Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kobietę do noclegowni a dzieci do bidula....co za bezduszność sądu. Ciekawe czy ci wszyscy sędziowie komornicy urzednicy policzyli ile będzie kosztować utrzymanie dzieci w domu dziecka i jaką krzywdę wyrządzają tej rodzinie rozdzielając ją i niszcząc........im trzeba pomóc najzwyczajniej w świecie. Chyba taka jest lub powinna być misja tych instytucji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest ojciec lub ojcowie tych dzieci?Dlaczego nie zajmie się swoim licznym przychówkiem?To że ma się troje dzieci nie jest żadnym usprawiedliwieniem bezprawia.Żeby mieć dzieci to najpierw trzeba na te dzieci mieć pieniądze.Nigdy odwrotnie.Epatowanie opinii publicznej liczną dzietnością to wymuszanie okupu,to oszustwo niegodne matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ulice krowe wyrzucić a bękarty do domów dziecka
jesli nie masz nic mądrego do napisania to nie wypowiadaj sie !!!!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest ojciec lub ojcowie tych dzieci?Dlaczego nie zajmie się swoim licznym przychówkiem?To że ma się troje dzieci nie jest żadnym usprawiedliwieniem bezprawia.Żeby mieć dzieci to najpierw trzeba na te dzieci mieć pieniądze.Nigdy odwrotnie.Epatowanie opinii publicznej liczną dzietnością to wymuszanie okupu,to oszustwo niegodne matki.
czy ktos mowi ze ta kobieta nie ma na utrzymanie dzieci?? na utrzymanie ma pieniadze lecz nie na mieszkanie, zreszta za taka rudere to wstyd wogole sie ubiegac o czynsz,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do patafiana,ty cholerny debilu,nawet nie wiesz jak ta kobieta to przezywa,a ty ja tak nazwales,widocznie swoja mame tez tak nazywasz,najpierw sie zastanow a pozniej pisz,ciekawe czy tobie by bylo przyjemnie jakby ktos o tobie tak napisal a ta kobiete popieram,a naszych urzednikow z mila checia do worka i o sciane.Cholerne darmozjady siedza za biurkami kawe i ciastka jedza az im dupy rosna i nie maja sily sie podniesc,tak twirdza ze nie ma mieszkan a doliczyli sie ile mieszkan na dziko ludzie zajeli,moze czas nawyzszy aby wstali za biurek i zrobili cos aby ulatwic zycie a nie je niszczyc,wstydze sie ze jestem polka bo to wstydz w takim panstwie miszkac gdzie jest bezdusznosc urzednikow i nie ktorych mieszkancow.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do patafiana,ty cholerny debilu,nawet nie wiesz jak ta kobieta to przezywa,a ty ja tak nazwales,widocznie swoja mame tez tak nazywasz,najpierw sie zastanow a pozniej pisz,ciekawe czy tobie by bylo przyjemnie jakby ktos o tobie tak napisal a ta kobiete popieram,a naszych urzednikow z mila checia do worka i o sciane.Cholerne darmozjady siedza za biurkami kawe i ciastka jedza az im dupy rosna i nie maja sily sie podniesc,tak twirdza ze nie ma mieszkan a doliczyli sie ile mieszkan na dziko ludzie zajeli,moze czas nawyzszy aby wstali za biurek i zrobili cos aby ulatwic zycie a nie je niszczyc,wstydze sie ze jestem polka bo to wstydz w takim panstwie miszkac gdzie jest bezdusznosc urzednikow i nie ktorych mieszkancow.
Skoro tak pani wstyd za urzędników i niektórych mieszkańców, to niech pani sama podaruje tej kobiecie pieniądze i ją wesprze. Bardzo łatwo jest narzekać na urząd, bo robią to wszyscy, a skoro robią to wszyscy, to ja też - bo czemu by nie? Oni przecież nic nie robią... Hipokrytko, sama coś zrób i rusz swoją dupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak pani wstyd za urzędników i niektórych mieszkańców, to niech pani sama podaruje tej kobiecie pieniądze i ją wesprze. Bardzo łatwo jest narzekać na urząd, bo robią to wszyscy, a skoro robią to wszyscy, to ja też - bo czemu by nie? Oni przecież nic nie robią... Hipokrytko, sama coś zrób i rusz swoją dupę.
