Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu "nie chce oddać miasta" Piotr Kowalczyk? Lubelska debata o polityce i samorządzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2017 o 19:01 Powrót do artykułu
Jak Żuk wypadnie z obiegu, to mam nadzieje, że zadymiarz Kowalczyk również... A wogóle to Kowalczyk jest z PSL!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kwik ryjów odrzynanych od koryta.
-1
Zuk niszczy lublin, gwóźdź do trumny to betonowa pustynia z sikawką za 50 mln zł.
0
dlatego w samorzadach powinny być tylko 2 kadencje. A potem kop w ...
0
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
na najwyższych stanowiskach samorządowych prezydenta, burmistrza, wójta powinny być maksymalnie 2 kadencje
0
Ciekawe ilu radnych i aspirujących do funkcji radnych hejtuje pana Kowalczyka... Nie znam faceta ale ile razy go gdzieś słyszałem tyle razy wypowiadał się z sensem. Czego nie można powiedzieć o "aspirujących" aż przebierających kopytkami do koryta. Nie słyszałem jeszcze mądrego radnego z PiS.
0
Ja bym proponował pójść dalej i wprowadził bym kadencyjność w Sejmie i Senacie.Dwa razy możliwość otrzymania od narodu mandatu posła czy senatora a potem aut.Ile to tępych dzid pokroju:Kaczyński,Maciarewicz,Pawłowicz,Ziobro czy Kamiński nie musiał by człowiek więcej oglądać w Sejmie czy Senacie. 
0
Kwik oderwanych od koryta i koshernyh którzy by chcieli też porządzić
0
Do Adama Jesteś bardzo bezstronny i pluralistyczny -tępe dzidy to wyłącznie z PISu? Zapomniałeś oczywiście całkiem przypadkowo o Kierwińskim,Brejzie ,naczelnym chamie polski Niesiołowskim,Musze itp
0
Kowalczyk powiedział to co myśli większość mieszkańców - PiS rządził w mieście 8 lat i jest bardzo czarny okres dla Lublina. Na szczęście Żuk wziął się ostro do roboty i szybko nadrobiliśmy zaległości.
0
Mam pytanie - czy Lublin to jest folwark pana Kowalczyka??
0
Nie wiedziałem że Lublin należy tylko do Kowalczyka
0
niesmaczne zgromadzenie przy korycie
0
Kowalczyk przecież startował z PiSu, farbowany lis!
0
Oby Lublin nie wpadł w ręce całe życie bezrobotnego Tułajewa i innych zPis. Żuk odbudował miasto, a Kowalczyk ma odwagę mówić to co myśli !
0
Brawo Piotr Kowalczyk za mądre słowa
0
Każdy jest dobry, pod warunkiem że nie jest z PSL!!!,
0
Wszystko się zgadza - tacy ludzie jak Tułajew czy Czarnek to katastrofa dla Lublina i jego mieszkańców. Wrócą czasy Pruszkowskiego - marazm i stagnacja...
0
A co ten Niezgoda może powiedzieć .Cienias jest podobnie jak towarzysz Czerniak
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: