Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jest wolność słowa, nic w tym złego. Zgodzę się w trafnym stwierdzeniu - NN Nerwica Natręctw. Osoby te są strasznie przewrażliwione na swoim punkcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policja i prokuratura nie potrafiły złapać przestępców..." a to dlatego, że musieli by złapać pewnie samych Pietrasiewiczów. Miałem kiedyś doczynienia z jednym z powyższych. To furiat strasznie przewrażliwony na swoim punkcie, do tego mega prostak uważający się za Bóg wie kogo. Niezdziwiłbym się gdyby to była tylko i wyłącznie ich prowojacja. Oni po ptostu uwielbiają mówić, że jest im strasznie ciężko w życiu. A rzeczywiście jest odwrótnie. I skoro rzeczywiście są tak prześladowani przez jak to się pisze w "pejsatych gazetach" przez faszystowską młodzież dlaczego jeszcze nikt na nich nie napadł i ich nie pobił??? A no to pewnie dlatego, że tych przestępców nie ma. Tzn są to Tomasz i Szymon P. Wg mnie o wiele lepiej by było gdyby oboje wyjechali z naszego miasta i gdzie indziej tworzyli swoją szeroko pojętą kulturę. Nie podowa im się w Lublinie to wypad. Mamy wolność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest ta "Tektura", czy tam spotykają się beztalencia z aspiracjami bycia artystą czy rzeczywiście utalentowani ludzie?. Czy lokal wynajmują na rynku czy od miasta? Jeżeli od miasta to za ile? Czy miasto finansuje ten klub? Jeżeli tak to w jakiej wysokości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j23 napisał:
Wg mnie o wiele lepiej by było gdyby oboje wyjechali z naszego miasta i gdzie indziej tworzyli swoją szeroko pojętą kulturę. Nie podowa im się w Lublinie to wypad. Mamy wolność!
Towarzyszu, to nie jest wasze miasto i to nie wy będziecie decydowali o tym, kto ma prawo w nim mieszkać a kto tego prawa nie ma. Jacy Pietrasiewicze są tacy są, to jest ich problem. Normalni ludzie mają to w dupach i nie podniecają się tym a jak coś się wam nie podoba - to "wypad" na Biegun Północny. A może to wy zrobiliście ten plakat, co? To jest wysoce prawdopodobne, nie zdziwiłbym się gdyby to była wasza sprawka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j23 napisał:
"Policja i prokuratura nie potrafiły złapać przestępców..." a to dlatego, że musieli by złapać pewnie samych Pietrasiewiczów. Miałem kiedyś doczynienia z jednym z powyższych. To furiat strasznie przewrażliwony na swoim punkcie, do tego mega prostak uważający się za Bóg wie kogo. Niezdziwiłbym się gdyby to była tylko i wyłącznie ich prowojacja. Oni po ptostu uwielbiają mówić, że jest im strasznie ciężko w życiu. A rzeczywiście jest odwrótnie. I skoro rzeczywiście są tak prześladowani przez jak to się pisze w "pejsatych gazetach" przez faszystowską młodzież dlaczego jeszcze nikt na nich nie napadł i ich nie pobił??? A no to pewnie dlatego, że tych przestępców nie ma. Tzn są to Tomasz i Szymon P. Wg mnie o wiele lepiej by było gdyby oboje wyjechali z naszego miasta i gdzie indziej tworzyli swoją szeroko pojętą kulturę. Nie podowa im się w Lublinie to wypad. Mamy wolność!
Z tą wolnością,to tylko pozory, kamery,monitoring wsządzie tam gdzie tylko to możliwe,inwigilacja non-stop w internecie,czy chociaż wieczne podsłuchy w telefonii komórkowej. Pilnujcie się rodacy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o co chodzi ?? i co mnie to obchodzi ???!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewrażliwione na swoim punkcie- fakt. Przecież każdy z nas jest oficjalnie i szykanowany, a nie robimy z tego afery. Lubimy dostawać cegłówki przez wybite okna i być obrażanym przez ONR a ludzie z Teatru mają z tym problem. Okropne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet w ogóle z wyglądu nie wzbudza żadnego zaufania ! I te deb***ne okulary - jakby nie mógł jakiś normalnych oprawek sobie kupić - stać go na pewno. Ale pominmy to . Niech w swoim pseudo teatrzyku wystawi sztukę o Żydach mordujących Polaków , o Żydach sprzedających Polaków UBekom i NKWD. Omzydach , którzy bezpardonu przejmowali polskie majątki . Na siłę wtłącza się nam miłość do kultury żydowskiej, z Polaków robi się wyłącznych katów narodu wybranego. Szkaluje się Polskę na arenie międzynarodowej , więc ktoś musi powiedzieć DOŚĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, ale niech mi ktoś wyjaśni na czym tym razem polega "atak" ? "Tym razem plakaty z synem" ? Chodzi o to, że T. Pietrasiewicza zaatakowano Sz. Pietrasiewiczem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę Historii i się gubicie. Ataki zorganizowane przez tzw. nazistów nie należą do jedynych w naszym mieście. Najgorsze jest jednak to, że "naziści" prowokują, a potem z podkulonymi nogami uciekają jak tylko mogą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest twoje miasto, a powyższych nie znasz, jesteś tylko jeszcze jednym prostakiem, którego rodzinę osiedlono z jakiejś zatęchłej wisi obok Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Trochę Historii i się gubicie. Ataki zorganizowane przez tzw. nazistów nie należą do jedynych w naszym mieście. Najgorsze jest jednak to, że "naziści" prowokują, a potem z podkulonymi nogami uciekają jak tylko mogą...
ale skąd wiadomo, że to "naziści" ? a co do ataków, to nie tak dawno zdaje się przedstawiciele lewicy napadali na przechodniów w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny pogrom!!!! ajwaj , gewałt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uchwała to nie sto samo co stanowisko dziennikarzyno, litości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
ale o co chodzi ?? i co mnie to obchodzi ???!!!!!!!!!!!!
O to chodzi że nie znasz dnia ani godziny, kiedy WJADĄ po ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nic nie rozumiem.... Pietrasiewicze bardzo głośno płaczą, że Lublinianie nie rozumieją a nawet nie rozumią sztuki - ot chociażby tej z pedalskimi biletami i plakatem pełnych gołych fallusów w panoramie Lublina, a kiedy ktoś wykona taki piekny afisz to nagle im ta sztuka się nie podoba??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wajda tez tam bedzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wzrusza mnie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu " Kolejny atak na Tomasza Pietrasiewicza"Syn go napadł bo było o nich ostatnio cicho . A teraz będzie wszystko na Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Trochę Historii i się gubicie. Ataki zorganizowane przez tzw. nazistów nie należą do jedynych w naszym mieście. Najgorsze jest jednak to, że "naziści" prowokują, a potem z podkulonymi nogami uciekają jak tylko mogą...
A niby to co majo robic jak wszyscy na nich tylko ujadaja? Polak nie moze we wlasnym kraju zrobic co chce i powiedziec tez nie moze bo zaras chca wsadzic do pudla. Prawdziwy Polak co to wie czego chce musi byc na bacznosci i uwage skupiac dookola zeby tylko nie wyniuchali, ze on przeciw Zydom bo to zaras przysladowania i potempienia i takie umeczenie ze czlowiek nie wie na jakim swoecie zyje. a ty nie atakuj tylko popieraj prawdziwa ojczyzne i tych co to dla niej gotowi walczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...