Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lech Pudło - ekonom, dyrektor ZTM z cichego konkursu co nigdzie nie był ogłoszony. Ten człowiek nie ma zielonego pojęcia o komunikacji miejskiej w Lublinie, jak i w ogóle. Po paru rozmowach z nim na różnych spotkaniach stwierdziłem że on może nie wiedzieć jak jeżdżą niektóre linie. To że przeczytał kilka książek na ten temat nie oznacza iż wie co robi. A szkoda bo poraz kolejny miastu jest wyrządzana krzywda komunikacyjna. Ale tak to jest jak zatrudnia się pociołków z MPK, BTZ, czyli ludzi którzy przez ostatnie 20 lat psuli komunikacje w tym mieście. Dziś mają ją naprawiać ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze jest,gdy jedzie niskopodłogowy trolejbus linii 155-można wózkiem inwalidzkim wjechać i"przemieszczać się" po mieście. Tak było dziś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZTM powinno się zamknąć wraz z odejściem Wasilewskiego,Żuka,Fica,Kołodziej-Wnuk.Ta ostatnia powołała "to coś" jako przechowalnia dla kolesi z PO.Przez dwa lata ZTM nie zrobił absolutnie nic poza dezorganizacją komunikacji miejskiej.Ich praca dwuletnia-bardzo ciężka jak myślę,więc premia się należy ograniczyła się do zmiany linii nocnych z 300 na N i sezonowych z literowych na 250... A to,ze nikt w tej firmie pojęcia nie ma o komunikacji zbiorowej to nic nie szkodzi.Pensja co miesiąc i tak jest. To jest właśnie POlityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem troche ponarzekam na mpk bo nie raz musze kombinowac jak tu jechac, by jak najmiej sie przesiadac. Dobrze ze mam miesięczny bo inaczej bym zbankrutowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
linie jak linie, ale ostatnio dwaj kierowcy i ich kultura osobista skutecznie zniechęcili mnie do jazdy mpk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Wrotkowa proszą swoich radnych (są to: Lucyna Henryka Choina, Marek Tadeusz Dalentka, Robert Cezary Drozd, Joanna Maria Flis, Urszula Edwarda Gorczyca, Irena Wanda Kelman, Krystyna Klekotka, Leszek Władysław Lewandowski, Adam Lech Majczak, Stanisław Olszewski, Tomasz Zbigniew Pitucha, Wiesława Maria Raczkowska, Elżbieta Maria Rewucka, Jadwiga Teresa Widerska, Teresa Stanisława Wołosz) o zajęcie się sprawą liniii nr 21. Chcemy dojazdu do Ogrodu Saskiego! Diamentowa (za kościołem) została odcięta od tej części miasta na amen. Prosimy o interwencję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo ja zgłaszałem do rady dzielnicy proponując połączenie linii 20 i 21.Zalety to:kursuje dwa razy częściej,bez konieczności dodatkowego taboru oraz to,że nie będą jeździły jeden za drugim(trasa podobna),z czego jeden zawsze wypełniony,a drugi za kilka minut zupełnie pusty. P.S.Wpisujcie się też na tym forum w inne posty dotyczące linii 21-co najmniej trzy.Może jak nas będzie dużo to ZTM usłyszy nasze prośby,a redakcja (głucha jak dotąd) zajmie sie tematem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydała by się linia komunikacji miejskiej nr 30, która by biegła ulicami:OS. PORĘBA-granitowa-jana pawła II- nadbystrzycka-janowska-żeglarska-romera-diamentowa-zemborzycka-kunickiego-piłsudzkiego-lipowa-krakowskie przedmieście-PLAC LITEWSKI-(powrót ulicamikapucyńska-narutowicza-okopowa-lipowa-...).W razie budowy deptaka do ul. 1-go maja linia biegła by ulicami:...-krakowskie przedmieście-kołątaja-hempla-okopowa-... , przystankiem końcowym był by przystanek OKOPOWA.Bardzo bym prosił aby ta linia powstała w najbliższym czasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...