Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Sprawca zgodził się na karę 2 lat więzienia w zawieszeniu" - panie redaktor, sprawca to może co najwyżej zaproponować wymiar kary dla siebie a nie się godzić na karę lub nie! mówimy tu o sytuacji gdy sprawca składa wniosek o dobrowolne poddanie się karze którego prokurator, pokrzywdzony a zwłaszcza sąd może nie uwzględnić. w tym trybie sprawca składając taki wniosek proponuje karę dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sPOkojnie kolego, w Krakowie wstrząsanym wybuchami też zaczęło się od... podpaleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powie ze nie pracuje i nie ma z czego zaplacic i wlasciciel zostanie z reka w nocniku a nie z pieniedzmi i co mu po zawiasach sprawcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby rowerzyści-terroryści? Ostatnio w Lublinie daje się zauważyć niespotykaną wcześniej aktywność tych idiotów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tym rowerzystom nie powiesz tego w twarz jak ich spotykasz na swojej drodze tylko kozaczka zgrywasz przez kabel. Zazdrość i zawiść, sam swojego spasionego dupska nie da rady rzucić na rower, to go boli że inni mogą i to robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tytuł "Jeden już wpadł". Tylko, że on podpalił konkretny samochód z konkretnego motywu i sprawa jest odosobniona. Czy pozostałę 40 podpalenia to tez sa indywidualne zawiści jednego sąsiada na drugiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podpalenia z tamtego roku, m.in. samochodów na Paganiniego i na Bocianiej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
Dlaczego tym rowerzystom nie powiesz tego w twarz jak ich spotykasz na swojej drodze tylko kozaczka zgrywasz przez kabel. Zazdrość i zawiść, sam swojego spasionego dupska nie da rady rzucić na rower, to go boli że inni mogą i to robią.
Nie rozśmieszaj mnie. Mój samochód kosztował dobrze ponad 100000 złotych, tak więc niby czego mógłbym zazdrościć jakiemuś rowerzyście? Owszem, nie lubię ich bo tamują ruch i mają marzenia żeby przeszkadzać jeszcze bardziej, ale przecież nie zazdroszczę im czegoś co gdybym tylko chciał to mógłbym kupić za mój jednodniowy utarg. A jak ich spotykam na swojej drodze to tylko trąbię, na rozmowy nie ma wtedy czasu, a i słychać by nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przede wszystkim kryminalni w "nie oznakowanych" radiowozach skorzystali byście chociaż ze słownika lub z jakiegos programu sprawdzającego poprawność pisowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roadrunner napisał:
Nie rozśmieszaj mnie. Mój samochód kosztował dobrze ponad 100000 złotych, tak więc niby czego mógłbym zazdrościć jakiemuś rowerzyście? Owszem, nie lubię ich bo tamują ruch i mają marzenia żeby przeszkadzać jeszcze bardziej, ale przecież nie zazdroszczę im czegoś co gdybym tylko chciał to mógłbym kupić za mój jednodniowy utarg. A jak ich spotykam na swojej drodze to tylko trąbię, na rozmowy nie ma wtedy czasu, a i słychać by nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roadrunner napisał:
Nie rozśmieszaj mnie. Mój samochód kosztował dobrze ponad 100000 złotych, tak więc niby czego mógłbym zazdrościć jakiemuś rowerzyście? Owszem, nie lubię ich bo tamują ruch i mają marzenia żeby przeszkadzać jeszcze bardziej, ale przecież nie zazdroszczę im czegoś co gdybym tylko chciał to mógłbym kupić za mój jednodniowy utarg. A jak ich spotykam na swojej drodze to tylko trąbię, na rozmowy nie ma wtedy czasu, a i słychać by nie było.
Ruch tamują samochody a nie rowery. Zastanów się, czy stoisz w korku samochodów czy rowerów? Rozwiązuj czasem krzyżówki, to gimnastykuje umysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla przestępców powinno wrócić prawo :Oko za oko,ząb za ząb" -podpalacza powinno się spalić na stosie,tylko za miastem-bo jeśli w mieście,to bardzo by śmierdziało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winny powinien pokryć koszty szkód, jeśli go nie stać, to powinien wykonywać prace społeczne i w ten sposób odpracować swoje czyny. (I warto było się odgradzać płotem?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha dobrze mu tak zasłużył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...