Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niejaki G.W wiecznie niewinny jak niejaki pan D????? prędzej kaktus mu na ręce się odnowi jak nie poleci ze z-cy. Z kapitana na młodszego brygadiera w pól roku??????nierealne bez protekcji???- najprawdopodobniej pana D!!! Pociśnięty zostanie i pan G.W---- chyba ,że mu kaktus na ręce wyrośnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oprócz dyscyplinarki powinien odejść funkcji radnego w Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pół roku z kapitana " oczywiście zdolny pewnie jest ! dlatego warto by CBA zbadało wiecej takich awansów i nowozatrudnionych skoro CBA ma jakies dowody na wątpliwy kręgosłup moralny naczelnego, wtedy pokaże że skalani korupcją płacą najwyzszą cenę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łęcznianin napisał:
oprócz dyscyplinarki powinien odejść funkcji radnego w Łęcznej
wybory 21 listopada, a tak apropo nie wiedziałem, że jest radnym w Łęcznej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan G.W filca dostanie z funkcjii radnego, mało tego z prezesa poleci:))))) jego dni jak pana D. już minęły. Barany na zieloną trawkę)) Reszta pociotków owce paść do Pakistanu. Im po co kozaczył??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zibut napisał:
niejaki G.W wiecznie niewinny jak niejaki pan D????? prędzej kaktus mu na ręce się odnowi jak nie poleci ze z-cy. Z kapitana na młodszego brygadiera w pól roku??????nierealne bez protekcji???- najprawdopodobniej pana D!!! Pociśnięty zostanie i pan G.W---- chyba ,że mu kaktus na ręce wyrośnie:)
http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/222913,strazacy-zamiast-gasic-budowali-dom-komendanta,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że on jest radnym ciekawe jak zachowa się cała rada powiatowa czy weźmie o w obronę i jednocześnie poprawi wizerunek czy potępi i napiętnuje, znając poziom naszych samorządowców to nabiorą wody w usta? trzeba w ych wyborach uważnie czytać listy bo o pomyłkę łatwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/222913,strazacy-zamiast-gasic-budowali-dom-komendanta,id,t.html
tez mnie ta sprawa ciekawi ale Ty coś mylisz? jakim znów radnym jest G.W ? jaki dom komendanta ? watek dotyczył rady powiatu Łęczyńskiego i Pana D o jakim G.W ty myślisz albo o jakim powiecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zibut napisał:
niejaki G.W wiecznie niewinny jak niejaki pan D????? prędzej kaktus mu na ręce się odnowi jak nie poleci ze z-cy. Z kapitana na młodszego brygadiera w pól roku??????nierealne bez protekcji???- najprawdopodobniej pana D!!! Pociśnięty zostanie i pan G.W---- chyba ,że mu kaktus na ręce wyrośnie:)
Z tego wynika, że tylko Z-ca Z.Cz jest narazie czysty . Jak dobrze pocisną, to jeszcze ciekawsze sprawy moga wyjść. Już w czasie przesłuchań świadków w sprawie byłego komendanta A.G. prokuratorzy otrzymali sporo informacji na temat podwładnych w/w komendanta. Myślę, ze z czasem to ruszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteście żałośni żerujecie na donosach policji i straży a jak ktoś zawali niszczycie GO jak śmierdziele... Jak się kiedyś wku***ę to walnę galeryjkę o dziennikarzach z DW w niewygodnych pozycjach na pokazywarkę i na wykop.pl dodam. Są pewne zasady a wy zachowujecie się jak mendy społeczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kofani:) pan G.W jest radnym gminnym, oraz prezesem gminnym OSP. Gnida niereformowalna. Przydupas pana D. tak nieoficjalnie:))) tyle z mojej strony:) Pan G.W możne się pakować Pociotkiom dziękujemy. Pozdro od zaprzyjaźnionego OSP.Kmiot tępy kmiotem pozostanie:)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zibut napisał:
niejaki G.W wiecznie niewinny jak niejaki pan D????? prędzej kaktus mu na ręce się odnowi jak nie poleci ze z-cy. Z kapitana na młodszego brygadiera w pól roku??????nierealne bez protekcji???- najprawdopodobniej pana D!!! Pociśnięty zostanie i pan G.W---- chyba ,że mu kaktus na ręce wyrośnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Zibut misiu kolorowy z jakiegos OSP najpierw prześledź sobie całą karierę Pana G.W. a potem sie wypowiadaj bo tak sie składa, że to co tu wygłaszasz to stek bzdur.... a i najpierw może popatrzcie na siebie a potem poczekajcie na rozwój sprawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lulek napisał:
