Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzały motocykle ze Świdnika?

Utworzony przez jadzia, 29 czerwca 2009 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Szanowny redaktor przejrzałby trochę archiwów, poczytał nieco o ówczesnych realiach, porozmawiał z ludźmi i wtedy szybko dowiedziałby się dlaczego zaprzestano produkcji motocykli WSK w Świdniku. Pobieżna analiza sprzedaży i trendów na rynku motocykli w latach 80-tych też będzie pomocna w rozwikłaniu tej "tejemnicy". Trochę wysiłku i merytorycznej wiedzy zamiast pisania bzdur. Za parę lat następny pismak takie bzdety napisze o "tajemniczym" i "niezrozumiałym" upadku Odlewni Ursus w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem jednym z tych szczęśliwych posiadaczy WSK 175 Kobuz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadzia napisał:
Szanowny redaktor przejrzałby trochę archiwów, poczytał nieco o ówczesnych realiach, porozmawiał z ludźmi i wtedy szybko dowiedziałby się dlaczego zaprzestano produkcji motocykli WSK w Świdniku. Pobieżna analiza sprzedaży i trendów na rynku motocykli w latach 80-tych też będzie pomocna w rozwikłaniu tej "tejemnicy". Trochę wysiłku i merytorycznej wiedzy zamiast pisania bzdur. Za parę lat następny pismak takie bzdety napisze o "tajemniczym" i "niezrozumiałym" upadku Odlewni Ursus w Lublinie.
Zaciekawiles mnie. Podaj linki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten opis sytuacji wsk mocno mija się z prawdą. W tamtym okresie nie mialem uprawnień decyzyjnych ale byłem jedną z kilku osób odpowiedzialnych za likwidację motocykli i zagospodarowanie /sprzedaż wyposażenia ,maszyn oraz oprzyrządowania tego wyrobu. Niewiem czy jeszcze kogo to interesuje ale myśle że mam wystarczająco dużą wiedzę na ten temat.Oddzielnym tematem jest problem dokumentacji konstukcyjnej i technologicznej produkowanych w Świdniku motocykli i w tym przypadku gotowy jestem przybliżyć zaintersowanym wszystkie szczegóły związane z tym tematem. Z poważaniem jazy45@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...