Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne czystki w lubelskiej PO. Krawczyk i Franaszek ofiarami

Utworzony przez gość, 18 października 2010 r. o 07:48 Powrót do artykułu
franaszek to sie nadaje ale na mydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest Krawczyk ? Kręt i Plagiator.Prosimy przedstawić jego przeszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Franaszek, ten drugi też nie jest specjalistą od promocji. Żałosne, ludzie bez kompetencji na takich stanowiskach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Franaszek to ten co łazi wszędzie i nie wiadomo o co mu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wyleci Piotruś Sawicki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nareszcie ta menda Franaszek dostał po du***!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz najwyższy czas po dyrektorze Franaszku na pania Strojnowska i jej sługusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brodowski z Krasnegostawu tez pojechał wspierac Palikota -jak Franczak- i nic mu nie zrobili ;startuje z 2 miejsca do sejmiku;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie czystki i gdzie? Ci panowie powinni stracic natychmiast stanowiska urzednikow samorzadowych! I to nie za to, ze prowadza jako podwladni kamapanie swoim przelozonym wykorzystujac stanowiska, pozycje i kontakty z firmami dzialajacymi na codzien na rzecz reprezentowanych urzedow, ale ze jako urzednicy kandyduja w wyborach jako kandydaci partii politycznych. O naruszaniu zakazu wylepiania skrzyzowan i ulic plakatami wspominac to juz bylaby totalna zenada. W noralnym swiecie byliby juz ze stanowisk odwolani! Po wyborach urzednik stanie sie swoim pracodawca??? Jeszcze trochem, a utworza w urzedach egzekutywy zakladowe PO. Wstyd i hanba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może czas na Jacka Świestowskiego, sługusa Sobczaka. Bierze pieniądze za pracę merytoryczną w Marszałkowskim a zajmuje sie tylko kreowaniem polityki Sobczaka w partii. Zastrzasza porządnych ludzi. Wszyscy to widzą tylko siedzą cicho bo boją się zemsty Sobczaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i na Sobczaka też przyjdzie czas...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podobno Franaszek nie spadł z listy tylko zmienił na listę do Sejmiku..... bedzie radnym sejmiku nie w miescie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam się na układach,polityce,kto kogo itd.Jeżeli chodzi o Pana Marszałka Sobczaka to zwróciłem się do Niego jako radnego miejskiego w sprawie trudnej.Nie odmówił pomocy osobiście interweniując w jednym z wydz.UM.Zawsze będę Go popierał.Nie słyszałem też,by wplątany był w jakąś aferę jak 90% polityków.Życzę Panu Panie Marszałku,by dokończył Pan mimo wielu trudności budowę lotniska,mnie się chyba nie przyda,ale moim wukom napewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO robi czystki wzorem PiSdniętych,a ci z koleji wzorowali się na samejbronie.Oby tak dalej,to nie będzie na kogo głosować.Pozostaje więc lewica,Palikoty lub ugrupowanie wskazane przez najmądrzejszych decydentów czyli czarnosukienkowych. Oj,czarno to widzę.Kościół się boi,robi co może,miesza w polityce.I może i tym razem kościołowi się uda. Ale do Platformersów straciłem zaufanie.Prezydent Komorowski wywodzący się z platformersów też przed wyborami prezydenckimi obiecywał.Jak go wybrali na Komorowskiego,to wypiął na elektorat swoje pośladki.Skumał się Beniem szesnastym i zaprosił go do Polski na wizytę (na koszt podatników).Obiecał też,że szybko doprowadzi do beatyfikacji poprzednika Benka... A jak pięknie Komorowski w Rzymie obściskiwał Hannę Suchotkę,która to oddała nas w wieczystą niewolę Vatykanowi. Jednak boją się urzędników kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rencista napisał:
Nie znam się na układach,polityce,kto kogo itd.Jeżeli chodzi o Pana Marszałka Sobczaka to zwróciłem się do Niego jako radnego miejskiego w sprawie trudnej.Nie odmówił pomocy osobiście interweniując w jednym z wydz.UM.Zawsze będę Go popierał.Nie słyszałem też,by wplątany był w jakąś aferę jak 90% polityków.Życzę Panu Panie Marszałku,by dokończył Pan mimo wielu trudności budowę lotniska,mnie się chyba nie przyda,ale moim wukom napewno.
Nic nie sugeruję,ale na wszelki wypadek poczytaj sobie: http://www.sobczak.lublin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=54&Itemid=69
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak Ci pomoże..... "w mojej trumnie będziesz wyglądał ja żywy" takie miał zdaje się hasło w jego firmie pogrzebowej..... znając jego dokonania pogrzebie i lotnisko, Centrum Spotkania Kultur (warto zresztą przyjrzeć się jego relacją z wykonawcą projektu budowlanego, słynnym lubelskim projektantem) i pare innych rzeczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot poruszył to czego boja sie nasi politycy.Chca mieć święty spokój,kase i władze.Palikot im przeszkadza w błogim spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za łaskawość Pan Dyrektor zrezygnował z prowadzenia kampanii swojemu szefowi. Jetem pod wrażeniem.Gratuluję iż Panowie nic złego w takim fakcie nie widzieli (ciekawym co by na to powiedziała iron Juliet, a może postpalikotowcy są nietyklani?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLO STANISŁAW ŻMIJAN JEST GODNY BYĆ NASTĘPCĄ PANA PALIKOTA !!!!!!!!!!!!!!! JEST CZŁOWIEKIEM ROZWAŻNYM I MĄDRYM A PRZY TYM BARDZO POBOŻNYM, ON URATOWAŁ OD ZGUBY PDM W MIĘDZYRZECU URATUJE I PO W LUBLINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśliby tak samo poprowadził kampanię jak promuje Tubtin to marnie widzę szanse Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...