Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komisja Majątkowa: Zwracają hektary Kościołowi (pełny wykaz nieruchomości)

Utworzony przez anty Kościół, 19 października 2010 r. o 07:28 Powrót do artykułu
Zobaczycie,że jeszcze będziemy całkowicie zależni od kościoła. Będziemy chłopów w sutannach całować po rękach. Ja chyba całkowicie zrezygnuję z chodzenia do kościoła.Wierzę w Boga, ale nie w księży. Najlepiej, jak przyjdzie ksiądz po kolędzie,(każdego roku oprócz za kolędę, prosi datek na kościół). Powiem mu, co o tym myślę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a miasta im jeszcze sprzedaja tereny pod budowe kosciolow za symboliczna zlotowke niech teraz oni przekaza te odzyskane tereny miastu za symboliczna zlotowke czarna zlodziejska mafia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
megi napisał:
Zobaczycie,że jeszcze będziemy całkowicie zależni od kościoła. Będziemy chłopów w sutannach całować po rękach. Ja chyba całkowicie zrezygnuję z chodzenia do kościoła.Wierzę w Boga, ale nie w księży. Najlepiej, jak przyjdzie ksiądz po kolędzie,(każdego roku oprócz za kolędę, prosi datek na kościół). Powiem mu, co o tym myślę...
ja juz dawno przestalem chodzic i dawac im kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Kościół zrobi z tymi hektarami i budynkami? Może na jakiś dobry, charytatywny cel po części odda? A może jakiś bogacz przejmie? Oj, biedny bedzie nasz kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tchórzostwu obecnego i poprzednich rządów zawdzięczamy jawne okradanie Polaków i Polski przez watykańskich złodziei !!! Ale to nie boli bo znamy naturę złodziei, boli to,że przyklaskują temu znaczne rzesze tzw.prawdziwych Polaków. Cóż, za hitlerowców byli volksdeutche, sa i teraz, z krzyżykami na owłosionych torsach i zwisających cyckach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
państwo kościelne i tyle, moim zdaniem powinna zająć sie tym prokuratura , Jezus Chrystus chyba nie taki kościół chciał zbudować,zresztą to już nie kościół tylko korporacja zrzeszająca biznesmenów w sutannach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mi za różnica, który złodziej to zgarnie. Ja nie jestem katolikiem - to i kraść nie umiem. Ale że podatków nie płacą - to szkoda. Moje dzieci miały by mormalną szkołę albo chodnik przed blokiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kościół nie ma monopolu na wiarę. ludzie wierzący nie muszą korzystać z usług kościoła. warto namawiać ludzi wierzących do zerwania z tą organizacją. śluby kościelne, chrzty - za to wszystko niepotrzebnie płacimy pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo "dido"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tekst jak z Trybuny Ludu, czy jak tam się nazywał Dziennik Wschodni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim szanownym Internautom chcę przypomnieć, że majątek ten został zagrabiony przez KOMUNISTÓW po 1945 r. Prawo do poszanowania własności prywatnej jest jednym z fundamentalnych praw cywilizacji zachodniej. NIE KRADNIJ.....to dotyczy także komunistów i wszelkiej maści lewaków.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobiasz napisał:
Wszystkim szanownym Internautom chcę przypomnieć, że majątek ten został zagrabiony przez KOMUNISTÓW po 1945 r. Prawo do poszanowania własności prywatnej jest jednym z fundamentalnych praw cywilizacji zachodniej. NIE KRADNIJ.....to dotyczy także komunistów i wszelkiej maści lewaków.....
a czarnej mafii to nie dotyczy??? niby tacy dobrzy sa dla ludzi to niech robia cos pozytecznego a nie tylko chca sie bogacic kosztem innych!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Zgroza!
Zawsze kościół żerował na ciemnym ludzie, w Polsce jest ich większość ciemnoty !!! To jest przyczyna nie udolności rządzących nie da się nic zrobić z tymi ciemniakami podsyconymi przez Jarosława na prochach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś policzył ile zagrabiła czerwona chołota po 1989 r. Z dnia na dzień sekretarze PZPR stali się PREZESAMI banków, rad nadzorczych, korporacji finansowych, spółek. Gdzie zdobywali potrzebne kwalifikacje?....w Soczi, Baku, czy Azerbejdżanie? Skąd wzięli pieniądze na rozkręcenie interesów i powstanie fortun CZERWONEJ OLIGARCHII. ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
a czarnej mafii to nie dotyczy??? niby tacy dobrzy sa dla ludzi to niech robia cos pozytecznego a nie tylko chca sie bogacic kosztem innych!!!!
