Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu "nie chce oddać miasta" Piotr Kowalczyk? Lubelska debata o polityce i samorządzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2017 r. o 19:01 Powrót do artykułu
Jak Żuk wypadnie z obiegu, to mam nadzieje, że zadymiarz Kowalczyk również... A wogóle to Kowalczyk jest z PSL!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwik ryjów odrzynanych od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk niszczy lublin, gwóźdź do trumny to betonowa pustynia z sikawką za 50 mln zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego w samorzadach powinny być tylko 2 kadencje. A potem kop w ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na najwyższych stanowiskach samorządowych prezydenta, burmistrza, wójta powinny być maksymalnie 2 kadencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu radnych i aspirujących do funkcji radnych hejtuje pana Kowalczyka... Nie znam faceta ale ile razy go gdzieś słyszałem tyle razy wypowiadał się z sensem. Czego nie można powiedzieć o "aspirujących" aż przebierających kopytkami do koryta. Nie słyszałem jeszcze mądrego radnego z PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym proponował pójść dalej i wprowadził bym kadencyjność w Sejmie i Senacie.Dwa razy możliwość otrzymania od narodu mandatu posła czy senatora a potem aut.Ile to tępych dzid pokroju:Kaczyński,Maciarewicz,Pawłowicz,Ziobro czy Kamiński nie musiał by człowiek więcej oglądać w Sejmie czy Senacie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwik oderwanych od koryta i koshernyh którzy by chcieli też porządzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Adama Jesteś bardzo bezstronny i pluralistyczny -tępe dzidy to wyłącznie z PISu? Zapomniałeś oczywiście całkiem przypadkowo o Kierwińskim,Brejzie ,naczelnym chamie polski Niesiołowskim,Musze itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie - czy Lublin to jest folwark pana Kowalczyka??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem że Lublin należy tylko do Kowalczyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niesmaczne zgromadzenie przy korycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk przecież startował z PiSu, farbowany lis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby Lublin nie wpadł w ręce całe życie bezrobotnego Tułajewa i innych zPis. Żuk odbudował miasto, a Kowalczyk ma odwagę mówić to co myśli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy jest dobry, pod warunkiem że nie jest z PSL!!!,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ten Niezgoda może powiedzieć .Cienias jest podobnie jak towarzysz Czerniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk dobrze gadać. Ma odwagę.Nie da się zagłuszać.Razem z Żukiem dobrze rządzą Lublinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy z nich chyba się boją, że w kwietniu państwo będzie blokować import warzyw, które są dostępne od polskich producentów a nie tylko pchanie do zagranicznych marketów np. rzodkiewki i ogórków z Hiszpanii (sic)!!! bo można na nie więcej zarobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kowalczyk dobrze gadać. Ma odwagę.Nie da się zagłuszać.Razem z Żukiem dobrze rządzą Lublinem
W przyszłym roku beda rządzic w ratuszu ale tym po prawej wylotowka na Biłgoraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...