Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I dobrze cwaniakowi może w końcu wezmą się za tą mafię. Niektórzy mają zawiasy!!!!! i prokuratora na plecach a dalej pracują i dostają awanse za dobrą służbę. Takie rzeczy to tylko w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co było CBA jechać do Białegostoku aby zatrzymać komendanta?????Wycieczkę sobie zrobili???Przecież k-nt sam by wrócił do Lublina a tak wydano dużo i niepotrzebnie pieniędzy na niby "akcję" ha,ha,ha,żenada.Cała Polska!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tylkjo ze4 nie napisali za co ich zamykają, tak by troche pasowało wspomnieć o tym bo @#$#% nie wszyscy śledzą 24 h na dobe dziennik wschodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie przyszedł czas aby zabrać się za to co wyprawia się w komendzie wojewódzkiej-jedna wielkie bagno. Swoją drogą proponował bym zainteresować się też i kierownictwem w miejskiej szczególnie jednym z zastepców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że wreszcie zajmą się halabartnikami Pawlaczka i całego PESELU. Wierzę, że ta akcja CBA przeniesie się na niższy pułap straży - komendy powiatowe i straże ochotnicze. Tam też są straszne przewałki publicznych pieniędzy. Pasowałoby to zrobić jeszcze przed wyborami wówczas wielu pawlaczków zatrzęsłoby porciętami. CBA powodzonka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ładny przykład dają nam nasi przełożeni. Dzięki takim akcjom, na pewno wzrośnie nam poparcie i zaufanie społeczne. Jeszcze mam nadzieję że oskarżenia stanął się bezpodstawne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U PSL płacze w urzędach, oj płacze.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbadałbym też resztę wierchuszki z tej straży bo przecież zastepca rodowód ma łeczyński może wreszcie uda się pozamiatać ten wszechobecny PSL brawo PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapitalizm na całym świecie miał identyczną drogę rozwoju.My natomiast chcemy by CBA (W DOMYŚLE NKWD)pilnowało porządku i praworządności.Jeśli komukolwiek wydaje się ,że jest to możliwe to życze mu sukcesów!Jednak na moje spostrzeżenia, jest to walka z wiatrakami.Jest to przykre i brutalne ,ale taka jest rzeczywistość,którą wybrała swego czasu większa część ludzi zamieszkująca teren pomiędzy Odrą i Bugiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby chodziło problemy przy uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynków? mam nadzieję, ukęcą w końcu łeb tej patologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gasiciel napisał:
Mam nadzieję, że wreszcie zajmą się halabartnikami Pawlaczka i całego PESELU. Wierzę, że ta akcja CBA przeniesie się na niższy pułap straży - komendy powiatowe i straże ochotnicze. Tam też są straszne przewałki publicznych pieniędzy. Pasowałoby to zrobić jeszcze przed wyborami wówczas wielu pawlaczków zatrzęsłoby porciętami. CBA powodzonka.
Masz rację. Najwyższy czas uciąć interesy w Ochotniczych Strażach Prywatnych. Tam dopiero potworzyły się klany z lokalnymi samorządowcami oczywiście z pod znaku zielonej koniczynki i robią co tylko chcą, nie licząc się z prawem, zasadami a o honorze to już nie wspomnę. Mam nadzieję, że rząd PO szukając oszczędności w budżecie przyjrzy się tej szemranej działalności na własny użytek wielu pseudo "działaczy chłopskich".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli ktos ma problem z nazwiskiem i wizerunkiem Pana D. to jest na stronie PSP Lublin zdjecie i pełna nazwa POzdrawiam PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wreszcie ruszą z ekipa od popiołów w zap i bogdance?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszedł kapitalizm solidaruchom, jak bolszewikom socjalizm.I jedni i drudzy nie uwzględnili,ze człowiek jest tylko człowiekiem.Zresztą obie rewolucje dzieli tylko jedno-skala ofiar.A w naturze obie są identyczne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gostek napisał:
Wreszcie przyszedł czas aby zabrać się za to co wyprawia się w komendzie wojewódzkiej-jedna wielkie bagno. Swoją drogą proponował bym zainteresować się też i kierownictwem w miejskiej szczególnie jednym z zastepców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***e, normalnie! każda osp podlega swojej gminie, tylko i wyłącznie, więc jeśli w gminie lub mieście rządzi rezydent, burmistrz lub wójt z sld-to sld kradnie;jeśli po-to po; jeśli inni-to inni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory się zbliżają, PO pragnie wskazać swoim kolegom z PSL gdzie jest ich miejsce czyt. "nie wychylać się w regionach, bo wam pokażemy". Jestem 100% pewien, że cała sprawa skończy się jak ze Szczeklikiem i jeszcze całe śmieszne CBA beknie w sądzie za bezpodstawne oskarżenia (czemu nie podali konkretów na jakiej podstawie go zatrzymali??). Polityczny szantaż, tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ESR napisał:
deb***e, normalnie! każda osp podlega swojej gminie, tylko i wyłącznie, więc jeśli w gminie lub mieście rządzi rezydent, burmistrz lub wójt z sld-to sld kradnie;jeśli po-to po; jeśli inni-to inni
Przeważnie rządzi PSL to co ? Kto wówczas kradnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przeważnie rządzi PSL to co ? Kto wówczas kradnie?
MAM pytanie. Czy mając pieniądze na inwestycje załóżmy 2,5 mln które muszę wydać na określony cel X w czasie Y. Mogę zamiast przetargu (ominąć zgodnie z prawem rzecz jasna) i zlecić zrobienie inwestycji gospodarstwu pomocniczemu np. z wojska polskiego itp. ? Co w takim przypadku z gwarancją ? Czy są tu jakieś inne ryzyka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczesny teren między Bugiem i Odrą to kraina udawaczy.Rząd udaje,że rządzi.CBA udaje,że ściga korupcję(którą prowokuje;-)),lekarze udają,że leczą,ludzie udają,że pracują,przedsiębiorcy,że im płacą i tak kręci się ten CYRK.Może wreszcie zmienić nazwę z RP na "CYRK UDAWACZY"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...