Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sprzeciw to ja wyrażam ale dla 500+, bo muszę na to pioruństwo zapieprzać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie niektórzy, ale czy Kaczyński się opamięta w niszczeniu kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi kwa kwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne koryto odjeżdża komuchy się boją. W Niemczech tak jest i to dobrze w Belgii też tylko w Polsce to be opamietajcie się w końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare prącie w nowym froncie - kod, obywatele ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam pójdę nawet z dzieckiem. Niech dzieciak zobaczy jak wyglądają komuniści i złodzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam się opamiętaj kodziarzu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne! za***asz pierdząc w stołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODfidenci was zapraszają abyście pomogli utrzymać parasol ochronny nad skompromitowaną nadzwyczajną kastą : Tuleyów, Rysińskich,Milewskich,Żurków, Gersdorfów,Kamińskich,Olszewskich,Górnych,Grączewskich,Chałdyńskich, Łączewskich,Połyniaków,Walkiewiczów,Turczyńskich,Chodkowskich,Czeszkiewiczów,Styków,Przybylskie,Jackowskich. Ilu jeszcze takich mam wymienić którzy np. za morderstwo skazywali na kary w zawieszeniu, nie wspomnę tych złodziei o których można powiedzieć -prymitywny złodziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z pisem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpisać nowe wybory precz z pisem! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przyjdę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadnę kto tam się pojawi ? - ZOMOwcy, UB-eki, żydobolszewia,mafia typu Amber Gold, łapownicy z prominentnych stołków i inne nadzwyczajne kasty które nad tymi w/w roztaczali ochronny parasol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu lewactwo będzie wykrzykiwać te swoje bzdury. Wynoście się do Brukseli, jak się wam w Polsce nie podoba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna oPOzycja donosi gdzie tylko może. Bruksela narzuca nam swoje warunki- to się nazywa polska demokracja??. Jeśli nie podoba się wam w Polsce (wcześniej w tym kraju- gdzie kamieni kupa)- można wyjechać np. do Francji, Syrii, itp. Żaden ptak nie kala swego gniazda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja tam pójdę nawet z dzieckiem. Niech dzieciak zobaczy jak wyglądają komuniści i złodzieje...
 no widać, że dostajesz za darmo 500+, tylko, że komuniści jak awali dzieciom rodzinne to wszystkim dzieciom, nie tak jak teraz pisowce dzielą na gorsze i lepsze dzieci, bo pierwsze nie dostaje 500+ , rodzinne też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ogłupialnik trwa!!! Kasta prawnicza zaciera ręce,że potencjalni podsądni ich bronią!!!Niech się im tylko trafią w ręce to zrozumieją jak się nimi rozgrywa.Życzę ,aby te ustawy uchwalono i kastę nauczono prawdziwej pracy.A przy tym by im obniżono emerytury,a za wszelkie świadczenia zdrowotne by płacili,bo przez całe zawodowe życie nie dali ani złotówki na ZUS.Niech ludziska ze świecami wreszcie to zrozumieją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści precz z Lublina, z Polski, byliście pasożytami jesteście zdrajcami. Korytko sie zerwało to krzyk, cieszy mnie to niezmiernie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin przeprasza za Pis. Koniec z głosowaniem na tych szmaciarzy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublinianie , pogońm tych szaleńców z Pis !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...