Szanowny Internauto -GOŚĆ- przeczytaj raz jeszcze mój post wolno i ze zrozumieniem.....ze zrozumieniem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobiasz napisał:
Wszystkim szanownym Internautom chcę przypomnieć, że majątek ten został zagrabiony przez KOMUNISTÓW po 1945 r. Prawo do poszanowania własności prywatnej jest jednym z fundamentalnych praw cywilizacji zachodniej. NIE KRADNIJ.....to dotyczy także komunistów i wszelkiej maści lewaków.....
I oddany potrójnie !!!! Ty sie gnoju lepiej prześpij po odprawionej mszy, niech ci z japy wińsko wywietrzeje i dopiero wtedy coś napisz ! Tylko nie przepisuj z brewiarza, juz lepiej z innych bajek choćby Andersena, lepsze to to i piekłem głupoli nie straszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację Szanowny forumowiczu.Jednak "KOMUNIŚCI" utworzyli "emerytalny fundusz kościelny" utrzymywany właśnie z tych nieruchomości.Czy należy go zlikwidować?!!!Pod żadnym pozorem hierarchia kościoła nie pozwoli na to ,a naród niechaj "zdycha".I tak to się świetnie karmi gawiedź półprawdami......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drugim podmiotem okradzionym przez komuchów gdy Mesjasz na krasnom tankie wjechał w Polszu jest ziemiaństwo. Główne budynki na ulicy Krakowskiego Przedmieścia to własność organizacji ziemiańskich. W tym gmachy od "sprawiedliwości" czyli sundy. Ta kasta była bardzo nielubiana przez PRL jak i III RP. Miałem kolegę wybitnego sportowca, który nie mógł reprezentować barw PRL bo w ankietach w rubrykach pochodzenie pisał zawsze : ziemianin. Brać, zabierać było łatwo ale oddać jest bardzo trudno. Dam 2 przykłady znane mi osobiście; Właściciel zakładu produkcji wag przy ul. Krochmalnej 24 Pan Kozłowski powiesił się na strychu gdy mu rodacy zabrali zakład wraz z domem przy zakładzie. Drugi przykład Pan Hess właściciel zakładu produkcji wag przy ul. Lubartowskiej 56-58 umarł w komórce bo mu komuchy zabrali wsio. Ten człowiek mimo.,ze był Niemcem zrobił bardzo dużo dla Lublina. Nie znosił Hitlera i dlatego szkopy zabrali mu budynki przy ul. Lubartowskiej i siedziało tam podczas okupacji szkopskiej Gestapo. Podczas jednej scysji gestapowiec uderzył Pana Hessa w twarz za to, że brzydził się tym co robili Jego rodacy. Ostatni czytałem, że Uniwersytet Medyczny chce sprzedać te budynki, które dostał poi wyzwoleniu z majątku Pana Hessa. A przecież w tym mieście jest ( jeszcze kilkanaście lat temu była ) rodzina i wg prtawa Im się należy ta nieruchomość. czyli komuchy prosto zabrać to umieliście a jak oddajecie to wypominacie. Prawdę pisał Minister Beck:"szkop zabierze mi wolność a sobiet wolność i duszę". Minęło 66 lat od wejścia Mesjasza na krasnom tankie do Lublina prawie 80% tubylców myśli i robi jak: Wania, Sasza, Kola, Żenia i nni spod znaku CCCP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
I oddany potrójnie !!!! Ty sie gnoju lepiej prześpij po odprawionej mszy, niech ci z japy wińsko wywietrzeje i dopiero wtedy coś napisz ! Tylko nie przepisuj z brewiarza, juz lepiej z innych bajek choćby Andersena, lepsze to to i piekłem głupoli nie straszy.
STYX takie argumenty nazywa się po prostu "ad personam". Jestem prawnikiem z zawodu i tym się różnimy od siebie, że ja wiem co piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wikary napisał:
Zawsze kościół żerował na ciemnym ludzie, w Polsce jest ich większość ciemnoty !!! To jest przyczyna nie udolności rządzących nie da się nic zrobić z tymi ciemniakami podsyconymi przez Jarosława na prochach !!!
CZERWONI NICZYM SIĘ NIE RÓŻNIĄ OD CZARNYCH !!! TYLKO TYM ŻE CZARNI SĄ BARDZIEJ BESZCZELNI JAK TY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...