Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wydaje mi się ze ulica unii lubelskiej powinna byc lepiej wykorzystana do szybkiego przemieszczania się po mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJE linię trolejbusową z CHODŹKI i WYSPY do dworców PKS I ZWŁASZCZA PKP. Na przykład 1. PKP 2. ZIELONA TRASA 3. UNII LUBELSKIEJ 4. UNICKA 5. SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY 6. CHODZKI 7. okolice WYSPA lub WYŻSZEJ SZKOŁY (DOJAZD CHYBA MOŻLIWY TROLEJBUSU NA AKUMULATORACH)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z 25 ZROBIC CHCA AUTOBUS TURYSTYCZNY DLA ZWIEDZAJACYCH MIASTO. A JA CHCIAŁABYM SZYBKO DOJECHAC DO/Z PRAWIEDNIK. MOZE BY TAK SZYBKA LINIE W GODZINACH SZCZYTU PRZEZ DĄBROWĘ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 tylko do Mełgiewskiej WSEI??? A co z ludźmi, ktorzy jezdzą do pracy na metalurgiczna??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję puścić jakąś linię autobusową z przystanku Kiepury na Chodźki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszystkie najważniejsze dla mnie autobusy (44,26...) mają kończyć trase na os. Widok a do mnie nie dojeżdzać ?? Kto to wymyślał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linia 19 też powinna być trolejbusowa np. 169 gdyż prawie 90% trasy przebiega pod siecią trakcyjną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w ramach rekompensaty za linię 16 która nie będzie już dojeżdżać na kalinowszczyzne stworzyć dodatkową linie trolejbusowa kursujaca po trasie Abramowice- Kunickiego - Wolska - Fabryczna - Unii Lubelskiej - Lwowska - Andersa - Melgiewska. Dzięki temu byłaby możliwość szybkiego dojazdu z Abramowic na Kalinowszczyzne bez dziwnych kombinacji i przesiadania się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w ramach rekompensaty za linię 16 która nie będzie już dojeżdżać na kalinowszczyzne stworzyć dodatkową linie trolejbusowa kursujaca po trasie Abramowice- Kunickiego - Wolska - Fabryczna - Unii Lubelskiej - Lwowska - Andersa - Melgiewska. Dzięki temu byłaby możliwość szybkiego dojazdu z Abramowic na Kalinowszczyzne bez dziwnych kombinacji i przesiadania się.
mnie osobiście zastanawia twór zwany 16,to co planują zrobić to jakieś wielkie nieporozumienie,kto ma tym jeździć???? komu ma ona służyć? ludzie z abramowic prywatnych aby dojechać do Głuska np. do lekarza czy apteki mają jechać pół godziny przez wyzwolenia ,mickiewicza i dominów????? dzieci do szkoły to samo< SZOK I ŻENADA. 16 jezdziła na kalinę i tak powinno zostać . JEst bardzo proste rozzwiązanie,OTO ONO TRASA 16 FELIN-Doświadczalna-DMM-Kalinówka-Abramowice Prywatne-Zorza-Głuska-Wygodna(tutaj nawrót i dalej po obecnej trasie)Strojnowskiego-Abramowicka-Kunickiego-Mickiewicza-Długa-Krańcowa-DMM-Fabryczna-Unii Lubelskiej-Lwowska-Andersa-MełgiewskaWSEI(końcowy) powrót dokładnie tak samo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze nie byłem ale jak słyszałem to jest fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...