Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejni pijani kursanci próbowali zdać na prawo jazdy

Utworzony przez Gość, 1 grudnia 2009 r. o 16:07 Powrót do artykułu
To może tak od razu zaostrzyć kary dla pijanych kierowców, czyli zamiast dotychczasowej kary utraty prawa jazdy, kara więzienia, może w końcu zrozumieliby, ze każdy kto wsiada za kierownicę będąc w stanie nietrzeźwości jest potencjalnym drogowym mordercą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomyśl idioto co napisałeś. Chcesz żebym płacił za odsiadke tego człowieka w więzieniu? Zauwaz że zdał plac bez żadnych problemów, mimo że miał ponad 1 promil... Może jednak czas wyłaczyc radio maryja i zdjąć moherowy beret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pomyśl idioto co napisałeś. Chcesz żebym płacił za odsiadke tego człowieka w więzieniu? Zauwaz że zdał plac bez żadnych problemów, mimo że miał ponad 1 promil... Może jednak czas wyłaczyc radio maryja i zdjąć moherowy beret.
Pomyśl idioto, że jak ciebie lub twoje dziecko jakiś pijany kierowca zabije na drodze to te twoje nędzne grosze za którymi się tak trzęsiesz nie zwrócą nikomu zycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plan manewrowy nie jest dorogą publiczna.Ciekawe co im mogą zrobić? Jeździli po placu,nie wyjechali nawet metr za brame a to dóża różnica.Nie pouczam bynajmniej tych idiotów tylko jeżeli mamy respektować prawo to je respektujmy.Chyba,że się myle i popełnili przestepstwo będać pod wpływem alkoholu? to proszę mnie poprawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Plan manewrowy nie jest dorogą publiczna.Ciekawe co im mogą zrobić? Jeździli po placu,nie wyjechali nawet metr za brame a to dóża różnica.Nie pouczam bynajmniej tych idiotów tylko jeżeli mamy respektować prawo to je respektujmy.Chyba,że się myle i popełnili przestepstwo będać pod wpływem alkoholu? to proszę mnie poprawić
Przestępstwem jest prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, obojętnie czy na drodze publicznej czy niepublicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Plan manewrowy nie jest dorogą publiczna.Ciekawe co im mogą zrobić? Jeździli po placu,nie wyjechali nawet metr za brame a to dóża różnica.Nie pouczam bynajmniej tych idiotów tylko jeżeli mamy respektować prawo to je respektujmy.Chyba,że się myle i popełnili przestepstwo będać pod wpływem alkoholu? to proszę mnie poprawić
DUŻĄ różnicę zrobi, jak będziesz pilnował ortografii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzyma ich od andrzejek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w tym kraju tylko po pijaku można zdać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki nie będzie konsekwencji za tego typu wykroczenia, chętnych do podjęcia ryzyka będzie więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przestępstwem jest prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, obojętnie czy na drodze publicznej czy niepublicznej.
Właśnie mylisz się : "Czyn zabroniony może być popełniony tylko w miejscu, gdzie odbywa się ruch drogowy, wodny lub powietrzny. Z tego względu nie jest sprawcą przestępstwa ten, kto będąc w stanie nietrzeźwości porusza się pojazdem na własnym podwórku, działce itp." ps.że Plac manewrowy jest miejscem gdzie odbywa się rcuh drogowy?? Nie wydaję mi się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprawiam... napisał:
DUŻĄ różnicę zrobi, jak będziesz pilnował ortografii
Słuchaj jak masz tyle do powiedzenia na ten temat to nie pisz więcej ok? bo twoja wypowiedz wnosi tylko Chamstwo poprawiania innej osoby skupisz się na tym co nie istotne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Właśnie mylisz się : "Czyn zabroniony może być popełniony tylko w miejscu, gdzie odbywa się ruch drogowy, wodny lub powietrzny. Z tego względu nie jest sprawcą przestępstwa ten, kto będąc w stanie nietrzeźwości porusza się pojazdem na własnym podwórku, działce itp." ps.że Plac manewrowy jest miejscem gdzie odbywa się rcuh drogowy?? Nie wydaję mi się
Po własnym podwórku ale nie po placu i w dodatku na egzaminie bądź co bądź panstwowym. Pewnie, może od razu dajmy prawo jadzy wszystkim nieudacznikom, pijakom, niedzielnym kierowcom i módlmy się aby nas jakiś nie stuknął w przyszłości i nie zabił przez przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich , chciałbym rozwiać wasze wątpilwości co do karania za jazdę pod wpływem alkoholu, ponieważ to ja 1 grudnia nabroiłem w lubelskim wordzie i dostałem wyrok następujący: 8m-cy w zawieszeniu na 3 lata,grzywną, nadzór kuratora oraz zakaz poruszania się w ruchu lądowym pojazdami mechanicznymi na 2 lata. Uważam, że jest to dość surowa kara ale może jeśli ja będę przykładem to więcej osób się zastanowi zanim wsiądzie za kierownice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...