Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 
U nas ze 4 tysie pękną bo i xbox, i przyjęcie w restauracji i rower ndiana z media expert, który chyba jest najtańszym wydatkiem, ale to jeden taki dzień w życiu ;)
  To może jak jedyny w życiu to jeszcze skoki na bungie, albo lepiej - ze spadochronem w wynajętym z Dęblina samolocie..... ale wam ludzie odwala. Robita z sakramentu typowo polską wiejską parodię. Pękną 4 tysie...... kto tak pisze? Ten co ledwo wiąże koniec z końcem? Nie..... ten co to go stać i musi się pochwalić na forum jaki to on goguś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może sam fakt podania komunii w kosmosie z jednego statku wysiada komunikant z drugiego komunikowany w stanie nieważkości. Fajnie by powiewały sutanna i alba lub biała sukienka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deska elektryczna to podobno dobry pomysł na prezent. Widziałem takie na stronie www.fleeter.pl w dobrej cenie i chyba się skuszę, bo dzieciaki niby szaleją za tym gadżetem i w Stanach jest mega popularny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deska elektryczna to podobno dobry pomysł na prezent. Widziałem takie na stronie www.fleeter.pl w dobrej cenie i chyba się skuszę, bo dzieciaki niby szaleją za tym gadżetem i w Stanach jest mega popularny.
 
Deska elektryczna to podobno dobry pomysł na prezent. Widziałem takie na stronie www.fleeter.pl w dobrej cenie i chyba się skuszę, bo dzieciaki niby szaleją za tym gadżetem i w Stanach jest mega popularny.
Ja bardziej "obstawał bym" za hulajnogą elektryczną - jest bardziej bezpieczna niż deskorolka elektryczna. Czytałem kilka dni temu o podobnej deskorolce firmy Manta - potrafi ona wyłączyć się w czasie jazdy i człowiek (dzieciak) wylatuje z niej, jak z katapulty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...