Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejni związkowcy z lubelskiego ruszają na Warszawę

Utworzony przez ewa, 13 września 2013 r. o 10:42 Powrót do artykułu
Jadę, jadę za 5 zł? do Warszawy. Pojadę w odwiedziny do ciotki. Nie mam zamiaru strajkować. A jak zapłacą 100-150 zł to może i zastrajkuję. Chociaż nie wiem po co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę, jadę za 5 zł? do Warszawy. Pojadę w odwiedziny do ciotki. Nie mam zamiaru strajkować. A jak zapłacą 100-150 zł to może i zastrajkuję. Chociaż nie wiem po co.
Band próżniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Band próżniaków
I łobuzów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę, jadę za 5 zł? do Warszawy. Pojadę w odwiedziny do ciotki. Nie mam zamiaru strajkować. A jak zapłacą 100-150 zł to może i zastrajkuję. Chociaż nie wiem po co.
tak pusta od urodzenia jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy dojadą tam trzeżwi czy juz na....ni jak  szpadle, bo  jak widziałem to co niektórzy juz do autokarów ledwo co mieli siłe wsiadac. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działacze PO i PSL powinni mieć zakaz wypowiadania się na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tak dobrze Wam się żyje w naszym kraju, to gratulacje!!! Zobaczymy jak będzie wyglądać Wasza przyszłość!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić że tak beznadziejnie jest w naszym kraju skoro ludzi tak nędzny poziom prezentują. Jak nie masz na wyjazd do Cioci to Ci mogę dać tylko nie wypowiadaj się więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jedzie najbardziej neudolna grupa, która nie potrafiła sobie załatwić L4. Bardziej obrotni towarzysze z L4 w kieszeni, spacerują po Warszawie, jedzą kiełbaski serwowane przez Dudę. Za L4 Tusk zabłaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działacze PO i PSL powinni mieć zakaz wypowiadania się na forum.
 
Działacze PO i PSL powinni mieć zakaz wypowiadania się na forum.
Jasiu... Czyżbyś reaktywował ZOMO i jej metody? Jeśli tak to pędź do Wa-wy na spęd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli tak dobrze Wam się żyje w naszym kraju, to gratulacje!!! Zobaczymy jak będzie wyglądać Wasza przyszłość!!!
 
