Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne podpalenia: Spłonęły auta przy ul. Tymiankowej (wideo)

Utworzony przez człowiek myślący, 8 sierpnia 2011 o 21:55 Powrót do artykułu
Podpalam auta PISosców i dobrze mi z tym. Precz z PISowcami
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[***]
Ostatnio edytowany 9 sierpnia 2011 o 10:32
0
gość111 napisał:
... – śmierć już można zamawiać jak taksówkę...
Ludzie, nie dajcie się naciągać tym oszustom na zwykły spam! Nie polecam takich stron, ani chamskiego żerowania na innych.
0
Jak ich złapia to proponuje zrobic egzekucje na placu zamkowym bo Ci co to robią widac ze nie boją sie sprawiedliwosci. Oko za oko ząb za ząb to było sprawiedliwe prowo i nie wiem dlaczego od niego odstapili. Zaraz sie odezwą obroncy praw człowieka ze to nei ludzkie traktowanie, ale ja kdla mnie Ci co podpalają te auta to nie ludzie tylko zwirzeta.
0
dla wiadomości tej specgrupy - W wielu przypadkach podpaleń stwierdzono, że ich "autorami" są osoby uwielbiające podziwiać strażaków w akcji więc trzeba szukać wśród obecnych w pobliżu akcji a tera siedzi i masturbuje się przed tym artykułem, myśląc że taki sławny itp. Oj przepraszam to coś nie myśli jakiś nieudaczny wybryk natury, który chce się pokazać, a inaczej nie potrafi bo się boi i do tego myśleć by trzeba było.
0
a w "nagrode" to nie sąd ale posadzić go do samochodu przywiązać i podpalić. Niech ma miejsce w pierwszym rzędzie skoro tak bardzo chce. A zamiast wozu strażackiego postawić obok cysterne benzyny i gasić tym, żeby mu zabawa za szybko się nie skończyła
0
coornoo napisał:
dla wiadomości tej specgrupy - W wielu przypadkach podpaleń stwierdzono, że ich "autorami" są osoby uwielbiające podziwiać strażaków w akcji więc trzeba szukać wśród obecnych w pobliżu akcji... [/quote] zdziwiłbyś się ile ludzi nagle budzi się lub nie śpi w nocy jak coś się dzieje. A przy okazji pożarów patrole są niezwłocznie kierowane w dane miejsce. Niestety pomimo pewnych cyklów, Lublin to nadal spore miasto na tyle, że ani nie przewidzisz co się znów spali ani nie obejmiesz całego miasta monitoringiem, a patroli też jest niestety ograniczona ilość... Policja to z reguły jest właśnie po fakcie czyli jak coś już się stało lub dzieje. [quote name='miś' timestamp='1312835480' post='512303'] a w "nagrode" to nie sąd ale posadzić go do samochodu przywiązać i podpalić.
pierw niech odpracuje wyrządzone szkody. .
Ostatnio edytowany 9 sierpnia 2011 o 00:16
0
prawie jak w Londynie
0
abc napisał:
pierw niech odpracuje wyrządzone szkody. .
tja, Ciekawe z czego, jak to dziecię nawet szyby wybić nie umie i szmatę podpaloną na auto kładzie, bo a nóż się uda.
0
Ludzie.. zróbcie zrzutkę na 2 -3 kamery np. firmy Foscam, wyposażone funkcje kręcenia w podczerwieni... Są to IP kamery z opcją wi-fi - wystarczy tylko zasilanie i można taką kamerę umieścić do kilkudziesięciu metrów od domu - w zależności od mocy routera wi-fi. Koszt jednej sztuki to ok 400 zł, Kamerę ustawia się na wykrywanie ruchu ew jeśli ktoś ma dużo wolnego miejsca na dysku może nagrywać całą noc. za pomocą 2-3 kamer zdejmiecie znaczny kawał obszaru, może to pomoże w wykryciu podpalacza.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: