Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super komiks!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mam nadzieje że dwaj panowie artyści zrobią komiks z pedofilami zabawiającymi się z ich dziećmi
0
ciekawa inicjatywa polegająca na zakopywaniu rowów i burzeniu murów pomiędzy ludźmi. grafika lepiej się sprzedaje niż tekst. popieram:) dsamulak@blogspot.com
0
niezle jaja, szkoda ze za publiczne pieniadze
0
Skandal - do czego to dochodzi, żeby miasto firmowało taką idiotyczną inicjatywę, ośmieszającą kibiców, którzy wiadomo że są z natury przeciwko gejom i innym zboczeniom. Proponuje żeby autor tego pomysłu, skoro tak bardzo marzy o całowaniu innego faceta(w myśl zasady "głodnemu chleb na myśli"), umieścił w tym komiksie swoją mordę, a nie podszywa się pod kibiców Motoru.
0
Wielki Skandal ministersterstwo wydaje pieniądze podatnika na taki idiotyzm SKANDAL!!
0
I to jest tak zwane. "ku***sko"... pier***eni Prowokatorzy. !
0
oj, nie wiem czy ci panowie dobrze to przemyśleli ...Żeby nie było OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE odcinek KOMIKS
0
Jeśli napiszę, że środowisko "Głosu Cadyka" to dawni staliniści, i ktoś z nich się obrazi, to znaczy, ze jest problem, który należy rozwiązać.
0
Damian napisał:
ciekawa inicjatywa polegająca na zakopywaniu rowów i burzeniu murów pomiędzy ludźmi. grafika lepiej się sprzedaje niż tekst. popieram:) dsamulak@blogspot.com
oczywiście adres bez małpki (pośpiech): dsamulak@blogspot.com
0
damian napisał:
oczywiście adres bez małpki (pośpiech): dsamulak.blogspot.com
0
Mam rozumieć, że autorzy komiksów chcieli ukazać, że kibice Motoru są w większości homoseksualistami
0
http://ub3.net/
0
U nas w Warszawie to mamy Legie i nikt z nas kibicow by nie dopuscil do takiego obciachu jak na lubelszczyznie , no ale kazdy wie ze Motor jest klubem otwartych preferencji seksualnych , wiekszosc koboli tego klubu to Cygany , Murzyny i Zydy , ale tylko tak smiesznie sie przebieraja na trybunach i udaja prawdziwych Polakow , brawo Panie Pietrasiewicz , ze udalo sie Panu zdemaskowac tych ukryych obcych wsrod kibicow tej zalosnej zbieraniny pseudokibicow ,
0
Beznadziejny pomysł, na miejscu kibiców Motoru Lublin protestowałabym. PORAŻKA!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: