Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
taką głupotę to tylko są zdolni wymyśleć wyuczeni po kilku fakultetach,  za to powinien ktoś porządnie odpowiedzieć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest bardzo ciekawa koncepcja, bardzo ciekawa !!!  Podobne rozwiązanie ( także nie wiadomo czemu służące ! ) można wprowadzić np. w szpitalach i dla bezrobotnych ! "Zarządzanie  ( bezrobotnymi, służbą zdrowia ) służy rozwojowi” , "Bezrobotni nabywają wiadomości i umiejętności określone w określonych przepisach”, "Bezrobotni są aktywni” itd ! Jak widać, mamy doskonałe kwalifikacje do wyrzucania pieniędzy na byle g i co najciekawsze  !!! Równie dobrze można było dla 200 uczniów zorganizować jakąś np. tygodniową wycieczkę lub zakupić podręczniki najbardziej potrzebującym, że o dofinansowaniu do posiłków nawet nie wspomnę !!! Byłoby to faktyczne wzmocnienie efektywności systemu nadzoru pedagogicznego !!! A tak ktoś za kilka godzin pracy zgarnął niezłą kasę produkując zbędną makulaturę ! Tylko pogratulować inwencji !!!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak się czesze kasę, frajerzy! Zaraz... przecież to moja kasa, wpłacona w składce do UE...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest bardzo ciekawa koncepcja, bardzo ciekawa !!! Podobne rozwiązanie ( także nie wiadomo czemu służące ! ) można wprowadzić np. w szpitalach i dla bezrobotnych, od razu im się poprawi ! „Zarządzanie (bezrobotnymi, służbą zdrowia) służy rozwojowi”, „Bezrobotni nabywają wiadomości i umiejętności określone w określonych przepisach”, Bezrobotni są aktywni”  itd ! Jak widać, mamy doskonałe kwalifikacje do wyrzucania pieniędzy na byle g i co najciekawsze, to środki unijne !!! Równie dobrze można było dla 200 uczniów zorganizować jakąś np. tygodniową wycieczkę lub zakupić podręczniki najbardziej potrzebującym, że o dofinansowaniu do posiłków nawet nie wspomnę !!! Byłoby to faktyczne wzmocnienie efektywności systemu nadzoru pedagogicznego !!!A tak ktoś za kilka godzin pracy zgarnął niezłą kasę produkując zbędną makulaturę ! Tylko pogratulować inwencji !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czu rzeczywiście Unia martwi się o nadzór pedagogiczny, a może chce utrwalić istniejący stan oświaty i wychowania?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A lemingi swoje... Mój Boże kochany, kiedy zrozumieją swój błąd?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję następne zawieszki - zrobię taniej (za 70 tys zł).,,Młodzi Polacy siłą narodu'', ,,Jedność służy państwu'', ,,Nauka to potęgi klucz'', ,,Ucząc się służysz sobie i społeczeństwu'', ,,Wykształcenie siłą narodu'', ,,Wiedza to siła państwa i partii''.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzie są kontrolerzy UE, NiK-u i podobnych temu instytucji??!! Niezły przekręt pewnie... ktoś kasę przytulił..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto zamówił ponad sześćset spadochronów - chust animacyjnych  , czyli płacht do zabawy ? I kto komu będzie rozdawał?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 
Gdzie są kontrolerzy UE, NiK-u i podobnych temu instytucji??!! Niezły przekręt pewnie... ktoś kasę przytulił..
    kontrolerzy są zajęci sobą, myślą jakby tu dla siebie przytulic jakąś kasę, przecież to normalne, w tym złodziejskim kraju to nawet nie warto cokolwiek uczciwie kontrolować, a wuj z takim krajem, oto do czego doprowadziły solidaruchy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji....  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Napisał ktoś 20 tysięcy sztuk i od razu wszyscy rzucają "jakie marnotrastwo !"... Na necie znalazłem info, że w Polsce jest 27 tysięcy szkół, czyli moze byc tak, że w szkole będzie jeden taki komplet, to chyba nie jest przesada... Jak dla mnie wizualnie wyglądają fajnie, lepsze niż zwykłe ulotki i takie coś bym wziął do ręki. Pogooglałem i widzę, że te slogany, to nic innego jak jakiś fragment ustawy, albo raczej wymagań ministerialnych - nie wiem co stoi za tymi sloganami, ani czy są sensowne, ale jeśli jest w prawie jakaś zmiana to raczej dobrze, że się o tym informuje ludzi - bo możemy dzięki temu, np. tu rozmawiać o sensowności ustaw. Z tym, że oczywiście krzykacze nie zadadzą sobie trudu, żeby wniknąć w temat. Smutne, że chyba nawet ktoś kto pisał ten tekst nie zadał sobie tego trudu, bo samo rzucenie ceny i ilości może służyć tylko wywołaniu "ludowego oburzenia". I żeby nie było: nie mówię, że to ma jakiś większy sens i nie bronię nikogo, tylko mnie mierzwią takie automatyczne reakcje czytających, na artykuły tego typu. Zawsze jest "Skanal, wydano tyle pieniędzy! Pewnie ktoś ukradł!" hahaha xD Policzcie sobie ile kosztuje produkcja - 75 tysi podzielone przez (20 kompletow po 12 ulotek) = ~30 groszy za sztukę. Nie licząc podatków, kosztów operacyjnych, ceny projektów etc. a teraz ruszcie zadki i poogladajcie cenniki na stronach agencji reklamowych. No, zjadlem sniadanie, oswiecilem ludek, idę  na plażę, ahoj!  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: