Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny protest KOD, będzie przemarsz przez Lublin

Utworzony przez Guest, 17 stycznia 2016 r. o 10:23 Powrót do artykułu
 
Czy tak "robi", działa prawdziwy Polak, czy zdrajca?.Nie znam ptaka co by "paskudził w swoje gniazdo.Nie których ogarnęła jakaś straszna choroba "dążenia do władzy".Pod rządami po jakoś opozycja nie walczyła o władzę wzywając Europę do wspólnego boju przeciwko Polsce.Kod-yści jesteście wrogami Polski, Polaków.Więc zamilczcie, albo się wynoście-jeśli tutaj wam jest żle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ty jesteś? Polak mały. Jak znak twój? Orzeł biały. Czym twa ziemia? Mą Ojczyzną. Czym zdobyta? Krwią i blizną. Czy ją kochasz? Kocham szczerze. W kogo wierzysz? W Boga wierzę! Tego uczono mnie w latach pięćdziesiątych. Potem jakiś niedouk poprawił na : w Polskę wierzę. No i mamy tego skutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że takie manifestacje mogą się odbywać dowodzi pełnej demokracji i wolności. Zatem o co tak naprawdę chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istna Targowica. Dziwię się przeciętnemu człowiekowi, że wierzy komuś takiemu jak Petru. Co on ma do zaoferowania? Co myśleć o człowieku, który opluwa demokratycznie wybraną władzę i część Narodu, który tę władzę wybrał poza granicami Polski? Były różne rządy i to rządy wybierane tylko przez 1/3 Narodu, postępująca bieda większości, a mimo to nikt nie pluł we własne gniazdo. Do czego doszliśmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demonstracje, tak właśnie trzeba postępować z tymi krętaczami pisowskimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim tepie to kodziarze w 2016r wyprzedzą miesiecznice smoleniskie-siedemdziesiąt. Dawali maść na ból dupy ale to oni powinni smarować się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kolejna sprawa, nowela pozwala aby nielegalne podsłuchy mogły być dowodem sądowym. Nagrani kolesie z Sowy i przyjaciół już sie niepokoją a kierowcy zacierają ręce."   Lex retro non agit - więc wmawianie ludziom, że kara spotka kolesi od Sowy jest zwykłym kłamstwem :) Ale przecież ładnie się powtarza slogany Głównodowodzącego i jego ekipy. Miłego dnia i więcej dystansu do tego, co jest w przekazie medialnym :) No i sugeruję, aby Pan się dowiedział o co walczy KOD   Jak dobrze zauważyłeś prawo nie działa wstecz. Czyli PO ustanawiając swoje standardy w tej sprawie strzeliła sobie w kolano. Bo ta ustawa nie działa na podsłuchy z Sowy bo te były nagrane trochę wcześniej niż ustawa została uchwalona. PIS zmienił to więc tzw podsłuchy nielegalne można traktować tylko te które zostały nagrane w czasie działania ustawy PO. Wcześniejsze jak najbardziej są zgodne z prawem jak i późniejsze za sprawą noweli PIS. Więc czekam na wymianę prokuratorów i sędziów. Będzie się działo. Z poprzednich rządów PISu wiesz co mi się podobało? Podobało mi się to że Ziobro pozamykał kogo trzeba i lekarze zaczęli prowadzić księgi, poprawiło się w komisach samochodowych. Ziobro im takie akcyzy ponaliczał że przestali sprzedawać merce za 100 euro. Bójta się tam KODowcy bo mnie się śmiać was chce. Zresztą sami powagi utrzymać nie możecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zapladniaczem krow to mam napisac jestem buhajem czy jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się nie decyduje na dzieci z byle kim, trzeba wiedzieć komu się daje
No wiesz dupa nie pociąg a ciągnieee!! Na szczęście o wiele więcej jest frajerów myślących ptakiem więc z alimentów nieźle można żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demonstracje, tak właśnie trzeba postępować z tymi krętaczami pisowskimi.
Ale ja będę was popierał z daleka tak po cichu. Wy nadstawiajcie dupek. Jak by co to byłem z wami a jak problem no to wiecie rozumiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marsze beda trwaly do czasu az niedaj Bog dojdzie do tragedi na ulicach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznamy lubelskich złodziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O sobie (fraszka samokrytyczna) Jestem najgorszego sortu, nie jem PiS-owskiego tortu, nie popieram Dobrej Zmiany, która dzieje się nocami. Maszeruję z KOD-owcami i gen zdrady we mnie tkwi. Ach, Ojczyzno ma kochana, czy pokażesz mi dziś drzwi? Ula Kiełczewska
Jestem przeciw demokracji gdy takie szumowiny łaża na wolności i jeszcze się tym chwalą że zdradzają Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ośmieszajcie się, jełopy, z tymi marszami. Ma racje Kaczyński, a wy dajecie się wodzić za nos Petrukowi. Dajcie spokój z tymi pochodami, bo tylko drażnicie normalnych ludzi. Komuchy i kod-y na Madagaskar lub do Moskwy. Tam demonstrujcie ile wlezie Psie syny.
Petruk jest na emeryturze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa miesiące nie(rządów) oszołomów z PiS-u, a już jesteśmy ze wszystkim skłóceni, frank powyżej 4 zł, euro po 4,5 zł, w tv już widać włazidupstwo, w policji pisowski komendant zdziwiony, że po co poprzednikowi była aparatura antypodsłuchowa, pier***nięty Antoni dalej bredzi o zamachu, nagle się okazało, że jak rating nam obniżyli, to pisowcy przyznali, że nasz gospodarka nie jest w ruinie, tylko kwitnie. Aż boje się pomyśleć, co będzie za jakiś czas kolejnych rządów tym jołopów
Szanowny Panie Jerzy, Pan tak na poważnie wierzy Pan w Swoje słowa, czy za dużo ogląda antypolską telewizję tvn (np. szkło kontaktowe) i słucha Pan "wywodów: R. Petru, T.Lisa i antypolskich polityków ? Co do uczestników tej pseudomanifestacji, to współczuję jej uczestnikom braku samodzielnego myślenia i łatwowierności. Pozdrawiam Panie Jerzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt. "Zachęcamy do udziału także osoby będące autorytetami, które chciałyby zabrać głos podczas manifestacji – mówi Bartosz Sierpniowski" - Wyjaśniam - tzn. najlepiej poochodzenia zydokomuny, ew. zydowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD czy zagraniczne wydawnictwo dla Polaków? Ciekawe kto zasponsorował ten anons: "Kolejny protest KOD, będzie przemarsz przez Lublin"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYNIZM, HIPOKRYZJA I CHAMSTWO PISOWYCH PIESKÓW SKAMLĄCYCH NA KAŻDYM PORTALU JEST WYJĄTKOWO OBRZYDLIWE. Powołujecie się ciołki na żydokomunę, a uprawiacie bardziej ordynarne kłamstwa i insynuacje niż ta właśnie żydokomuna. Warchołami jesteście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może KOD za miast cyrków w obronie kilku zwolnionych dziennikarzy i to nieobiektywnych zarabiających krocie na wychwalaniu władzy, zorganizuje marsz w obronie tysięcy zwalnianych ludzi z zakładów pracy , zatrudnianych na bandyckich umowach przez agencje zatrudnienia, w obronie pracowników którym od miesięcy nie wypłaca się poborów, marsz przeciw bezprawiu komorników, bezprawiu banków itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...