Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo brawo dla tych którzy głosno wyrazaja swoje niezadowolenie ! Koniec ze stołkami, nocnymi glosowaniami. Trzeba uzdrowić chory kraj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam? Nikogo nie zamknęli za te krzesła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahaha ale brechta 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie tacy jak Ci krzyczący robią prawicy krecią robotę. Szkoda słów.  Takie prostackie zachowania - zamiast merytorycznej dyskusji - są czystą pożywkę, żeby robić z RNu czy Korwinowców pełną bekę w TV, a potem się jeden z drugim zdziwi, że o nim źle w TVNie mówią.  Jestem totalnym przeciwnikiem Komorowskiego, ale umiem zachować umiar i nie dawać przeciwnikom do rąk oręża, którym potem nawalają w prawicę.  Zrozumcie, te 2-3% "naszych" musi przekonać resztę, a nie alienować się robiąc prostackie zadymy na wiecach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troche obiektywizmu - przeciez nikt nie przeklinal - nagroda goebbelsa dla Was...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyślij Bronka na emeryturę... bo siara !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każdym razem, gdy widzę coś takiego wstyd mi, że jestem Polką... Ludzie nie mają za grosz kultury, szacunku dla drugiego człowieka.... Nie mają nawet żadnych argumentów, a wiadomo - kto nie ma argumentów najgłośniej krzyczy bo tylko tak zostanie zauważony. Łykają jak pelikan kluski wszystkie teksty Jarka czy innego Korwina i drą gęby bez sensu zamiast zmieniać się sami na lepsze - jeśli Polacy się nie zmienią, nie zaczną konstruktywnie, mądrze rozmawiać, rozwiązywać problemów to nigdy nie będzie w tym kraju lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z naszego miasta. Tu kolesie z WSI nie mają czego szukać. Zabierz też Żuka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś zaśmierdziało w Lublinie... a to zgniłe jajao BK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malolaci ktorzy nie wiedza co to komuna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5:25: proponujemy emigracje? przyznać to się potrafi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha! Lubie ich ;) Niech wie, że nikt go nie chce ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każdym razem, gdy widzę coś takiego wstyd mi, że jestem Polką... Ludzie nie mają za grosz kultury, szacunku dla drugiego człowieka.... Nie mają nawet żadnych argumentów, a wiadomo - kto nie ma argumentów najgłośniej krzyczy bo tylko tak zostanie zauważony. Łykają jak pelikan kluski wszystkie teksty Jarka czy innego Korwina i drą gęby bez sensu zamiast zmieniać się sami na lepsze - jeśli Polacy się nie zmienią, nie zaczną konstruktywnie, mądrze rozmawiać, rozwiązywać problemów to nigdy nie będzie w tym kraju lepiej.
NIE MAJĄ ŻADNYCH ARGUMENTÓW ? czy ty z księzyca jesteś ? Przecież to kompletny idiota. W Japonii na krzesła włazi, nie umie pisać po polsku, gdzie nie pojedzie to gafa, obraził żonę Obamy. Powiązania z WSI ... nie zaśmiecaj forum jak nie masz nic do roboty to lepiej posprzątaj albo idź na spacer. Ja nie mogę uwierzyć że takie bezmózgi czerpiące wiedzę z tylko z tvn żyją w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za każdym razem, gdy widzę coś takiego wstyd mi, że jestem Polką... Ludzie nie mają za grosz kultury, szacunku dla drugiego człowieka.... Nie mają nawet żadnych argumentów, a wiadomo - kto nie ma argumentów najgłośniej krzyczy bo tylko tak zostanie zauważony. Łykają jak pelikan kluski wszystkie teksty Jarka czy innego Korwina i drą gęby bez sensu zamiast zmieniać się sami na lepsze - jeśli Polacy się nie zmienią, nie zaczną konstruktywnie, mądrze rozmawiać, rozwiązywać problemów to nigdy nie będzie w tym kraju lepiej...
 
Za każdym razem, gdy widzę coś takiego wstyd mi, że jestem Polką... Ludzie nie mają za grosz kultury, szacunku dla drugiego człowieka.... Nie mają nawet żadnych argumentów, a wiadomo - kto nie ma argumentów najgłośniej krzyczy bo tylko tak zostanie zauważony. Łykają jak pelikan kluski wszystkie teksty Jarka czy innego Korwina i drą gęby bez sensu zamiast zmieniać się sami na lepsze - jeśli Polacy się nie zmienią, nie zaczną konstruktywnie, mądrze rozmawiać, rozwiązywać problemów to nigdy nie będzie w tym kraju lepiej...
ma Pani 100%racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie REZYDENCIE Bredzisławie, kończ Pan i wstydu oszczędź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze to jestem dumny, że w Lublinie są ludzie, którzy poznali się na tym człowieku, bo prezydentem to ciężko go nazywać. bk mówi o przekrzykiwaniu, to tylko ludziom zostało, głosami już nie wiele zdziałają bo i tak przekombinują na swoją szalę wybory. Co jest dziwne, prawie w każdym mieście (i nie mówię tutaj tylko o aktywistach prawicowych) bk jest mieszany z błotem - co popieram, ale sondaże w tv nadal pokazują tego żydka jako lidera. Szkoda, w tej Polsce działy się i dzieją dziwne rzeczy, jak za pis tak i za po, z tym że po jednak daje się bardziej we znaki zwykłym Polakom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla młodych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem, wysłuchałem... Przykre, że nie można prowadzić zdrowej debaty, zdrowego dialogu. Przeciwnicy Bronisława Komorowskiego nic nie powiedzieli, jedynie skandowali hasła, które w zasadzie można byłoby przykleić i do nich samych. Ot, taka to nasza demokracja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malolaci ktorzy nie wiedza co to komuna
 
Malolaci ktorzy nie wiedza co to komuna
  a ja jestem stara i wiem co to komuna i komuno wróć, bo solidaruchy z lat 80 rozpieprzyli kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin! Bałem się, że na przywitanie tego pozoranta przyjdzie tylko zgraja lemingów, ale się nie zawiodłem! Pozdrawiam i dziękuje wszystkim, którzy zadbali o przegonienie tego człowieka z naszego miasta! Precz z komuną!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...