Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOD Lublin: Nie jesteśmy przeciwko PiS, bronimy demokracji

Utworzony przez Guest, 11 grudnia 2015 r. o 12:59 Powrót do artykułu
A gdzie nie słyszałeś? W Radiu Maryja? Nie mieli nigdy głównych mediów po swojej stronie, to nie słyszałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY TO CHODZI O KOMITET OBRONY DEWIACJI ;-) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Obrony Degrengolady - degrengolada «zupełny rozkład wartości moralnych w jakimś środowisku»
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jadę protestować do Warszawy. Ludzie łączmy się i protestujmy przeciwko niszczeniu ładu w państwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się przyłączę. trzeba protestować dopóki jeszcze można, bo to co pis wyprawia jest naprawdę groźne. trzeba to ludziom i wyborcom pisu uświadamiać z całą mocą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra, 60 osób , margines niegodny uwagi, mogą się spotykać w autobusie mpk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALe z was lemingi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojówki GW-PO do ataku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jesteście przeciwko PIS? ?? przecież to oni są podpalacze i wywrotowcy, i to oni są wielkim zagrożeniem dla porządku prawnego dla naszej, jak się okazuje jeszcze tak słabej demokracji, to oni zapowiadają majstrowanie przy konstytucji !!! kaczyński co potrafi to wyłącznie psuć ! no to jak można mówić o tym że bronicie demokracji i nie jesteście przeciwko pisowi ? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak jest mocny w gębie, bezpiecznie w domu z nad talerza rosołu komentując rzeczywistosc słowami ktore uslyszal w mediach (prawych, lewych, zaleznych i niezaleznych). Wszelki własny wysiłek intelektualny jest ponad jego sily. Łatwiej dzialac w okreslonym schemacie. Łatwiej dać narzucic sobie sposob myslenia odciażajac przegżane komórki mozgowe. Już stare przyslowie mówi - mądry Polak po szkodzie. Ktoregos dnia obudza sie w ręku w nocniku Prezesa Polski "według mnie" Jarslawa Aleksandra Kaczynskiego i wachając reke z parujacej uryny stwierdza ze cos tu śmierdzi, nie zauważając ze po pas są juz w gównie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że Ci ludzie mają wyprane mózgi przez media. Jaka obrona demokracji? Trybunał Konstytucyjny powiedzmy sobie szczerze jest '' Naczelnym Organem Władzy'' a nie sądem konstytucyjnym. Przecież nikt nie likwiduje TK - chodzi o blokadę reform poprzez obsadzenie tej instytucji swoimi ludźmi. Po co ta zabawa w wybory Głowy Państwa, Sejmu, Senatu skoro 15 facetów z konkretnej partii może blokować skuteczne rządzenie. Dlaczego nikt nie mówi że tzw, ''sędzią TK może być gość po zaocznych studiach prawniczych który dorabia sobie jako magazynier. Jakie to są autorytety? Tak na marginesie - nie jestem zwolennikiem PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego DW wspiera tę SZOPKĘ zwaną kod?! Kilka dni temu jeden z liderów KOD PUBLICZNIE GROZIŁ ŚMIERCIĄ KACZYNSKIEMU! CZY DZIENNIK WSCHODNI WSPIERA TAKIE DZIAŁANIA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faszyści z PiS już szykują na was baseballe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WYCIE JEST SYGNAŁEM, że BANDY z 3RP tracą dostep do koryta. I O TO CHODZIŁO! Brawo KUKIZ'15 BRAWO PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MILIONY POLAKÓW wybrało swoich POSŁÓW I SENATORÓW. Ci stworzyli większość i powstał demokratycznie wybrany RZĄD. DLACZEGO 15 gnomów TK - z organizacji stworzonej w epoce PRL blokują ZMIANY W MOIM KRAJU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawczyki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie straszyć PiSem. Dajcie im zrobić porządek w tej stajni Augiasza, którą zostawiły po sobie PO-PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WYCIE JEST SYGNAŁEM, że BANDY z 3RP tracą dostep do koryta. I O TO CHODZIŁO! Brawo KUKIZ'15 BRAWO PIS!
po wypowiedzi widać twoją  inteligencję,piwo działka i co tam jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jadę protestować do Warszawy. Ludzie łączmy się i protestujmy przeciwko niszczeniu ładu w państwie!
Chciales powiedziec naszego ładu, miru zbychu rychu czy jak ci tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próbował w PO i mu nie wyszło, próbował u Palikota i też nic, ale jest wytrwały i się nie poddaje... Choć wynik będzie ten sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...