Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny dzień protestów pod sądem w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2017 r. o 21:02 Powrót do artykułu
Rzymkowski o Petru - dla mnie posłowie N i pan R.Petru to są Buszmeni Ludzie, którzy kompletnie nie powinni być w polskim parlamencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targowica chce KORYTA, nic więcej. Kasy i starych układów. Sądy to tylko pretekst (zresztą takie samo prawo jak u nas procedowane jest w Europie w kilku krajach). Ale, żeby było poparcie to trzeba mieć wyniki. Jaki program ma PO i inne Totalne??? PIS : budżet na 2017 wykonany w 100% już w połowie roku, 7,2% bezrobocia (najniższe od 30 lat), jedne z najniższych w europie. 14.000 tys urodzeń więcej niż w 2016 roku. 6 mld nadwyżki budżetowej (czyli 0% ZERO deficytu) - pierwszy raz od 30 lat. Zagraniczne inwestycje, odbudowa stoczni, repolonizacja mediów i banków. Zatrzymania złodziei podatkowych. Liczenie się w Grupie Wyszechradzkiej, która posiada większy wzrost gospodarczy niż cała Europa Zachodnia razem wzięta i stanowi zagrożenie dla zdegenerowanej i lewackiej UE. Wreszcie likwidacja KAST i wszelkich przywilejów, dzieki kórym dotąd nie można było takich wyników osiągnąć. Proszę o konkrety POżyteczni idioci popierający Targowicę, proszę o PROGRAM. NIE MACIE PROGRAMU. Tylko ulica i wroga lewacka bezwartościowa zagranica. Jesteście DNO i wrogowie Polski. Zjazd bo nie zdzierżę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzymkowski o Petru - dla mnie posłowie N i pan R.Petru to są Buszmeni Ludzie, którzy kompletnie nie powinni być w polskim parlamencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzymkowski o Petru - dla mnie posłowie N i pan R.Petru to są Buszmeni Ludzie, którzy kompletnie nie powinni być w polskim parlamencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba tym wszystkim, którzy łamią Konstytucję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzymkowski o Petru - dla mnie posłowie N i pan R.Petru to są Buszmeni Ludzie, którzy kompletnie nie powinni być w polskim parlamencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ćwierć wieku kontynuacji bierutowskich duraczówek doszli do wniosku, że powinny być niezależne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuSSk PO zajumało wszystkim ludziom 150 MILIARDOW z OFE, a klepnął to Trybunał Konstytucyjny ludzie nie wyszli na ulice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW BOLEK oraz TW ALEK podpisywali OBYDWIE OSTATNIE KONSTYTUCJE - WSZYSCY WON!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW BOLEK oraz TW ALEK podpisywali OBYDWIE OSTATNIE KONSTYTUCJE - WSZYSCY WON!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTAM SADY: 2017 w Polsce wzrost konsumpcji oleju napędowego o 26% - CO SIE KUR*A DZIALO Z TYM PALIWEM PRZEZ OSTATNIE LATA ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwa kwa jestem małym dyktatorkiem kwa kwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....coraz więcej młodych ludzi zauważa zagrożenie demokracji oraz wolności obywatelskich! Jestem już kobieta w tym wieku, że nie będę wspinała się na barykady, ponieważ to jest zajecie dla sprawnych nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim intelektualnie osobom, przed którymi całe życie! Dzisiaj stanęliście przed szansą, aby raz na zawsze pozbyć się faszystów perfidnie kupujących glosy niewyedukowanej tłuszczy obiecując im egzystencje bez potrzeby własnego wkładu kreatywnej i wydajnej pracy! Mam nadzieje, iż wśród Was są również moi wychowankowie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze wreszcie młodzierz do boju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gonic pisiorór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo Prezes, bravo Putin, bravo PISsowskie trolle!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weszcie suweren sie obudził w pore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie nie golą. Ty pewnie sypiesz kasę rydzolowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesie Bolka, pogrobiwcy Lenina, zjadacze ośmiorniczek, h...... d…… . w ręku kamień, a głowie k…… ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Ludzie wreszcie zobaczyli co robi Pis! Dosyc niszczenia Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...