Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
witam a linia 15 to o 14 i 7rano z golebia to mozna jechac jak sledzie i za co sie placi 3.80?zeby na szybie siedziec albo wogole do pojazdu nie mozna sie wcisnac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 powiela część trasy 9. Pytam po co? Zabiora kolejny autobus z Zygmintowskich i dadzą go naokoło. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no świetnie zabiorą mi jedyny autobus na chodźki jaki miałam;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może da sie połączyć Felin jakims szybszym polaczeniem z Czubami,Al.Kraśnicką niz linią 28 ktora toczy sie w okolice Gesiej ponad 40 minut przy dobrych wiatrach. podobnie jest z linia 47 ktora jest jedynym polaczeniem Felina z Kalinowszczyzna.Nie wspomne juz o dojezdzie z Felina na dzielnice Dziesiata.Dojazd na Diamentowa czy Zemborzycka zajmuje pol dnia i pare przesiade co przy drozejacych biletach jest niecacy.No i jeszcze jedno czy brane sa pod uwage ulice ktore niedlugo powstana takie jak przedluzenie trasy zielonej? A moze wlasnie trzeba posluchac mieszkancow kazdej z dzielnic Lublina. Przeciez to nam mieszkancom ma sluzyc a komunikacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli z Paderewskiego nie bę•dzie żadnego autobusu na dworzec PKP za to z koncertowej zarówno 13 jak i 34 ... super jakis kołek układał te trasy....
Przeczytaj kołku rozkłady zanim się wypowiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mam dojechac z Kaliny na Czuby ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierają ostatni autobus z Czechowa południowego na Majdanek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam linia 44 jest tak samo bardzo potrzebna i uczeszczana i powinna byc zaliczana do linii podstawowych a nie uzupełniających! Za rzadko jezdza te autobusy! I jeszcze chca skrocic linie do wojciechowskiej.... a ja sie pytam jak my uczniowie elektronika mamy dojechac i wrocic ze szkoly??! Blagam rozpatrzcie moja prosbe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytaj kołku rozkłady zanim się wypowiesz
 
Przeczytaj kołku rozkłady zanim się wypowiesz
No przeczytaj!!! 13 ma jechać z os. Choiny na dworzec PKP i 34 też ma jechać z os. Choiny na dworzec PKP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 powiela część trasy 9. Pytam po co? Zabiora kolejny autobus z Zygmintowskich i dadzą go naokoło. Gratulacje!
w tym momencie linia 9 jezdzi 5-6 razy na godzine , od wrzesbnia bedzie jezdzić tylko 4 razy na godzine( pewnie bez przegubów), wiec probója zmydlić oczy nową trasą dla 14 która w duze mierze bedzie podobna do 9tki. 9 została zdegradowana jelsi chodzi o ilosc kursów.   Nie podoba mi sie, ze linia 26 nie pojedzie dalej ul. JPII i Armii Krajowej. Nie podoba mi sie też skrocona linia 44, nie podoba mi się to, ze linia 39 całkowicie omija Czuby. Czuby wyjdą na tych trojelbusach jak zabłocki na mydle. Te proponowane linie trolejbusowe w niczym nie pomagaja i nie przyniosą zadnych zysków miszkancom.  Tak naprawde wprowadzaja zamet i utrudnienia. Znów benadziejne połącznie z PKP.. raz na 30 minut...linie rozmiaszczone bez ładu i skałdu...w innych mistach tramwaje czy autosbusy jezdza co 7-8-10 minut, u nas podstawowe linie co 15 minut.... i wy nazywacie to dobrą komunikacją... co 15 minut to jezdza pociagiw  trójmiescie a nie głowne linie autobusowe ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrócenie trasy linii 26 do os.widok nie jest dobrym pomysłem, wiele osób musi dojeżdżać na chodzki ze względu na studia bądź pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to co 15min!?!to chyba jakaś kpina!co 10min to zbyt mało a w szczycie gdy autobus jest pełen to juz w ogole! ten co przedstawił tą propozycje chyba ani razu autobusem nie jeździł, a jeszcze chcą bilety droższe zrobić kpina w zywe oczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gościu na zdjęciu wypadający z autobusu jest najlepszy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zmieniajcie trasy 57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie fajnie, ale dajcie też jakiś autobus w stronę LSM ze Sławinka... Tak jak teraz jest 37 to trasa prawie idealna :) Mogłaby jedynie jeździć częściej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie za bardzo mi się to podoba, 39 będzie omijać ważny fragment ulicy Nadbystrzyckiej( tam gdzie jest przystanek Pozytywistów, rano tu jest dużo ludzi) , dlaczego nie będzie jednego, szybkiego połączenia -....- Nadbystrzycka- Zana -Al. Kraśnicka - Al. Racławickie -Lipowa i dalej wg własnych ustaleń lub -...-Nadbystrzycka -Narutowicza -Lipowa -Al. Racławickie -Al. Kraśnicka -WĘGLIN ?, zapewne nikt nie uwzględnił tego że Nadbystrzycka się bardzo rozwija( bloki rosną jak grzyby po deszczu) coraz więcej ludzi korzysta z komunikacji miejskiej w tej części( Przystanek Pozytywistów) , ta koncepcja zakłada ewidentnie że nowe linie trolejbusowe z Nadbystrzyckiej będą omijać Al. Racławickie i Al. Kraśnickie ''jak poparzone'', dlaczego? Niech jeszcze dobrze przemyślą, bo ta koncepcja na chwilę obecną może okazać się lipną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie osobiście zastanawia twór zwany 16,to co planują zrobić to jakieś wielkie nieporozumienie,kto ma tym jeździć???? komu ma ona służyć? ludzie z abramowic prywatnych aby dojechać do Głuska np. do lekarza czy apteki mają jechać pół godziny przez wyzwolenia ,mickiewicza i dominów????? dzieci do szkoły to samo< SZOK I ŻENADA. 16 jezdziła na kalinę i tak powinno zostać . JEst bardzo proste rozzwiązanie,OTO ONO TRASA 16 FELIN-Doświadczalna-DMM-Kalinówka-Abramowice Prywatne-Zorza-Głuska-Wygodna(tutaj nawrót i dalej po obecnej trasie)Strojnowskiego-Abramowicka-Kunickiego-Mickiewicza-Długa-Krańcowa-DMM-Fabryczna-Unii Lubelskiej-Lwowska-Andersa-MełgiewskaWSEI(końcowy) powrót dokładnie tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zmieniajcie trasy 18 ! :( :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w ogóle została skrócona linia 26?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli z Paderewskiego nie bę•dzie żadnego autobusu na dworzec PKP za to z koncertowej zarówno 13 jak i 34 ... super jakis kołek układał te trasy....
Zgadza się, żadnego autobusu na dworzec PKP z osiedla paderewskiego. Przecież można z walizkami urządzić sobie spacerek.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...