Jeżeli tak dobrze Wam się żyje w naszym kraju, to gratulacje!!! Zobaczymy jak będzie wyglądać Wasza przyszłość!!!
Na pewno lepiej niż wasza rewolucyjna przeszłość z legitymacjami partyjnymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMU  BÓG  KOMU  OJCZYZNA  MIŁA---  NA  WARSZA WĘ !!!.   JEŻELI   NIE   TY   POLAKU ,    TO   KTO   UPO  MNI   SIĘ  O  TWOJĄ   OJCZYZNĘ  ? .                            NIE   JEDZIEMY   DEBATOWAĆ   TYLKO   JEDZIEMY    OBALIĆ   ATYPOLSKIEGO  PREMIERA  I   ANTYPOLSKI   RZĄD !!!.   LUBLIN   NA   WARSZAWĘ !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadę, jadę za 5 zł? do Warszawy. Pojadę w odwiedziny do ciotki. Nie mam zamiaru strajkować. A jak zapłacą 100-150 zł to może i zastrajkuję. Chociaż nie wiem po co.
100,150 to jak fajkę zrobisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polacy jutro na warszawe ojczyzna wzywa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jadę dzisiaj do stolicy mam dość tego rudego szwaba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jedzie najbardziej neudolna grupa, która nie potrafiła sobie załatwić L4. Bardziej obrotni towarzysze z L4 w kieszeni, spacerują po Warszawie, jedzą kiełbaski serwowane przez Dudę. Za L4 Tusk zabłaci.
człowieku młodyś i durnyś,czy mie rozumiesz co chce zrobić rudy szwab? pogadaj z dziadkiem ,on ci wytłumaczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku młodyś i durnyś,czy mie rozumiesz co chce zrobić rudy szwab? pogadaj z dziadkiem ,on ci wytłumaczy!
Święta racja,musimy już gnać tego kaszubskiego żyda,dość już krzywdy uczynił naszej ojczyżnie i POLAKOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Ciekawe czy dojadą tam trzeżwi czy juz na....ni jak  szpadle, bo  jak widziałem to co niektórzy juz do autokarów ledwo co mieli siłe wsiadac. 
  aleś durny, mam 55 lat, nie pija ale jutro jadę, bo nie mam zamiaru orać do 62 lat za najniższą krajową mając obecnie po 35 latach pracy aż 1400 zł, nie mam zamiaru dłużej wegetować, wszystko mi jedno co sie ze mną stanie, oto do czego doprowadził mnie pieprzony bolek, że zyć mi się już odechciało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    aleś durny, mam 55 lat, nie pija ale jutro jadę, bo nie mam zamiaru orać do 62 lat za najniższą krajową mając obecnie po 35 latach pracy aż 1400 zł, nie mam zamiaru dłużej wegetować, wszystko mi jedno co sie ze mną stanie, oto do czego doprowadził mnie pieprzony bolek, że zyć mi się już odechciało  
  Nie obrażaj kogoś  jak nie znasz i nie  wyzywaj od durni . ja mam 44 lata  z tego 25 lat pracy i zarabiam 4 tys . To ,że zarabiasz  takie pieniądze to nie wina  akurat jego tylko  twoja,najłatwiej jest zgonić  swoje porażki na kogoś innego wszyscy  inni są wini tylko nie ja.Zawsze powtarzałem ,że trzeba inwestować w siebie.A co do wyjazdu uwierz mi  byłem  na takim wyjeździe  raz jeden jedyny w życiu i   wiem jak tam jest , towarzystwo  już przed wyjazdem było tak nawalone, że wnosili co niektórych do autokaru aby było jak najwięcej liczyła się sztuka   nieważne czy  wie po co jedzie  pikietować  czy nie wie.A byli i tacy którzy liczyli tylko na kasę za wyjazd  i jak roznamiętniam   to oni nie wiedzieli po co jada na pikietę i  czemu ta pikieta ma służyć-oni maja dostać tylko kasę  i to jest najważniejsze .A jeszcze wytłumacz mi czy jak  dojdzie do władzy oponent PO czyli Pis  to  twoja sytuacja się polepszy śmiem wątpić w to  ,ale życzę ci tego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nie obrażaj kogoś  jak nie znasz i nie  wyzywaj od durni . ja mam 44 lata  z tego 25 lat pracy i zarabiam 4 tys . To ,że zarabiasz  takie pieniądze to nie wina  akurat jego tylko  twoja,najłatwiej jest zgonić  swoje porażki na kogoś innego wszyscy  inni są wini tylko nie ja.Zawsze powtarzałem ,że trzeba inwestować w siebie.A co do wyjazdu uwierz mi  byłem  na takim wyjeździe  raz jeden jedyny w życiu i   wiem jak tam jest , towarzystwo  już przed wyjazdem było tak nawalone, że wnosili co niektórych do autokaru aby było jak najwięcej liczyła się sztuka   nieważne czy  wie po co jedzie  pikietować  czy nie wie.A byli i tacy którzy liczyli tylko na kasę za wyjazd  i jak roznamiętniam   to oni nie wiedzieli po co jada na pikietę i  czemu ta pikieta ma służyć-oni maja dostać tylko kasę  i to jest najważniejsze .A jeszcze wytłumacz mi czy jak  dojdzie do władzy oponent PO czyli Pis  to  twoja sytuacja się polepszy śmiem wątpić w to  ,ale życzę ci tego.    
Papa stary komunista na zasadzie jeszcze starych komunistycznych układów taką ciepłą POsadkę ci załatwił ? jak im się za to odwzajemniasz ? kapowaniem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...