Dupku bronisz się i urzędasów , bo poczuwsz się do winy , jesteś jednym z nich , i tylko szpanować na salonach potrafisz po za tym nic. Udajesz że coś robisz, a najlepiej ci wychodzi picie czrnej lury zwanej kawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeju i tak te mieszkania puste stoja to co im szkodzi biedna kobiete w tym mieszkaniu zostawic niech placi chociaz te sto zl miesiecznie miastu..nasz rzad to gnoje mysla tylko o swoich tylkach a jak by im przyszlo tak zyc za 100 zl miesiecznie to by sie gnoje zaplakali..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się a gdzie jest ojciec tych dzieci, czy może ojcowie? Gdzie są ich alimenty? Wszystkim żal dzieci ale prawda jest taka, że to matka naraziła ich na taki los! Poza tym co z rodzinami, które od lat czekają w kolejce na mieszkania socjalne, ich los również nie jest różowy!? Ta pani zajęła ich miejsce! Wiązała się z przypadkowymi mężczyznami, nie pracowała i nie płaciła czynszu! Do kogo więc teraz ma pretensję? Uczy od małego dzieci, że wszystko jej się należy, żyje roszczeniowo bez żanej odpowiedzialności! Tej pani nie jest mi żal, żal mi kobiet pracujących od świtu do nocy, które zarabiją aby opłacić czynsz i nakarmić dzieci, żal mi tych, którzy latami czekają na mieszkanie, bo nie stać ich na kredyt,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że znam tą kobietę bardzo dobrze. Każdy z was ma trochę racji. Ci co są przeciw i ci za. Też mam dzieci i mieszkam na stancji choć mogłam tak jak ona zająć pustostan. Jak możesz jednak mówić o niej jakbyś ją znał. Że niby ma dzieci z przygodnych znajomości? Bzdura! Bzdurą też jest, że zajęła czyjeś miejsce. Nikt nie wspomniał o tym, że mieszkanie, które zajęła(ruderę), było wyłączone z użytku i w tamtym czasie, nikt by go nie dostał. Ponadto jej dzieci są zbyt małe by zrozumieć co się dzieje i nie wiedzą napewno czy matka płaci czy uważa, że jej się wszystko należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do patafiana,ty cholerny debilu,nawet nie wiesz jak ta kobieta to przezywa,a ty ja tak nazwales,widocznie swoja mame tez tak nazywasz,najpierw sie zastanow a pozniej pisz,ciekawe czy tobie by bylo przyjemnie jakby ktos o tobie tak napisal a ta kobiete popieram,a naszych urzednikow z mila checia do worka i o sciane.Cholerne darmozjady siedza za biurkami kawe i ciastka jedza az im dupy rosna i nie maja sily sie podniesc,tak twirdza ze nie ma mieszkan a doliczyli sie ile mieszkan na dziko ludzie zajeli,moze czas nawyzszy aby wstali za biurek i zrobili cos aby ulatwic zycie a nie je niszczyc,wstydze sie ze jestem polka bo to wstydz w takim panstwie miszkac gdzie jest bezdusznosc urzednikow i nie ktorych mieszkancow.
  a czego ty nie dasz swojego mieszkania jakżeś taka litościwa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stać ją na 3 dzieci to widocznie jest bogata, bo ja jak nie mam pieniędzy to mam jedno dziecko i kredyt na 30 lat który muszę spłacać, żyjąc przez 30 lat o chlebie i wodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec nie żyje.
ojcowie zyja. znam ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajoma...Znam tą dame   gdzie sa ojcowie tych dzieci a jesli juz to  gdzie alimety alimety na dzieci .Ale jak sie lubi  tak zwane w tej dzielnicy melanże i dobra zabawe to zapomina sie zapłaceniu czynszu A tatus ostatniego dziecka  zarazbia dobre pieniazki w Angli wiec nie rozumie postawy tej pani stac ja na wynajecie stancji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto Lublin nie jest przyjazne do mieszkania stwierdziłam to po 10 latach powiedziałam dość i wyjechałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdzichu kontroluj morde!!!jak ci mama dała itata pomogli to jestes cwany buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie oceniac z boku bo was to nie dotyczy tylko ciekawe co wy byscie zrobili w takiej sytuacji.to co pisza niektorzy jest poprostu zalosne!troche empatii i wspolczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajoma...Znam tą dame gdzie sa ojcowie tych dzieci a jesli juz to gdzie alimety alimety na dzieci .Ale jak sie lubi tak zwane w tej dzielnicy melanże i dobra zabawe to zapomina sie zapłaceniu czynszu A tatus ostatniego dziecka zarazbia dobre pieniazki w Angli wiec nie rozumie postawy tej pani stac ja na wynajecie stancji
Co cie to przedewszystkim obchodzi czy ma alimenty gdzie jest tatus jeden czy drugi.to nie jest jej wina ze jeden i drugi tatus jest nieodpowiedzialnym gnojem i dzieci tez nie sa niczemu winne i powinny miec godne zycie jak kazdy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="obrońca" post="993204" timestamp="1422471665"]Dupku bronisz się i urzędasów , bo poczuwsz się do winy , jesteś jednym z nich , i tylko szpanować na salonach potrafisz po za tym nic. Udajesz że coś robisz, a najlepiej ci wychodzi picie czrnej lury zwanej kawą.[/quotedo]dokladnie,z ukrainy przywoza ludzi i zapewniaja im byt a samotna matke zgnoic najlepiej.pieprzona Polska[quote name="magda" post="993103" timestamp="1422458643"]jesli nie masz nic mądrego do napisania to nie wypowiadaj sie !!!!!!!!!!! [/quote]o ja co za zryty beret!Krowa to jestes ty i to ze zgabczeniem mozgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się a gdzie jest ojciec tych dzieci, czy może ojcowie? Gdzie są ich alimenty? Wszystkim żal dzieci ale prawda jest taka, że to matka naraziła ich na taki los! Poza tym co z rodzinami, które od lat czekają w kolejce na mieszkania socjalne, ich los również nie jest różowy!? Ta pani zajęła ich miejsce! Wiązała się z przypadkowymi mężczyznami, nie pracowała i nie płaciła czynszu! Do kogo więc teraz ma pretensję? Uczy od małego dzieci, że wszystko jej się należy, żyje roszczeniowo bez żanej odpowiedzialności! Tej pani nie jest mi żal, żal mi kobiet pracujących od świtu do nocy, które zarabiją aby opłacić czynsz i nakarmić dzieci, żal mi tych, którzy latami czekają na mieszkanie, bo nie stać ich na kredyt,
. Tak jak ja pracuje na kredyt, na utrzymanie mieszkania na jedzenie i nikt mi nie daje i nie zarabiam milionów tylko mam kilka prac i jednego dnia w dwóch pracach pracuje, i nie mając dnia wolnego w tygodniu....i nikt mi nic za darmo nie daje :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...