Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny protest KOD, będzie przemarsz przez Lublin

Utworzony przez Guest, 17 stycznia 2016 o 10:23 Powrót do artykułu
a niech sobie idą ....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może KOD za miast cyrków w obronie kilku zwolnionych dziennikarzy i to nieobiektywnych zarabiających krocie na wychwalaniu władzy, zorganizuje marsz w obronie tysięcy zwalnianych ludzi z zakładów pracy , zatrudnianych na bandyckich umowach przez agencje zatrudnienia, w obronie pracowników którym od miesięcy nie wypłaca się poborów, marsz przeciw bezprawiu komorników, bezprawiu banków itp.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję marsz w obronie kobiet którym byli partnerzy i mężowie nie chcą płacić alimentów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo KOD życzę Wam by rząd Was posłuchał i tak zmienił prawo o wolności obywateli by było podobne do tego jakie obecnie obowiązuje w demokratycznej i europejskiej Francji po zamachach i kolebce demokracji USA. No i niech KOD jak najszybciej protestuje przeciw Facebook tam dopiero mają żer wszelkiej maści agendy wywiadowcze i przestępcze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Drodzy kodowcy. Dla mnie kaczor moze zrobić putynizacje mediów i na jego wzór wpisac w ustawie że udział mediów zagranicznych w polskich mediach nie może być większy jak 20%. I tak w polskie ręce wróciłoby jakieś 56% udziałów. Nie widze powodów aby niemiec zabierał ponad 70% swoich udziałów do siebie. O take wolne media walczycie aby niemiec miał dobrze. Kolejna sprawa, nowela pozwala aby nielegalne podsłuchy mogły być dowodem sądowym. Nagrani kolesie z Sowy i przyjaciół już sie niepokoją a kierowcy zacierają ręce. Dlaczego? Bo film z rejestratora stanie się materiałem dowodowym równym z wideorejestratorem policyjnym. Ja wiem że ręka PO was karmiła ale została przetrącona. Dlatego tak się miotacie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeden z tych, co mówią jak jest - nie tylko z KOD-em. warto wiedzieć coś więcej:   https://www.youtube.com/watch?v=isFt_OuOONc
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W 1968 JARUZELSKI też "bronił" demokracji w Czechoslowacji :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Platformen Guten morgen ;) Już gazety zaczynają naganianie staruszków ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No nie wiem czy i teraz przyjdę,jest po prostu za zimno i nawet te 400 zł za godzinę stania mnie już nie zachęci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O sobie (fraszka samokrytyczna) Jestem najgorszego sortu, nie jem PiS-owskiego tortu, nie popieram Dobrej Zmiany, która dzieje się nocami. Maszeruję z KOD-owcami i gen zdrady we mnie tkwi. Ach, Ojczyzno ma kochana, czy pokażesz mi dziś drzwi? Ula Kiełczewska
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kalmary,Ośmiorniczki,Drożdżówki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Kolejna sprawa, nowela pozwala aby nielegalne podsłuchy mogły być dowodem sądowym. Nagrani kolesie z Sowy i przyjaciół już sie niepokoją a kierowcy zacierają ręce."   Lex retro non agit - więc wmawianie ludziom, że kara spotka kolesi od Sowy jest zwykłym kłamstwem :) Ale przecież ładnie się powtarza slogany Głównodowodzącego i jego ekipy. Miłego dnia i więcej dystansu do tego, co jest w przekazie medialnym :) No i sugeruję, aby Pan się dowiedział o co walczy KOD
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo tak trzymać. Żadne głupawe memy nic nie zmienią.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kto ma coś na sumieniu to protestuje żeby nie dobrali mu się do d...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BRAWO! Bedziemy tam wszyscy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dwa miesiące nie(rządów) oszołomów z PiS-u, a już jesteśmy ze wszystkim skłóceni, frank powyżej 4 zł, euro po 4,5 zł, w tv już widać włazidupstwo, w policji pisowski komendant zdziwiony, że po co poprzednikowi była aparatura antypodsłuchowa, pier***nięty Antoni dalej bredzi o zamachu, nagle się okazało, że jak rating nam obniżyli, to pisowcy przyznali, że nasz gospodarka nie jest w ruinie, tylko kwitnie. Aż boje się pomyśleć, co będzie za jakiś czas kolejnych rządów tym jołopów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeden z mieszkańców naszego miasta, który miał swoją teczkę nie tylko w SB ale i Moskwie, w "wolnej" Polsce pozwolił sobie na zwrócenie uwagi policjantowi, za co w efekcie został osadzony w areszcie do odbycia kary pozbawienia wolności. Kierowany nie tylko względami osobistymi ale również interesów kraju, za który kiedyś siedział w więzieniu jako więzień polityczny, zwrócił się o zamianę kary pozbawienia wolności na dozór elektroniczny, bo pierwsze kosztuje podatników miesięcznie 3750 złotych, a drugie 10 razy mniej. Wniosek o zmianę kary pozbawienia wolności na dozór elektroniczny został przez sąd odrzucony, bo podsądny nie stawił się na posiedzenie - nie stawił się na posiedzenie sadu, bo w tym czasie przebywał w... więzieniu. To było przed objęciem władzy przez PiS. Dwa dni temu sąd uwzględnił wniosek podsądnego o zamianę kary pozbawienia wolności ma dozór elektroniczny. Czy KOD chodzi o to żeby było jak wcześniej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
    W Lublinie na wąskiej ulicy spotkały się dwie grupy ludzi. Kim jesteście? -zapytał przedstawiciel grupy ubranej swetry i tęczowe szaliki. - My jesteśmy pacyfiści- dopowiada barczysty człowiek w dresie. - A my jesteśmy obrońcy wolnych mediów i demokracji i właśnie wracamy z KOD owej demonstracji -odpowiedzieli ludzie w swetrach. Nagle pacyfiści podwinęli rękawy i spuścili łomot obrońcom demokracji. - Czemu żeście nas pobili przecież jesteście pacyfistami, a pacyfiści nie biją ludzi? - Ha ha ha  ha.. z nas tacy pacyfiści jak z was obrońcy demokracji i wolnych mediów!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: