Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komisja Majątkowa: Zwracają hektary Kościołowi (pełny wykaz nieruchomości)

Utworzony przez anty Kościół, 19 października 2010 r. o 07:28 Powrót do artykułu
Jak czytam ten art. to mi się podnosi ciśnienie i zadaje sobie pytanie kto wreszcie będzie miał odwagę zrobić należyty porządek z tą WIELKĄ WSZECHWŁADNĄ INSTYTUCJĄ KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO w Polsce? PO nie wieże bo liże dupy klechom, PIS wiadomo, że to katolicka partia, SLD też nie wierze bo rządzili już i nic nie zrobili z kościołem w Polsce żeby ukrócić jego władze, pozostaje Palikot, ale raczej nie ma szans na przebicie się do wyższych sfer rządzenia.. Pozostaje mieć nadzieje, że następne pokolenie zmiecie z Polski tą czarną zarazę!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie obrażą wkońcu za to invitro i przestaną bogacić się kosztem społeczeństwa. Pragnę przypomnieć iż to krzyżacy zapoczątkowali ta religię na naszych ziemiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie obrażą wkońcu za to invitro i przestaną bogacić się kosztem społeczeństwa. Pragnę przypomnieć iż to krzyżacy zapoczątkowali ta religię na naszych ziemiach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest procedura wypisania się z KK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biskup lubelski,chciał odzyskać jeszcze coś dla siebie.Nie dość ,że kuria to jeszcze on.Trzeba dodać jeszcze ogromne pieniądze jakie kościół dostaje do Państwa za te niby grunty o które się nie ubiega.Najpierw mówią coś nam dacie to będzie spokój a później po kilku latach oddawajcie.Tak będzie z jednostką na majdanku.Wrzucają olbrzymie pieniadze w obiekt wynajmowany.Później będzie,że muszą dostać bo tyle zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacek napisał:
Jaka jest procedura wypisania się z KK ?
http://www.apostazja.pl/akty.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w majestacie "prawa" okradli nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop w sukience kocham biskupów pasibrzuchów szczególnie Józka za A D M I N I S T R A T O R A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'JP" wprost poraża Twoja znajomość historii !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem napisać komentarz, ale brak mi słów... o_o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, to jednak być może wkrótce będziemy mieli prywatną służbę zdrowia. Jeszcze ha pod szpitalem wojewódzkim proponuję oddać w ręcę KK. To naprawdę ładny szpital jest, chociaż nie tak jak ten na Racławickich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEŻ MI NOWINĘ DZIENNIK NAPISAŁ TO ŻE TA CZARNA ZARAZA OKRADA NASZ KRAJ WIEM OD ZAWSZE ,WSZAK ROBIŁA TO OD WIEKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko im oddać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nam się wmawia, że kościół to my... Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie,że instytucja kościoła odzyskuje nieruchomości.To jedna z nielicznych światłych grup społecznych.Gdyby pozostały w rękach bezmózgowej gawiedzi ,to finał znamy od ponad 20-stu lat.Ty gawiedzi masz tylko chodzić do wyborów i nie pyszczyć gdy jesteś lana po tyłku!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Świetnie,że instytucja kościoła odzyskuje nieruchomości.To jedna z nielicznych światłych grup społecznych.Gdyby pozostały w rękach bezmózgowej gawiedzi ,to finał znamy od ponad 20-stu lat.Ty gawiedzi masz tylko chodzić do wyborów i nie pyszczyć gdy jesteś lana po tyłku!!!!!!!!!!!!!
Głupstwa piszesz bo jeśli ziemię sprzedają deweloperom, to można było za sprzedaż tych działek wybudować przedszkole, żłobek lub zasilić służbę zdrowia. Przecież te własności kościelne to nie nasze tylko Watykanu, a przy tym obławiają się biskupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddać wszystko kościołowi i OPODATKOWAĆ DARMOZJADÓW SKOŃCZYĆ Z DOTACJAMI PAŃSTWOWYMI DLA KOŚCIOŁA, WPROWADZIĆ KASY FISKALNE, NIECH PŁACĄ PODATKI JAK KAŻDY SKOŃCZY SIĘ FRYWOLNE ŻYCIE KSIĘŻY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgroza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co mają utrzymywać pałace,limuzyny,chłopcow i dziewczyny.Sami im dajecie a teraz kwiczycie.Jak świat światem biskup zawsze stał nad ludem z batem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacek napisał:
Jaka jest procedura wypisania się z KK ?
bardzo prosta nie pamietam jak to sie fachowo nazywa ale znajdziesz w necie forum na ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...