Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie idźcie  narazie nie ma Ustawy lub Uchwały zabraniającej zgromadzeń,jest do tego bliżej jak dalej.Korzystajmy z Wolności.   WŚRÓD NOCNEJ CISZY= ''Czem prędzej się wybierajcie''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 grudnia "obrońcy demokracji" będą protestować pod domem opozycjonisty z czasów PRL w obronie instytucji powołanej w stanie wojennym. Ot logika :D
KOD zdecydowanie odcina się od demonstracji 13 grudnia pod domem pana prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koordynator KOD na lubelskie - Bartosz Sierpniowski, członek Rady Powiatu Platformy Obywatelskiej. http://www.platforma.zamosc.pl/page/28/bartosz-sierpniowski-lat-31.html Trzeba coś jeszcze więcej dodawać, czy już wszystko jasne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrałoby PO, nasprowadzalo uchodźców to by zobaczyli co to brak demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obywatele dla demokracji”, odbywać będzie się główna manifestacja KOD przed Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie. Powinno być - Sieroty po PO dla własnych stołków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiesz to wystarczy posłuchać wiadomości. Cała władza przechodzi w ręce działaczy PiS, ślepo podanych panu prezesowi. Sprowadzi się do tego że Polską będzie mógł rządzić niepodzielenie pan prezes i nie będzie nikogo kto będzie mu się mógł sprzeciwić. Dlatego organizujemy się, aby chociaż nas głos, był głosem rozsądku i opamiętania, takim gwizdkiem ostrzegawczym.
  Chwilę wczesniej podzielnie rządził pan Tusk z Merkel, po nim pani Kopacz podzielnie z Tuskiem i Mrekl - dla mnie to były większe zagrożenia dla Polski niż "niepodzielne" rządy JK czy PiSu (o ile naprawdę do tego dojdzie), więc śpię spkojnie, natomiast dziwię się, że nie protestowałeś w oblizczu realnego zagrożenia dla niepodłegłości swojej ojczyzny, a dopiero wobec wyimaginowanego zagrożenia dla demokracji (która jest nagorszym z możliwych ustrojów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy ślepo poddany pisowiec niż prosty złodziej...
Tak naprawdę sprawa nie jest oczywista, bo chyba nikt nie ma wątpliwości że 1946 lepszy byłby złodziej niż ślepo podany Stalinowi Bierut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy uzgodnili z sepleniącym Januśkiem, że manifestacja tak ale nie koło miejskiego kibla na Pl. Litewskim bo to miejsce zawłaszczone przez Januśka. Wszak chłop mało tam nie zginął jak Go chcieli POgłaskać dziurawym chodakiem i Pan Prokurator rozpoczął dochodzenie przeciwko zbrodniarzom co jak podała nasi prasa rzucili w Januśka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę sprawa nie jest oczywista, bo chyba nikt nie ma wątpliwości że 1946 lepszy byłby złodziej niż ślepo podany Stalinowi Bierut.
Dla widzących analogie z 1946 jest tylko jedno odpowiednie miejsce - szpital w Abramowicach. Najlepiej w sali obok założyciela KOD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieroty po PO będą wypłakiwać swoje żale. PO zagrażało naszej demokracji. Teraz wszystko wróciło do normy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koordynator KOD na lubelskie - Bartosz Sierpniowski, członek Rady Powiatu Platformy Obywatelskiej. http://www.platforma.zamosc.pl/page/28/bartosz-sierpniowski-lat-31.htmlTrzeba coś jeszcze więcej dodawać, czy już wszystko jasne?
zebranie organizacyjne u działaczki SLD  z Zielonego Talerzyka wot dymokracja ::: :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koordynator KOD na lubelskie - Bartosz Sierpniowski, członek Rady Powiatu Platformy Obywatelskiej. http://www.platforma.zamosc.pl/page/28/bartosz-sierpniowski-lat-31.htmlTrzeba coś jeszcze więcej dodawać, czy już wszystko jasne?
zebranie organizacyjne u działaczki SLD  z Zielonego Talerzyka wot dymokracja ::: :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zebranie organizacyjne u działaczki SLD  z Zielonego Talerzyka wot dymokracja ::: :))))
O dymokracji nad flakami, platfusy z lsd rozprawiali :))))) https://twitter.com/Kom_Obr_Dem/status/674342805410553857
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla widzących analogie z 1946 jest tylko jedno odpowiednie miejsce - szpital w Abramowicach. Najlepiej w sali obok założyciela KOD.
Jeśli to autentyk, to mam nadzieję, że ten pan odpowie za podżeganie do nienawiści i przestępstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem. Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą. Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem. Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było…… Kiedy przyszli po Trybunał Konstytucyjny……. nie protestowałem……
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem. Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą. Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem. Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było…… Kiedy przyszli po Trybunał Konstytucyjny……. nie protestowałem…
  Kiedy autorytarnie rządził Tusk, nie protestowałem... Kiedy "rządziła" Kopacz, nie prostestowałem... Kiedy wygrał Kaczyński - obudziłem się z 8-letniego letargu i postanowiłem zademonstrować, że lezy mi na sercu dobro Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można być wiarygodnym obrońcą demokracji jeśli kandydowało się z ramienia PO? Tak jak pan koordynator Bartosz Sierpniowski, kandydat do RM Zamość z ramienia PO. Śmiech na sali, przecież tu nie o żadną demokracje chodzi tylko o to, że panowie którzy raczyli się winkiem za 2 tys zł butelka i ośmiorniczkami, którzy nosili zegarki po kilkadziesiąt tysięcy złotych zostali odspawani od koryta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałeś Chamie złoty róg ostał Wam się tylko KOD. Uważajcie na Bolka tego od Nobla bo jak w warszafce za "rzundów" POkrak "S" wyszła na ulice to Bolek apelował do POlicji, żeby manifestantów spałowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba iść. Trzeba zwalczyć dude, kurdupla, macierewicza i resztę rydzyków. Będę na 100%
Tak towarzysze trzeba a jakze. Trzeba znow wsadzic na stolki mira rycha i zbycha, sikorskiego, bula thuska i klopacz. Sitwo wroc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kawior Obiady Drinki - czemu DW nie reklamuje demonstracji Patriotów?
Bo moze rychy zbychy z PO zlecaly platne reklamy w tej gazetce. Status quo musi byc zachowany. Przeciez nie pojdziem robic za 6 tysiecy bo to tylko durnie robia za tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...