonu do wezwania Policji ?! Mam nadzieję,że jak dostawałeś wpi...ol, to ktoś to nagrywał zamiast wezwać pomoc. Będziesz miał na przyszłość nauczkę, że ty też możesz stać się bohaterem takiego filmiku.
... mądralo, jeśli zdarzenie nie jest sfilmowane to w Sądzie będzie słowo przeciwko słowu. Ten facet dobrze zrobił, że chciał nagrać jak buraki katują człowieka. Jak tobie kiedyś jakiś kark da w mordę to będziesz skamlał żeby udowodnić, że byłeś ofiarą, a nie agresorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
II bardzo dobrze ,że jest selekcja !! Mam dość klubów gdzie wchodzą wieśniaki i nie potrafią sie zachować !! Teraz wielkie ura bura bo dostał cham w zeby i poleciał na policje..Tylko nikt nie wspomni ze wcześniej sie nachlał wódy i robił robote ochroniarzom !! Nie raz byłem świadkiem jak wieśniaki zaczepiają i potem pretensje ze dostał becki !! Brawoo chamstwo powinni wyplewić ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Policjanci byli na innej interwencji, więc dotarli na miejsce po kilkunastu minutach." ale usprawiedliwienie a gdyby przez te naście minut zabili człowieka to też tak głupio by się policja tłumaczyla. A swoją drodgą dobrze wiedzieć że w całym mieście jest tylko jeden patrol który zalatwia wszystkie sprawy.Gratulacje dla naszego ZOMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochroniarze tez ludzie i pracowac musza zgodnie z kodeksem pracy - czyli bezpiecznie. Dlatego tez musza kopac wrednych klientow conajmniej w stosunku 2:1 albo jak w niniejszym przypadku 3:1. Prosze sobie wyobrazic, ze jeden ochroniarz probuje skopac typa, ktory mu sie nie podoba i typ mu wpi.......li, no i mielibysmy wypadek przy pracy. Do tego nie mozna dopuscic. Za wszelka cene.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe - jaka tancbuda, taka klientela. A kulturalną ochronę to zatrudnia się tam, gdzie wystarczy wytłumaczyć ustnie, a nie "na migi". Widać w Shine taka klientela, że i ochrona musi być z tych lepiej władających "migowym". Z drugiej strony jednego nie rozumiem - klub z selekcją, a co i rusz jakaś rozróba... może kryteria selekcji trzeba zmienić? Ciekaw jestem zapisu monitoringu - jak będzie, to znaczy, że to hipsterek przesadził, jak "się zgubił/się nie nagrało", to znaczy, że przesadziła ochrona i jednak chłopak ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Archiwum", dawna "Czekolada", i "68". Tam imprezę ochraniali/ochraniają(Archiwum) kulturalni i wykształceni panowie w wieku 40-50 lat. Argument siły to dla nich zawsze ostateczność. Jeśli już to wykręcić rękę i wyprowadzić z lokalu a nie zadawać ciosy. Jeszcze niedawno bywałem na imprezach w tych miejscach trzy razy w tygodniu(środa, piątek, sobota) i jakoś nie byłem światkiem żeby kogoś uderzyli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby,które nie chcą wnosić pozwu zbiorowego proszę o kontakt: NIEPOZEW.SHINE@KO.KO.KO.SPOKO.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochamochrone napisał:
zaraz zaraz.... nie życzę sobie obrażania bo wypinanie dupki to nie moja broszka widze ze wystarczy napisać prawde i wtedy juz nietrudno o obraźliwe komentarze czy odpowiedzi mieszkancy osiedli takze chodzą do klubów i co oni nie mogą czuć sie bezpieczni bo porobiony ochroniarz łamie nos i okopuje jak worek ziemniaków ? wiec z całym szacunkiem BIT , skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia to się poprostu nie udzielaj , okej ?;]
nie okej, może i mnie trochę poniosło ale to przez głupie pseudo argumenty. Chętnie Ci to wytłumaczę w klubie Shine, szczerze mówiąc ja jestem normalny i ochrony się bać nie muszę. Za pierwszym razem to była jedna wielka lipa teraz wygląda mi podobnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shine_pobicie@interia.pl Świadkowie sobotniego zdarzenia proszeni o pomoc - jest nas już ponad 10 osób ale im więcej tym lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochroniarze z tego klubu to policyjni konfidenci,nic im nie zrobia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkkk napisał:
kilka tygodniu temu jak bylem w shine, to sam bylem świadkiem jak ochroniarz wylaczyl kamere przed wejsciem w chwili gdy drugi wyprowadzal klienta, no i jakby znowu kogos podbili to nie ma nagrania..
Też to widziałem wyjął pilot od TV sony bravia i najpierw sie pomylil i zamiast wylaczyc kamere to wlaczy cartoon network a pozniej dopiero wylaczyl kamere...dobre jaja Wszystkich światków proszę o kontakt : WYŁĄCZYLI.CARTOON_NETWORK@SPOKO.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to ochrona może poprosić o nie nagrywanie? Każdy ma takie prawo tymbardziej jak dzieje się coś złęgo, skoro tak się tego boją to może coś ukrywają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też to widziałem wyjął pilot od TV sony bravia i najpierw sie pomylil i zamiast wylaczyc kamere to wlaczy cartoon network a pozniej dopiero wylaczyl kamere...dobre jaja Wszystkich światków proszę o kontakt : WYŁĄCZYLI.CARTOON_NETWORK@SPOKO.PL MAM NADZIEJE ŻE CI KIEDYŚ KTOŚ RYJ OKLEPIE ŻE SIE W LUSTERKU NIE POZNASZ ...ZABAWNISIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...