Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOM-EKO i MPO SITA wywiozą śmieci w Lublinie

Utworzony przez Tum, 15 czerwca 2013 r. o 17:28
No ku.........wa mać Bloki 79%     Domki 21%   . A co ze śmieciami gryzipiórkow urzędasow kto to bedzie sortował bedziecie podrzucać robotnikom?????????????????????????????????????????????????????????? Czy zostanie im potrącone z pesji czy ja mam placić jeszcze za ich smieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety, ale ta ustawa tak jest zrobiona - segregujesz czy nie i tak zapłacisz za innych... Ani to dobre, ani właściwe, a do tego miasto jaki pośrednik... zło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Warszawie za 3 osoby w bloku opłata wynosi 37 zł ? Lublin droższy od warszawy, a zarobki. Dzięki ci wspaniały Żuku, za tak wspaniałych urzedników i super przetargi na 2 firmy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniżki do różnych miejsc w Lublinie -> www.qpony.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały przetarg śmierdzi. Dziwne, że dwie największe firmy w Lublinie go wygrały. Prawie idealnie „wstrzeliły” się w ofertę przetargową - w każdym z kryteriów ofertowych. Śmierdzi mi tu wielkim przekrętem finansowym. Gdzie jest nadzór CBA,ABW i innych tajnych policji politycznych, podkreślam POLITYCZNYCH. Politycznych z uwagi na to, że oni nie czepiają się aktualnie rządzących, ponieważ natychmiast stracili by robotę. Głównym ich zadaniem jest łapanie np. baby handlującej jajami, która nie ma kasy fiskalnej.    Panowie z tajnych policji politycznych, zapoznajcie się tym linkiem. PS. Dziwi mnie to, że nie opublikowano wyników firm, które odpadły z przetargu. Zobaczyli byście jakie są ogromne różnice pomiędzy wygrywającymi a przegranymi. http://bip.lublin.eu/bip/um/index.php?t=210&id=191644          
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Warszawie za 3 osoby w bloku opłata wynosi 37 zł ? Lublin droższy od warszawy, a zarobki. Dzięki ci wspaniały Żuku, za tak wspaniałych urzedników i super przetargi na 2 firmy !!!
Lubelak - zrzum, Żuk ma nas wszystkich w głębokim poważaniu(wiesz gdzie w d-pie). To jest banda łobuzów, którzy przyszli na jedną kadencję wyborczą i muszą się nachapać na całe życie. To jest ich tzw. - 5 minut. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały przetarg śmierdzi. Dziwne, że dwie największe firmy w Lublinie go wygrały. Prawie idealnie „wstrzeliły” się w ofertę przetargową - w każdym z kryteriów ofertowych. Śmierdzi mi tu wielkim przekrętem finansowym. Gdzie jest nadzór CBA,ABW i innych tajnych policji politycznych, podkreślam POLITYCZNYCH. Politycznych z uwagi na to, że oni nie czepiają się aktualnie rządzących, ponieważ natychmiast stracili by robotę. Głównym ich zadaniem jest łapanie np. baby handlującej jajami, która nie ma kasy fiskalnej.    Panowie z tajnych policji politycznych, zapoznajcie się tym linkiem. PS. Dziwi mnie to, że nie opublikowano wyników firm, które odpadły z przetargu. Zobaczyli byście jakie są ogromne różnice pomiędzy wygrywającymi a przegranymi. http://bip.lublin.eu/bip/um/index.php?t=210&id=191644
A jakie jeszcze firmy startowały w przetargu?? Z artykułu wynika że tylko te dwie wystartowały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie jeszcze firmy startowały w przetargu?? Z artykułu wynika że tylko te dwie wystartowały
No właśnie ogłosili tylko wyniki wygranych, nie ogłosili wyników przegranych. Wiem, że startowało tam kilkanaści firm. Nie chce mi się grzebać w necie, ale to można znaleść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak wynika z ogłoszenia na stronie BIP UM. Dwie startowały, dwie wygrały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...