A może jak ten GW - Z=ca komendanta taki karierowicz to dopomógł mu, przysłużył się? Ja wierzę w niewinność Komendanta - to uczciwy urzędnik. CBA już nie jednego skrzywdziło, honoru nikt nie zwróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Rutkowski:) możecie cmoknąć mnie w pompke:) kariera Pana G.W jak i wasza się skończyła. O jedno veto za daleko. Porządek musi byc proszę kolegi.Cios za cios;) Nie wolno wychylać się przed szereg>Tyle w tym temacie Panie Rutkowski:) pozdrawiam i życzę powodzenia w dążeniach:P)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczeście dla ciebie panie zibut jesteś za mały żeby decydować o czyjejś karierze...a juz napewno o mojej: tobie zas proponuje dokonać zakupu ksiązki o wychowaniu bo widze, ze mądrościa wypowiedzi to ty nie grzeszysz... a inteligencja to chyba cię minęła drugą strona ulicy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyrocznia sprawiedliwości Misiem kolorowym to może jest twoja pralka:) kariera Pana Kaktusa G.W się skończyła:) reszta atrakcji za kilka dni:0 kartoflu kororowy:))))Pozdrawiam:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyrocznia sprawiedliwości Szanowny Panie, proponuję nauczyć się ortografii, o interpunkcji nie wspominając:)Dodać mogę,iż na kaktusy najlepszy jest nawóz gołębi z domieszką kaczej kupy- podlewać co 3 dni. Życzę miłej hodowli- zaszczepkę chętnie zakupię. Pozdrawiam a stek bzdur to takie nie polskie Panie szanowny. Na wizę raczę nie liczyć,za kanciaty łeb pan masz i nie mieści się w kadr niestety>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że sami fachowcy się wypowiadają... d wyroku prawomocnego radziłbym się wstrzymać z komentarzami co poniektórym forumowiczom. PROŚBA! proszę nie mieszać zaszczytnej służby do polityki, bo akurat, pewnie nikt z poprzedników mojej wypowiedzi nie wie, ale Strażacy dostają najwięcej od polityków... po tyłkach... zawodowi Strażacy - Ratownicy, którzy stawiają na równi zagrożenie własnego życia z ofiarną służbą... Jeśli Wam, a nie wątpię że pośród wypowiedzi, zdarzyły się komentarze pracowników PSP, przychodzi na myśl wypowiadanie się i podszywanie stanowiska pod cele partyjne, to jeszcze długo biada nam.. NAM - Strażakom ... dlaczego? bo robimy we własne gniazdo... napiszę tylko jedną rzecz... gryźcie się!... a profesjonalizm tej służby miejcie gdzieś... nie bronię Pana komendanta, bo go nie znam, ale jak patrzę na polityczne wypowiedzi, to mi się mdło robi... to po to mamy ratować ludzkie życie żeby komuś przypisywać łatkę czy jest z PO, czy PSL, czy PiS? to jest chore!! Nie do tego zobowiązała Nas przysięga!... Sam nigdy bym nie szczekał we własną budę.. czujemy się osamotnieni przez związek zawodowy, rząd i wybranych ludzi, którzy mieli o nas dbać.. ale co tu się dziwić, skoro sami mieszamy służbę z celami typu: 300 zł podwyżki, zamiast: prosimy o to aby profesjonalizacja i zawodowstwo miało dostęp do pełnych środków... w Lublinie brakuje mi osobiście takiego człowieka, jak Pan st. bryg. Stanisław Sulenta ... nie wszystko stracone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sernik napisał:
widzę, że sami fachowcy się wypowiadają... d wyroku prawomocnego radziłbym się wstrzymać z komentarzami co poniektórym forumowiczom. PROŚBA! proszę nie mieszać zaszczytnej służby do polityki, bo akurat, pewnie nikt z poprzedników mojej wypowiedzi nie wie, ale Strażacy dostają najwięcej od polityków... po tyłkach... zawodowi Strażacy - Ratownicy, którzy stawiają na równi zagrożenie własnego życia z ofiarną służbą... Jeśli Wam, a nie wątpię że pośród wypowiedzi, zdarzyły się komentarze pracowników PSP, przychodzi na myśl wypowiadanie się i podszywanie stanowiska pod cele partyjne, to jeszcze długo biada nam.. NAM - Strażakom ... dlaczego? bo robimy we własne gniazdo... napiszę tylko jedną rzecz... gryźcie się!... a profesjonalizm tej służby miejcie gdzieś... nie bronię Pana komendanta, bo go nie znam, ale jak patrzę na polityczne wypowiedzi, to mi się mdło robi... to po to mamy ratować ludzkie życie żeby komuś przypisywać łatkę czy jest z PO, czy PSL, czy PiS? to jest chore!! Nie do tego zobowiązała Nas przysięga!... Sam nigdy bym nie szczekał we własną budę.. czujemy się osamotnieni przez związek zawodowy, rząd i wybranych ludzi, którzy mieli o nas dbać.. ale co tu się dziwić, skoro sami mieszamy służbę z celami typu: 300 zł podwyżki, zamiast: prosimy o to aby profesjonalizacja i zawodowstwo miało dostęp do pełnych środków... w Lublinie brakuje mi osobiście takiego człowieka, jak Pan st. bryg. Stanisław Sulenta ... nie wszystko stracone...
ty sernik to chyba się z choinki urwałeś albo z jakiegoś matrixa tu wszedłeś, co to za mowa co to za teksty zagrozenie własnego zycia, ofiarna służba może jeszcze zywią i bronią? pod tą strażacką pieżynką chyba rozum ci wypaliło strazacy to ludzie bez zaangażowania a tryb rekrutacji samych strażaków to farsa dlatego sprawdziłbym rodziny bliższe i dalsze kierownictwa lubelskiego PSP czy są z powołania czy od stryjka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...