Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komunikacja miejska: Ankieter policzy i przepyta pasażerów

Utworzony przez kozio, 11 listopada 2010 r. o 22:57 Powrót do artykułu
ja mam być zadowolony? Większego bałaganu jak teraz nigdy wcześniej nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Tatar na Bronowice mimo ze jest blisko jeden autobus i to co godzine tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linie 10 i 57 są zdecydowanie przeładowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wekeendy i od wtorku do czwartku, w piątki autobusy są zabite studentami wracającymi do domów, część jedzie do Lublina w niedzielę (ci będą zliczeni) a część w poniedziałek rano - już nie zostaną policzeni, więc w piątki autobusy będą zabite ludźmi jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechów-Węglin, jedyna bezpośrednia linia to 26, jednak podróż nią to jak wycieczka krajoznawcza. Ostatnio 3 razy w tygodniu jestem zmuszona do jeżdżenia z Czechowa Płd na Węglin, sczególnie powroty po 19 zajmują mi godzinę i to z 3 przesiadkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jedyną. Jest jeszcze 12 Ale ona jeździ tylko w szczycie i to raz na godzinę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to spoko, zapraszam w 32 lub 39 tak, aby na 3 maja byli już w mpk o godz. 10:00-10:20... BĘDĘ kanary.... jak zawsze o tej porze w sobotę. Kupcie sobie bilety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to spoko, zapraszam w 32 lub 39 tak, aby na 3 maja byli już w mpk o godz. 10:00-10:20... BĘDĘ kanary.... jak zawsze o tej porze w sobotę. Kupcie sobie bilety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałem do ZTM/MPK aby utworzyć linię łączącą Czechów od strony ul. Koncertowej do ul. Diamentowej. Bardzo dużo osób chętnie skorzysta z takiego połączenia. Dostałem co prawda odpowiedź, że firma ZTM zwróci na to uwagę. A ja i wiele innych osób tłucze się nadal samochodami prywatnymi zamiast komfortowo dojechać do pracy i domu autobusem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZTM to nie firma, a z całą pewnością nie firma w rozumieniu potocznym. To organizator komunikacji, a nie przewoźnik. MPK świadczy usługi na rzecz ztm podobnie jak irex czy akl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażerowie w MPK Lublin wyglądają w autobusach jak te ogórki z reklamy Biedronka-mają: parcie na szkło,kiszą się i czasem mają ochotę popływać w zalewie(Zemborzyckim)! He!He!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...